Kararsızlık en büyük felakettir. Descartes [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Pegasus Yayınları

Pegasus Yayınları

• Pegasus Yayınları Kitapları | • Pegasus Yayınları İletişim Bilgileri | • Pegasus Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Pegasus Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 756 kitap bulunuyor.
Robert Anthony

Pegasus Yayınları

Kendi değerinizi gerçekte olduğundan daha aşağıda görüyor musunuz? Yanlış bir şey söylemek ya da yapmaktan çekiniyor musunuz? Durumu idare etmek için kendinizi geri plana atıyor musunuz? Bu tarz davranmak yaşamanın tek yolu değildir! Pek çok başkaları gibi, siz de kendi kişisel başarı öykünüzü, kendinize tam olarak güvenme ilkelerinde ustalaşarak oluşturabilirsiniz. Burada Dr. Robert Anthony s..»»
Romain Sardou

Pegasus Yayınları

1284 Kışı, Draguan, Fransa. Nehirden çıkan parçalanmış cesetler... Olayı çözmek isteyen iki din adamı... Sırlarla dolu bir cemaat... Gizemli bir geçmişe sahip, öldürülen bir piskopos... Her şeyin üstünü örtmek isteyen Kutsal Roma Kilisesi... "Kesinlikle korkudan titreyeceğiniz bir ger..»»
Daniel G. Amen

Pegasus Yayınları

Tıp Doktoru Daniel Amen beyin üzerine dünyanın en önde gelen kişilerinden biri ve Amen`in sizin için güzel haberleri var: beyninizin yaptığınız her işe katkısı vardır- eğer beyninizi doğru kullanmayı öğrenirseniz, 15 gün gibi kısa bir sürede daha zeki, daha sağlıklı ve daha mutlu olacaksınız.

"Bu kitap harika. Bu kitap insanın kendini değiştirebileceğine dair güzel bir kavrayış ve umut ver..»»

Mike Moreno

Pegasus Yayınları

Eğer hızlı bir şekilde kilo vermek ve bunu etkin bir şekilde sürdürmek istiyorsanız bu kitap tam size göredir! Sizi açlıktan öldüren çok sayıda diyetin aksine, Dr. Mike Moreno'nun 17 Gün Diyeti bilimsel olarak kanıtlanmış temeller üzerine dayanmaktadır. Kitap 5 kilo veya 50 kilo vermek istemenizden bağımsız olarak temelli olarak kilo vermenize y..»»
Turgut Gürsan

Pegasus Yayınları

DÜNYA KİMLER TARAFINDAN YÖNETİLİYOR DÜNYA YÖNETEN GİZLİ GÜÇLERİN PERDE ARKASI DÜNYA ÜZERİNDE OYNANAN KİRLİ OYUNLARIN PERDE ARKASI AKTÖRLERİ SÜPER ZENGİNLERİN YÖNETTİĞİ DÜNYA KOMPLOSUNU ANLAMAK İÇİN BU KİTABI OKUMALISINIZ . Bu kitapta 20. Yüzyıldan başlayarak günümüze kadar uzanan bir süreç içinde gizli örgütlere ilişkin konularda tarihsel bilgiler sunulmaktadır. Günümüzde yaşan..»»
Banu Birtek

Pegasus Yayınları

Her güne özel bir meditasyon... Her gün için bir önerme... Stres, zaman kısıtlılığı, ailevi ve kişisel sorunlar karşısında verimliliği, huzuru artıracak çözümler arıyorsanız, bu ajanda tam size göre! Astrolojik ajandanızdaki 26 meditasyon ve yılın 365 gününe özel önermeler, Ay'ın üzerimizdeki etkileri, konumlandığı burç ve Ay'ın incelen ya da genişleyen dönemde oluşuna göre hazırlandı. ..»»
Banu Birtek

Pegasus Yayınları

Her güne özel bir meditasyon... Her gün için bir önerme... Stres, zaman kısıtlılığı, ailevi ve kişisel sorunlar karşısında verimliliği, huzuru artıracak çözümler arıyorsanız, bu ajanda tam size göre! Astrolojik ajandanızdaki 26 meditasyon ve yılın 365 gününe özel önermeler, Ay'ın üzerimizdeki etkileri, konumlandığı bur&c..»»
Lawrence E. Joseph

Pegasus Yayınları

Dünyanın Sonu 2012 mi? Maya Takvimi'nin Gizli Mesajı Nedir? "Bal arılarının ölmesi kıyamet habercisi olabilir." - Albert Eistein "Eğer uzaya çıkıp dağılmazsak, sanmıyorum ki insan ırkı gelecek bin yılını tam olarak yaşasın; tek bir gezegende insan hayatının başına gelebilecek çok sayıda kaza olasılığı vardır." - Stephen Hawking Maya astronomlarının icat ettiği bilim harikası takvim ..»»
Daniel Pinchbeck

Pegasus Yayınları

BİR ÇAĞIN BİTİŞİ YENİ BİR ÇAĞIN BAŞLANGICI MI? Edebi ve metafiziksel bir epik kitap olan 2012 Maya Kehaneti kitabı zamanımızın kozmolojik fenomenlerini, kuantum teorisinden Şamanizmin dünya çapındaki yeniden canlanmasına kadar geniş bir ölçekte birleştiriyor ve bu bilgilerin desteğiyle 2012nin benzeri görülmemiş küresel bir değişim yaratacağını öngörüyor. Maya kehaneti olarak 2012 yılının tarihi..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.