Kararsızlık en büyük felakettir. Descartes [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Martı Kitabevi

Martı Kitabevi

• Martı Kitabevi Kitapları | • Martı Kitabevi İletişim Bilgileri | • Martı Kitabevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Martı Kitabevi isimli yayınevine ait Toplam 367 kitap bulunuyor.
Nojoud Ali

Martı Kitabevi

Yemenli Nojoud henüz on yaşındayken evlendirilmek üzere otuzlu yaşlardaki bir adama satıldı. Ailesinden, çok sevdiği kardeşlerinden koparılıp zorla Yemen'in izbe bir köyüne gönderildi. Evlendiği adam kendinden yaşça oldukça büyüktü: tam üç kat. Ailesine Nojoud ergenlik çağına girene kadar ona dokunulmayacağına dair söz verilmişti. Ancak bu söze sadık kalınmadı. Verdiği sözü unutan kocası, Nojoud..»»
Shannon Delany

Martı Kitabevi

Jessie’nin hayatındaki her şey annesinin ölümüyle değişir. Doğup büyüdüğü kasabada karanlık ve gizemli şeyler olmaya başlamıştır. Jessie’nin tek isteği bu değişime engel olmaktır. Junction Lisesi’ne gelen yeni ve çekici öğrenci Pietr, etkileyici görüntüsünden çok daha fazlasıdır. O’nun tehlikeli sırları vardır ve Jessie’nin küçük kasabasına büyük bir bela getirmek üz..»»
Shannon Delany

Martı Kitabevi

Macera, sürükleyici bir gerilimle kaldıgı yerden devam ediyor... Yaşadığı sıra dışı olayların ardından, gözlerinin beklenmedik bir gerçeğe açılmasıyla Jessie için oldukça zor bir süreç başlar. Doğaüstü değişimlerle birlikte tuhaf olaylara şahit olan Jessie'nin en çok ihtiyaç duyduğu şey güvenmektir. Tam da bu esnada sevdiği kişinin, Pietr'ın gösterdiği akıl almaz tutum karşısında Jessie büyük b..»»
Michael Palmer

Martı Kitabevi

"Sürprizlerle ve entrikalarla dolu... Beyaz Saray'ın ta kendisi!" Başkan Bill Clinton Madde 25: Başkanın Görevini Hakkıyla İdame Ettirememesi Durumunda ABD Başkan Yardımcısı, Başkanlık Görevine Getirilir. Tıbbi gerilim türünün ustası Michael Palmer'dan soluksuz okuyacağınız, yepyeni bir gerilim romanı: 25. Madde 25.Madde'nin geçmişi, Amerika tarihinin en karanlık ve üzücü sayfalarına, 1963 yılın..»»
Don Spini

Martı Kitabevi

Bu yanıtı duymak artık eskisi kadar zor değil! 60 saniyede evet İnsanların ne satın almak isteyeceklerini bilmek, sizi başarıya ulaştırabilir. Niçin alacaklarını bilmek ise, size zenginliğin kapılarını açar! Karşınızdakine gereken güveni hangi cümlelerle verebilirsiniz? Başarılı bir sunumun en etkileyici yolu nedir? Karşınızdakine "Evet" dedirtmek sanıldığı kadar zor mudur? İhtiyacı..»»
Nuri Öner Güngör

Martı Kitabevi

"Rüya Yorumları" rüyaların anlamlarına ilgi duyanlar için çok kapsamlı bir kılavuzdur. Geçmişten günümüze kadar yapılan tüm araştırmalarda rüyalarımızın gelecekteki hayatımız konusunda bizlere daha önceden haberler verdiği sonucu ortaya koyulmuştur. Rüyaları, günlük hayatın içinde bilinçaltımıza yerleşen durumlar olarak algılamamak gerekmektedir. Rüyalarınızın size vermek istediği mesajla..»»
Sara Shepard

Martı Kitabevi

Rosewood'daki korku, gerilim ve kâbuslarla dolu günlerin ardından Alison'un cesedi bulunur ve katilin Ian olduğu ortaya çıkar. Mahkemenin sonuçlanmasını ve katilin hapis kararını heyecanla bekleyen kasabanın dört yaramaz kızı Hanna, Spencer, Emily ve Aria yargıçtan gelen kararla sarsılır; Ian'ın annesi hastadır ve Ian onu son kez görebilmek için şartlı salıverilmiştir. Normal hayatlarına dönme..»»
Sara Shepard

Martı Kitabevi

Kolektif

Martı Kitabevi

Yirmi altı usta yazardan tek bir hikâye… Jeff Abbott - Lori Armstrong - Sandra Brown - Thomas Cook Jeffery Deaver - Diana Gabaldon - Tess Gerritsen Andrew F. Gulli - Peter James - J.A. Jance Faye Kellerman - Raymond Khoury - John Lescroart Jeff Lindsay - Gayle Lynds - Phillip Margolin Alexander Mccall Smith - Michael Palmer - T. Jefferson Parker Matthew Pearl - Kathy Reichs - Marcus Sakey Jonatha..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.