Kötünün dünyada eseri kalmaz. EYRANİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Marmara Çizgi

Marmara Çizgi

• Marmara Çizgi Kitapları | • Marmara Çizgi İletişim Bilgileri | • Marmara Çizgi Hakkında Bilgi
Sitemizde Marmara Çizgi isimli yayınevine ait Toplam 105 kitap bulunuyor.
Robert Kirkman

Marmara Çizgi

Gün içinde televizyon başında geçirmediğiniz kaç saatiniz var? En son ne zaman gerçekten elde etmek istediğimiz bir şey için çabaladık? En son ne zaman gerçekten ihtiyacımız olan bir şey istedik? Bildiğimiz dünya artık yok. Ticari ve saçma ihtiyaçların dünyası yerini ölüm kalım savaşı ve sorumluluğa bıraktı. »»
Kazuo Koike

Marmara Çizgi

Yalnız Kurt ve Yavrusu efsanesi büyümeye ve marifetli bir suikastçiyle küçük oğlunun feodal Japonya'nın en amansız devrindeki gezilerini anlatmaya devam ediyor. Bu ciltte Yalnız Kurt, kırsal kesimdeki en tehlikeli katille savaşıyor, dolandırıcı bir kumar çetesinin planlarını bozuyor, zalim bir toprak ağasının zayıf taraflarını ortaya çıkarmasını sağlıyor ve Shogun'un acımasız ninjasına karşı müca..»»
Enki Bilal

Marmara Çizgi

Ölümsüzler Panayırı, Tehlikeli Kadın ve Soğuk Ekvator, Canavarın Uykusu... Enki Bilal' in olağanüstü çizgileri, içinizi acıtan öyküleri 32 Aralık ile devam ediyor... " Bir Alman, Picasso'ya Guernica'nın önünde sorar: - Bunu siz mi yaptınız? - Hayır, siz." »»
Günaha Son Çağrı

Marmara Çizgi

Steven Korkuyor: Hayalet hikayelerinden korkuyor, büyümekten korkuyor... çok korkuyor. Ta ki gizemli Şovmen'le tanışıp sahibi olduğu Gerçeğin Tiyatrosu'ndaki bir gösteriye bilet alana kadar. Ona korkak diyenlere meydan okumak amacıyla girdiği oyundan çıkmak, tahmin ettiğinden çok daha zor olacak ve Steven gerçek korkunun ne olduğunu orada &..»»
Brian Michael Bendis

Marmara Çizgi

Profesör X’in orijinal beş öğrencisi -- Cyclops, Marvel Girl, Angel, Iceman ve Beast-- geçmişten günümüze getirilir. Ancak buldukları dünya -gelecekteki kendilerinin ve Xavier’in ideallerinin durumu – hayal ettiklerinden çok uzaktır. Gelecekteki kaderleriyle yüzleşen bu genç ve idealist kahramanların verecekleri tepkiler acaba nasıl olacak? Peki ya günümüzün hayata küsmüş X-Men’i, geçmişleriyle yü..»»
Brian Michael Bendis

Marmara Çizgi

Profesör X'in orijinal beş öğrencisi-Cyclops, Marvel Girl, Iceman, Angel ve Beast-geçmişten koparılıp günümüze getirilir. Ama burada buldukları şey-kendilerinin gelecekteki durumları ve Xavier'in rüyasının aldığı hal-hayalini kurdukları gelecekten çok uzaktır. Bu genç, idealist kahramanların, geleceklerinde onları bekleyen kahredic..»»
Brian Michael Bendis

Marmara Çizgi

Günümüze getirilen genç X-Men üyeleri, kendileri için hayal ettikleri geleceklerle hiçbir ilgisi olmayan ve aynı anda hem hayrete düşüren, hem de rahatsız eden günümüz dünyasına uyum sağlama çalışmalarına devam ediyor. Jean Grey güçlerinin sınırlarını zorladığında hem kendisini, hem de X-Men'in geri kalanını temellerinden sarsacak ve genç X-Men'den biri aralarından ayrılıp yetişkin Cyclops ve onun..»»
Joss Whedon

Marmara Çizgi

Joss Whedon (Buffy the Vampire Slayer) ve John Cassadaydan (Planetary, Captain America) oluşan Eisner ödüllü rüya ekip, X-Menin köklerine ve klasik ihtişamına geri döndüğü yepyeni, çarpıcı çağı şekillendirmeye devam ediyor! Xavier Enstitüsündeki trajik bir ölüm, X-Menin arasında yaşayan ve asla şüphelenilmeyecek, çok güçlü bir düşmanı su yüzüne çıkarır?hayır, bu düşman, Magneto değildir. Peki, bir..»»
Joss Whedon

Marmara Çizgi

Joss Whedon (Buffy the Vampire Slayer) ve John Cassadaydan (Captain America) oluşan Eisner ödüllü rüya ekip, X-Menin köklerine ve klasik ihtişamına geri döndüğü yepyeni, çarpıcı çağı şekillendirmeye devam ediyor! Emma Frostun değişken davranışları X-Meni aşağı doğru yol alan, durdurulamaz bir sarmalın içine sürüklüyor. Hiç beklenmeyen bir birleşme, bardağı taşıran son damla mı olacak? Kaderinde B..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.