Büyük olma yolundaki ilk adım, dürüst olmaktır. (S. Johnson) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Günay Yayıncılık

Günay Yayıncılık

• Günay Yayıncılık Kitapları | • Günay Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Günay Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Günay Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor.
İbrahim Ethem Bingül

Günay Yayıncılık

Çağlayan dünyamı yazdım Bitmeyen sevdamı yazdım Bu herkesin harcı değil Belki de su üstüne yazdım... Böylece paylaştım dünyamı Sizler gibi gerçek aşkı Su üstünde bile Okuyabilenlerle... 40233 TCDD Kalkış ESKİŞEHİR Varış SEVDA ÜLKESİ 18 Nisan 1954 MEVKİİ: 1. MEVKİİ Bedeli: BİR ÖMÜR (Tanıtım Yazısından) »»
Cahide Günay

Günay Yayıncılık

Günün birinde, büyük bir kedi yolda yürürken küçük bir kedinin kendi kuyruğunu yakalamaya çalıştığını görür. Her defasında hamle yapmışken kuyruğunun kendisinden kaçlığını görür. İçinden gülümseyerek kedinin yanına yanaşır. Küçük kediye: - Küçükken bende kuyruğumla oynardım ama her defasında ben de senin gibi yakalayamazdım, der. Ve ardından "artık oynamıyorum kuyruğumla ve ben yoluma gidiyor..»»
Cahide Günay

Günay Yayıncılık

Çıkartmalı boyama kitabı... »»
Kenan Ermiş

Günay Yayıncılık

Papaz, adama sordu: "Düşmüş genç kızlara yardım fonuna katılmak istemez misiniz?" Adam Yanıtladı: "Hayır muhterem peder. Ben bu yardımı doğrudan kendim yapıyorum." »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.