Kötünün dünyada eseri kalmaz. EYRANİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Ensar Neşriyat

Ensar Neşriyat

• Ensar Neşriyat Kitapları | • Ensar Neşriyat İletişim Bilgileri | • Ensar Neşriyat Hakkında Bilgi
Sitemizde Ensar Neşriyat isimli yayınevine ait Toplam 165 kitap bulunuyor.
İzzet Yıldırım

Ensar Neşriyat

Çocuklarımız bizim geleceğimiz ve en değerli varlıklarımız. Geleceğimiz olan çocuklarımızı; mutlu, başarılı, kendine güvenen (özgüven sahibi) bireyler olarak yetiştirmek hepimizin isteği ve görevidir. Fakat bunları yaparken bazen öyle büyük hatalar yapıyoruz ki, bu hataların telafisi mümkün olmuyor. Açtığımız yaralar zamanla kapansa bile izi kalıyor. Bu nedenle, onları..»»
Kolektif

Ensar Neşriyat

Bu kitap, toplamda yüze yakın ders kitabı yazan öğretmen grubunun ortak çalışmasının sonucudur. Kitap, ortak sınavlara hazırlanan öğrencilerimize destek olması amacıyla ve MEB, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi müfredatına göre hazırlanmıştır. Kitapta, ünitelerin özet anlatımına ve her ünitenin sonunda 15'er soruluk konu tarama testine yer verilmiştir. Ayrıca 20'şer sorudan oluşan 15 adet den..»»
Mehmet Maksudoğlu

Ensar Neşriyat

Bu kitap, kendi kendinize Arapçayı öğrenebilmeniz için hazırlanmıştır. Konular resimli olarak anlatılmış, hem Arapça okunuşu verilmiş, hem de Türkçe manası sunulmuştur. Teferruata girilmeksizin, kaidelerin en çok kullanılanları verilmiştir. Kitapta, hiç bilmeyen, Arapçayı öğrenmeye yeni başlayan kimse esas alınmış, konular birbiriyle irtibatlı olarak verilmiştir.»»
Mustafa Varlı

Ensar Neşriyat

Şikâyetim Var!İlim, iman ve akıl sahibi her Müslüman’a ve yüce Allah’a şikâyetim var!İslâm’ın saf ve tertemiz ibadetlerini âdetmiş gibi yapıp ibâdetleri ruhsuzlaştıran Müslümanlardan şikâyetim var!Hiçbir dayanağı olmayan âdetleri, sanki birer ibâdetmiş gibi yaparak İslâm’ın saflığını bozanlardan şikâyetim var!İbâdeti ibâdet, âdeti de âdet gibi yapmayı öğretmesi gerektiği..»»
Kolektif

Ensar Neşriyat

Aile yuvası aynı zamanda bir okuldur. Bu okulun öğretmeleri anne ve babadır. Okul öğrencileri ise, hiç şüphesiz çocuklardır. Aile eğitimini önemseyen kitapları okumamızda fayda vardır. Bu minvalde daha önce, “Kur'an Işığında Ailemizle 52 Ders” ve “Hadisler Işığında Ailemizle 52 Ders” isimli eserler çıktı. Bu yazımızda, tanıtımını yapacağımız kitap ise serinin üçüncü kita..»»
Kolektif

Ensar Neşriyat

Değerli anne-babalar, eğitimciler ve din görevlileri! Sevgili öğrenciler ve kitap dostları! Ailemizle 52 Ders serisinin devamı olan bu kitapta sevgili Peygamberimizin hayatı, sosyal ilişkileri ve örnek ahlakı sade bir dille anlatılmaktadır. Bu kitapta konu öncelikli bir üslup tercih edilmiş ve Resulullah’ın hayatı Kur’an-Sünnet ışığında ele alınmıştır. Bu yönüyle de diğer siyer kitapla..»»
Mahmut Aydın

Ensar Neşriyat

Yaşayan dünya dinlerini konu alan bu çalışma, mevcut dinleri taraftarlarının yaşamlarında yansımasını bulduğu şekliyle okuyucuya tanıtmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle bu kitapta dinlerin nihai kökeni ve dinlerdeki hakikat sorunu ele alınmamakta ve Tanrı’nın, Mutlak Varlığın, meleklerin, peygamberlerin ve onların mesajlarının gerçekte olup olmadığı hususu tartışma konusu yapılmamaktadır. Bu çal..»»
İsmail Lütfi Çakan

Ensar Neşriyat

"Kılıcı enseme dayasanız, ben de Rasulullah'tan duyduğum bir hadisi, başım kesilinceye kadar tebliğe vakit bulacağımı bilsem, o sözü elbette size yetiştirirdim." Ebu Zerr (R.A.)»»
Mustafa Çağrıcı

Ensar Neşriyat

İslâmın ahlâk bakımından gayesi, ahlâk problemlerine dair sıradan bir nazariye ortaya koymak ve meraklı zihinleri tatmin etmek için kuru tartışmalara girişmek, kısaca, gerçek hayattan kopuk bir ahlâk felsefesi yapmak değildir. İslâm amelî bakımdan insanların ahlâk alanındaki ihtiyaçlarına cevap vermek; zaman içinde onları bu ala..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.