Köleliğin en kötüsü, kendi nefsine köle olmaktır. (La Fontaine) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Aktüel Yayınları

Aktüel Yayınları

• Aktüel Yayınları Kitapları | • Aktüel Yayınları İletişim Bilgileri | • Aktüel Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Aktüel Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 12 kitap bulunuyor.
M. Aydın AtalayYaşar Kemal Alim

Aktüel Yayınları

Öğrenme ve öğretme kutsaldır. Her ikimizin de öğretmen olan babalarından aldığı en büyük mirasın bu olduğunu düşünüyoruz.

Bu metotta yer alan tüm teknik çalışmalar, yıllarca bireysel ve toplu bağlama öğretiminde, çeşitli yaş ve meslek grubundaki sayısız kişilerle çalışılmış, sonuçları değerlendirilmiş, değişiklikleri yapılarak son haline getirilip bu kitapta toplanmıştır.

Bu metot uzu..»»

Ersin AltıntaşDevrim Çamur

Aktüel Yayınları

BEDEN DILI SOZSUZ ILETISIM»»
M. Cem Türkeş

Aktüel Yayınları

İlkyardım nedir, ilkyardımcının özellikleri,tıbbi bildiri İlkyardım çantası, acil durumlarda yardım isteme Soluk yolu tıkanması, kısmi hava yolu tıkanıklığı Hamile ve şişman kişilerde soluk yolu tıkanıklığı Bebeklerde suni solunum, özel durumlar Dolaşımın sağlanması, kalp masajı Vücuda yabancı cisim saplanması, yaralanmalar Burun ve kulakta yabancı cisim, sinir s..»»
Zeyyat Sabuncuoğlu

Aktüel Yayınları

İnsan kaynakları yönetiminin tanımı, önemi ve kapsamı

Personel yönetiminden insan kaynakları yönetimine giriş

İnsan kaynakları bölümünün örgütlenmesi

İnsan kaynakları yönetiminde temel ilkeler

Toplam kalite ve insan kaynakları yönetimi ilişkisi

İnsan kaynakları planlamasının tanımı ve önemi

İnsan kaynakları planlamasının amaç ve kapsamı

İnsan kaynakları planlamasını etkiley..»»

Tuncer TokolZeyyat Sabuncuoğlu

Aktüel Yayınları

Bu kitap, Meslek Yüksek Okulları İşletme Programı öğrencilerine ve ayrıca işletmecilik konularına ilgi duyan herkese temel bilgiler sunmayı amaçlar. Kitap 11 Bölümden oluşmuştur. 6 Bölüme kadar sırasıyla; işletmecilik kavramı, amaç ve ilkeler, işletmenin sorumlulukları, girişimcilik, büyüklüğüne göre işletme türleri, anlaşma ve birleşmeler ile işletmelerin kuruluş yeri çalışmaları incelenmiştir..»»
Tuncer TokolZeyyat Sabuncuoğlu

Aktüel Yayınları

Meslek Yüksek Okulları İçin Genel İşletme»»
Atilla Sağlam

Aktüel Yayınları

Bu kitap kimlere nasıl ve nerelerde gerekli olacak şimdi bundan söz edelim:

Bu kitap video görüntülü kısa dersler içeren ve yapıda ve gerekli temel müzik teorisinden başlangıç seviyesinde müziksel işitme, okuma ve yazmaya yönelik tüm beceri ve devranışları kapsayan bir içerikle hazılandı. Bu nedenle ayrıntılı açıklamalar, öğrenmede yöntem ve teknikler, alıştırmalar, ödevler ve uygulamalara..»»


Aktüel Yayınları

Bu metotta yer alan tüm teknik çalışmalar, yıllarca bireysel ve toplu bağlama öğretiminde, çeşitli yaş ve meslek grubundaki sayısız kişilerle çalışılmış, sonuçları değerlendirilmiş, değişiklikleri yapılarak son haline getirilip bu kitpta toplanmıştır.

Bu metotta biz bunların dışında kalıp, `bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olunamaz` düşüncesinden hareketle, evrensel çalgı öğretiminde k..»»

Erol Parlak

Aktüel Yayınları

Değerli müzik dostları, ülkemiz tarihinde konusunun ilk örneği olan elinizdeki bu metot, on yıllık araştırma, inceleme ve deneyimlere dayalı, emek ve özveri dolu, kapsamlı, bilimsel bir çalışmanın ürünüdür. El ile bağlama çalma tekniğinin, bugün gelinen noktadaki gelişimine bağlı olarak temel kuramlar, düşünce sistematiği, teknik özellikler ve notasyon sisteminin öğretildiği metodumuzun bu cild..»»

 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.