Her güçlük, içinde aynı büyüklükte veya daha büyük bir faydanın tohumunu barındırır. Napoleon Hill [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

Rüya Tabirleri
Edebiyat Defteri Rüya Ansiklopedisi

 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
Rüyada Jaguar görmek
elinize degerli bir hediye gececek.
Rüyada Jale görmek
Şebnem yahut çiy de denen, gece meydana gelip, sabahleyin çiçekler üzerinde görülen Su damlacıklarını görmek, beklenmedik sevinçli haberlere ve sevinç gözyaşlarına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çiy.)
Rüyada Jale (sebnem) görmek
Rüyada jale görmek, gözyasi ile yorum lanir. Rüyasinda bir Bitki veya bir çiçek üzerinde sebnem görmek, bir seyden sikilarak veya üzülerek gözyasi dökecegine yorumla nir. Kiragi da tabir ettigimiz jale veya sebnemi, çimenler üzerinde yaygin bir sekil
Rüyada Jaluzı görmek
Rüyada jaluzi görmek sirra delalet eder. Dikkat le sakladiginiz bir sirrinizin baskalari tarafindan ögrenilecegine isarettir.
Rüyada Jambon görmek
Jambon yemek ve satmak satın almak şüpheli şeylere, sağlığın bozulmasına delalet eder. Rüyada jambon görmek sagliginin bozulmasina yorumlanir. Jambon yedigini gören, hastalanir, Jambon satin aldigini ve yedigini görmek, günah isledigine isarettir.
Rüyada Jandarma görmek
Rüyada jandarma görmek hayirlidir. bu insanin korunduguna, hayatinin rahat gececegine isaret eder.
Rüyada Jant görmek
Rüyasında otomobil jantı gören kişi, arzuladığı geziye çıkamayacak demektir. Rüyasinda otomobil janti gören kisi, arzuladigi geziye çikamayacak demektir.
Rüyada Japon görmek
Rüyada japon görmek; bekar ise; hayatini cok iyi biri ile birlestirecegine, evli ise evliliginin cok mutlu gececegine isarettir.
Rüyada Japon gülü görmek
Rüyada Japon gülü görmek, büyük bir yolculuk isaretidir.
Rüyada Jarse görmek
Rüyada jarse görmek hiç umulmadik bir kisiden ihanet görecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada jarse gösterise düskün ve iki yüzlü bir arkadasa veya beklenmedik bir ihanete isaret eder.
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.