Vicdan, saadet ve azaplarımızın ahirette de kaynağıdır. ROUSSEAU [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Puslu Kitabı - Puslu Kitapları

Puslu konu başlığında toplam 13 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Puslu kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
İhsan Oktay Anar

İletişim

Puslu Kıtalar Atlası İhsan Oktay Anar Bir “ilk kitap”, Türkçe edebiyatta yeni ve pırıltılı bir yazar... “Yeniçeriler kapıyı zorlarken” düşler üstüne düşüncelere dalan Uzun İhsan Efendi, kapı kırıldığında klasik ama hep yeni kalabilen sonuca ulaşmak üzeredir: “Dünya bir düştür. Evet, dünya... Ah! Evet, dünya bir masaldır.” Geçmiş üzerine, dünya hali üzerine, d..»»
İsmet Özel

Şule Yayınları

Daha önce " kendisine emanet edilen nöbet yerinde şekerleme yapanın kurşuna dizildiği bir Türkiye'de yaşamak istiyorum" diyen İsmet Özel, düşünce hayatımızdaki devriye nöbetini bir külliyatla kayıtlara geçiriyor. Şair, şiirleriyle oluşturduğu savunma hattını 1977 yılından itibaren günlük yazılarıyla düzenli hale getirmişti. Bu çalışmaları kendisi, ülkesi ve Müslümanlar için bir "kendilik" inşası..»»
Leo Malet

Versus Kitap Yayınları

Halkın Çığlığı'nın çizeri Tardi'nin Detektif Nestor Burma karakteri, geçmişinin puslu gölgeleriyle ***FLN Kazanacak*** yazan Paris sokaklarında karşılaşıyor. Uzağımızdaki kimi olayların, evimizin kapısına kadar gelmeyeceğinden o kadar emin olamayız. Bir Çingene güzeli, bir ceset, geçmişle bugün arasında puslu bir köprü... Leo Malet'nin aynı isimli polisiyesinden... (Tanıtım Bültenind..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.