Hakikat aleyhine hürriyet olamaz. -- Salazar [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Pizza Kitabı - Pizza Kitapları

Pizza konu başlığında toplam 13 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Pizza kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Scott Cawtch

Teen

Ünlü korku video oyunu “Five Nights at Freddy’s” ve New York Times Bestseller listesine giren serinin ilk kitabı “Gümüş Gözler” in yaratıcısından... Freddy’nin Pizza Dükkânında yaşanan korkunç olayları üzerinden bir sene geçmiştir. Charlie sadece hayatına devam etmeye çalışmaktadır. Yeni bir okula ve hayata başlamanın verdiği heyecana rağmen, Charlie geceleri maskeli bi..»»
Thomas Brezina

Say Yayınları

BARON PIZZA`NIN MEZARI DORT KAFADARLAR TAKIMI 19»»
Tom Watson

Pena Yayınları

Bu bir uçan tabak mı? Bu bir Frizbi mi? Yoksa şimdiye kadar tattıkları en lezzetli şey mi? Çubuk Köpek ve onun çılgın arkadaşları yeni bir lezzet keşfeder. Bu, şimdiye kadar yedikleri hamburger ve sosisliden çok daha lezzetli. Bir pizza! Kendi pizzalarından bir dilim yiyene kadar mutlu olmayacakları kesin. Ama bu, kolay olmayacak tabii ki. Kurtarmaları gereken bir ..»»
Jim Davis

Yapı Kredi Yayınları

Garfield şudur: 10 kilo tüy siyah çizgili portakal rengi) 1 kilo lazanya (günde yutulan miktar) 25 pati darbesi (Odie'ye atılmış olanlar) 150 horultu (gecede) Yakalanmış 0 fare ( kedi olalı)   Tabii bir de her zaman anlatacak akla zarar bir hikâye: Garfield her ne kadar eşi benzeri olmayan bir kedi olsa da, o da insanların çoğu gibi. Para, şöhret ve pizza, işte b..»»
Nancy Krulik

Beyaz Balina Yayınları

Katie ile Suzan öteden beri çok iyi arkadaştılar. Ama Suzan artık çok burnu havada biri olmuştu. Bu durum Katie'nin canına tak etmişti. Suzan ile arkadaşlık etmemeye karar verdi. Bir gün Katie, çok önemli bir anda Suzan'a dönüşüverdi. Tam da Suzan'ın mankenliğe başlayacağı günde. Podyuma Suzan yerine Katie'nin çıkma..»»
Adam Guillain

1001 Çiçek

***Çatırdayan gemiler adına!*** diye haykırdı Cenk, gözüne çarpınca... eski bir şapka ve eski bir hazine haritası suda. Şapkayı kafasına geçirdi Cenk, sonra dönüp dedi kuşa, ***Hadi atla tekneye, fena bir plan geldi aklıma! Aklına gelen en iyi korsan şakası hangisiyse, hemen hatırla ve anlat bağıra bağıra!*** Cenk küçücük bir çocuk ama parmak kadar boyuna bakmadan korsan olmaya karar veriyor..»»
Claire Lordon

Mikado Yayınları

Maceracı ıstakoz Lorenzo tesadüfen tattığı yiyeceği çok sever ve evde yapmak için çok heyecanlanır. Bu konuda en büyük yardımcısı ise arkadaşı Kalena’dır. Ama Lorenzo bu yiyeceğin içerisinde neler olduğunu hatırlayamamaktadır. Lorenzo ve Kalena bu müthiş lezzetin nasıl yapıldığını bulabilecekler mi?       »»
Pack Your Bags!

Pensiones - Pack Your Bags! - Carolyn Bain : Kitap | idefix.com*vbcrlf**vbcrlf**

An indispensable companion for the independent traveller, this comprehensive guide to Mediterranean Europe covers Albania, Andorra, Bosnia-Hercegovina, Croatia, Cyprus, France, Greece, Italy, Macedonia, Malta, Morocco, Portugal, Slovenia, Spain, Tunisia, Turkey and Yugoslavia. A range of places to stay and eat for every budget. Full information on visas, border crossings and curre..»»
Achim Bröger

Kolektif Kitap

Neşeli ve biraz da tombik Pizza bir gün, hayvanat bahçesini ziyaret eden insanları izleyerek konuşmayı öğrenen Oskar adında küçük bir fille tanışır. Oskar hayvanat bahçesinin, Pizza ise sürekli televizyon izleyen ailesinin sıkıcılığından dert yanarken, aniden Oskar’ın anavatanı Afrika’ya gitmek istemesiyle her ikisinin de hayatına renk katacak, eğlence ve macera dolu güz..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.