Köleliğin en kötüsü, kendi nefsine köle olmaktır. (La Fontaine) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Onayla Kitabı - Onayla Kitapları

Onayla konu başlığında toplam 5 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Onayla kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Julian Assange

Alfa Basım Yayım Dağıtım

İnternette yayınladığı belgelerle tüm dünyayı karıştıran, daha yayınlamadığı belgelerle uluslararası siyaseti karıştıracak  ve tüm dünyada özgürlük savaşçısı olarak ünlenen Julian Assange'nın kendi ağzından çarpıcı yaşamöyküsü!.. Wikileaks belgeleri, tecavüz, hackerlık, gizli servisler, hapishane günleri ve tüm dünyanın hayranlığını kazanan bir özgür ruh... WikiLeaks... Julian Assange... ..»»
Julian Assange

Alfa Yayınları

INTERNETTE YAYINLADIĞI BELGELERLE TÜM DÜNYAYI KARIŞTIRAN, DAHA YAYINLAMADIĞI BELGELERLE ULUSLARARASI SİYASETİ KARIŞTIRACAK VE TÜM DÜNYADA ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI OLARAK ÜNLENEN JULIAN ASSANGE’NIN KENDİ AĞZINDAN ÇARPICI YAŞAMÖYKÜSÜ!.. WIKILEAKS BELGELERİ , TECAVÜZ, HACKERLIK, GİZLİ SERVİSLER, HAPİSHANE G&Uum..»»
Spencer Bright

Afa Yayınları

Çiftçi bir babanın ve müzikle ilgili bir annenin çocuğu olarak Peter Gabriel İngiliz orta sınıf gelenekleriyle yetiştirildi.

Gittiği okulda sessiz ve çalışkan bir öğrenci olarak tanınırdı.

Derken rock `n roll`u keşfetti. »»

O. Gökhan Antalya

Kazancı Hukuk Yayımevi

Kitabın Ana Başlıkları : Genel Olarak Tecrübe Veya Muayene Alıcının Onaylaması Şartıyla Satım, Tecrübe Veya Muayene Şartıyla Satımın Tanımı, Özellikleri, Unsurları, Çeşitleri Ve İspat Sorunları, Tecrübe Veya Muayene Şartıyla Satımın Hukuki Niteliği Ve Benzer Satım İlişkilerinden Ayırt Edilmesi, Tecrübe Veya Muayene Alıcının Onaylaması Şartıyla Satımın Hükümleri, Alacının Onaylamas..»»
Ahmet Cemal Ruhi

Seçkin Yayıncılık

Bu kitap, Devletler Özel Hukuk alanında Türkiye Cumhuriyeti tarafından onaylanmış olan çok taraflı uluslararası sözleşmeleri biraraya getirerek bu alandaki mevzuata ulaşma kolaylığı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.