Hatalarımı düzelten kimse uşağım bile olsa efendim olur. -- Goethe [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Odak Kitabı - Odak Kitapları

Odak konu başlığında toplam 77 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Odak kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Serpil Ünal Kestane

Beta Yayınları

Sivil Toplum ve Türkiye'de Kadın Odaklı Sivil Toplum Örgütleri Sivil Toplum Örgütlerinde Pazarlama ve Stratejik Pazarlama Planı Türkiye'deki Kadın Odaklı Sivil Toplum Örgütlerinin Pazarlama ve İletişim Faaliyetlerine Yönelik Alan Araştırması (Tanıtım Bülteninden) »»
Kenan AydınBurcu Candan

Beta Basım Yayım

Kategori Yönetimi (Üretici-Perakendeci-Tüketici Odaklı) »»
Ali ParlarMuzaffer Hatipoğlu

Ayrıntı Yayınları

Metrodaki Yabancı'da eski bir siyasi suçlunun başına gelen olaylar anlatılıyor. Nefes kesen bu polisiye anlatının gerisinde geçmişle hesaplaşmalar, iç muhasebeler, hayal kırıklıkları işleniyor. 25 yıllık yarı sürgünlük yaşamından sonra ülkesine dönen Selçuk Pekmezci'nin çantası Metrodaki Yabancı'nın çantası ile karışır. Bu küçük çanta karışıklığı Selçuk başta olmak üzere birkaç kişinin yaşamında d..»»
Ali Akay

Bağlam Yayınları

MICHEL FOUCAULT'DA IKTIDAR VE DIRENME ODAKLARI»»
Şuayip Özdemir

Nobel Yayın Dağıtım

Meslek yüksek okullarının mağaza yönetimi bölümlerinde okutulmakta olan Market Pazarlamacılığı dersinde kaynak kitap olarak kullanılması gayesiyle hazırlanan kitap öğrencilerin yanı sıra profesyonel yöneticilere de mağaza yönetiminde faydalanabilecekleri bir yardımcı eser olarak düşünülmüştür. Mağaza yönetimiyle ilgili kapsamlı bilgilere yer verilen kitapta konular on bölüm altında mağaza türle..»»

Ercan Kaşıkçı

Kaizen Yayınları

***Dikkat Promosyon Var*** üniversitelere kaynak, pazarlama dünyasına rehber olarak hazırlanmış kapsamlı ve keyifli bir pazarlama iletişim kitabıdır. Promosyon uygulamalarını tek tek tanımlayan, fotoğraflarla örnekleyen Ercan Kaşıkçı, konu hakkında yanlış bilinen, eksik bilinen bilgileri de bu kitabı aracılığıyla gideriyor. Sıklıkla alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, caddelerde..»»
Ercan Kaşıkçı

Kaizen Yayınevi

"Dikkat Promosyon Var" üniversitelere kaynak, pazarlama dünyasına rehber olarak hazırlanmış kapsamlı ve keyifli bir pazarlama iletişim kitabıdır. Promosyon uygulamalarını tek tek tanımlayan, fotoğraflarla örnekleyen Ercan KAŞIKÇI , konu hakkında yanlış bilinen, eksik bilinen bilgileri de bu kitabı aracılığıyla gideriyor.

Sıklıkla alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, caddelerde, tv`lerde k..»»

James L. Heskett

Optimist Yayın Dağıtım

Birçok işte bireysel satışlar kapatmak yeterli değildir. Başarı, müşterilerle yaşam boyu kârlı ilişkiler geliştirmeye dayanır. Fakat onların bağlılığını kazanmak sıkı bir çalışma ve dikkat gerektirir. Bu kitapta, müşterilerinizle yaşam boyu bağlılık kurmak için incelikli yolları okuyacaksınız. Ayrıca şunları da öğreneceksiniz: Hizmet kâr zincirini anlamak Müşteri memnuniyeti, müşteri bağlılığı,..»»
Osman Aysu

Evrim Yayınevi

Olaylar zinciri, yağışlı bir İstanbul gecesinde, denizde bulunan erkek cesediyle başlar... Önceleri polis bunun sıradan bir boğulma vakası olduğunu düşünür. Ama olay yerine gelen Baş Komiser Vural Togay, olayla başka devlet güçlerinin de ilgilendiğini görür. Milli İstihbarat Teşkilatını temsilen iki görevli vardır. Onu asıl şaşırtan şey ise bardaktan boşanırcasına yağan yağmur altında bekleşe..»»
Osman Aysu

Evrim Yayınları

"Osman Aysu'dan okuyacağınız, nefes kesen yeni bir aşk ve macera romanı." Olaylar zinciri, yağışlı bir İstanbul gecesinde, denizde bulunan erkek cesediyle başlar... Önceleri polis bunun sıradan bir boğulma vakası oluğunu düşünür. Ama olay yerine gelen komiser Vural Togay, olayla başka devlet güçlerinin de ilgilendiğini görür. Milli istihbarat teşkilatını temsilen iki görevli vardır. O..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.