Zeka kafanın içindeki altın madenidir.-- PITIGRELLI [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Masum Kitabı - Masum Kitapları

Masum konu başlığında toplam 121 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Masum kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Nermin Kılıçman

Uğur Tuna Yayınları

Farklı şehirlerde, farklı yaşam koşullarında hayat mücadelesi veren, birbirinden habersiz aynı kaderi paylaşan iki kadın... Ve bir gün, internetten tanışarak aşık oldukları erkekler vasıtasıyla yolları kesişir... Fakat aşık oldukları erkekler evlidir ve böylece müthiş bir iç çatışma, sorular yumağıyla baş başa kalırlar... Aldatılmak mı katlanılması zor bir şeydir? Evli bir erkeğe aşık olm..»»
Seyfullah Tosun

On İki Levha Yayıncılık

Elinizde bulunan bu kitap, ceza yargılamasının temel bir ilkesi olan masumiyet karinesi konusunda hem Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin hem de Anayasa Mahkemesi'nin ortaya koyduğu ilkeleri ve kuralları beyan etmektedir. Dolayısıyla bu kitapta, masumiyet karinesine dair başvuruların kabul edilebilirlik kriterlerine, iddia makamının ispat külfetini üstlenmesi ilkesine, şüpheden sanık yararlanır ilk..»»
Kathleen Tessaro

Pegasus Yayınları

"Aşk tek inandığım gerçek. Yaşamın anlamı. Bu kelimenin yerini tutacak, yaşama bağlayacak başka sihirli bir kelime var mı?""Bizi yüreklendiren, bizi bulutların üzerinde dolaştıran, özgürce yaşamaya iten, aşktan başka ne olabilir?"

"Aşk masalı!Belki de hayatım boyunca yaşadığım, yaşamak istediğim buydu. Bir aşk masalı! Buna bir isim bulamıyordum."

"Çok güçlü bir aşk hikayesi ve aşk üzeri..»»

Çiçekçi Kız (1 Roman Fiyatına 2 Roman)

Harlequin Türkiye

Aşkın Masumiyeti Yakışıklı sağdıcın dikkatini çekebilmek her nedimenin hayalidir. Hele de nedime sağdıca yıllardır âşıksa.Lucy McKenty, bir veteriner... Onun tek istediği, biricik aşkıyla sakin bir hayat sürmek ve bir aile kurmak... Ama Will Carruthers, jeolog olması sebebiyle iflah olmaz bir gezgin. Ne çocukluğunun geçtiği bu kasabaya yerleşmek istiyor, ne de çiftçi olmaya niyeti va..»»
Margaret McAllister

Martı Yayınları

Joe yeni taşındığı mahalleye alışmaya çalışırken sınıfından bir çocuk ona evcil faresini satmak isteyince, buna çok sevinir. Bu hareket Joe’ya çok dostane gelir. Fakat kısa süre içinde Boksör’ün hiç de iyi bir dost olmadığını anlar. Daha da kötüsü, Joe’nun yeni evcil hayvanında bir gariplik vardır... Çocuk ve eğitim üzerine yapılan araştırmalar, ilk okuduğumuz kitapların okuma ya da okumama alı..»»
Kathryn Kramer

Novella Yayınları

Saklı bir tutkunun ardındaki kıvılcımlar aşkı tutuşturacak, maskelerin ardına saklansan bile… Stephen Valentine, İngiltere kralından kendine ait toprakları istemek üzere saraya gider. Orada güzeller güzeli, menekşe gözlü, masumiyet timsali Madrigal ile karşılaşır ve aralarında muhteşem bir aşk doğar. Ancak Madrigal'ın baş düşmanının kızı olduğunu öğrenince Stephen'ın dünyası başına yıkılır. Madrig..»»
Kathryn Kramer

Novella

Saklı bir tutkunun ardındaki kıvılcımlar aşkı tutuşturacak, maskelerin ardına saklansan bile… Stephen Valentine, İngiltere kralından kendine ait toprakları istemek üzere saraya gider. Orada güzeller güzeli, menekşe gözlü, masumiyet timsali Madrigal ile karşılaşır ve aralarında muhteşem bir aşk doğar. Ancak Madrigal’ın baş düşmanının kızı olduğunu öğrenince Stephen’ın dünyası başına yıkılır. Mad..»»
Mert Aslan

Mola Kitap

İnsan Büyüklüğü Hangi Ölçüyle Ölçülürse Ölçülsün Acaba Ondan Daha Büyük Bir İnsan Bulunur mu? -Lamartine- Bizi hiçlikten varlık dünyasına çıkaran, nimetleri ile kuşatan, ölümden sonrası için ise, dünya hayatında istemeden yüzleşmek zorunda olduğumuz temel varoluşsal acılarımızdan yaşlılık ve ölüme karşı, tümüyle somut bir yer olan "harikalar ülkesi" cennete değişmeyecek bir gençlik halinde y..»»
Claudio Chiaverotti

Çizgi Düşler

SONBAHAR BEBEKLERİNİN KRALI (43. Albüm, Yazar: ClaudioChiaverotti; Çizer: GiuseppeFranzella): Manş Kanalı’nı aşan yelkenli bir tekne dolu insan kendilerine yeni bir gelecek kurma umuduyla Eski Fransa’dan Yeni İngiltere’ye ulaşır. Korku dolu gözlerinin ardında yürekleri umutla çarpan bu insanlar beklediklerinden daha farklı bir dünya bulacaklardır..»»
Gianfranco Manfredi

Lal Kitap

Büyülü Rüzgar Sayı: 63 Masumlar Çetesi Lal Kitap»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.