Hatalarımı düzelten kimse uşağım bile olsa efendim olur. -- Goethe [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Yumurcak Dünyası

Yumurcak Dünyası

• Yumurcak Dünyası Kitapları | • Yumurcak Dünyası İletişim Bilgileri | • Yumurcak Dünyası Hakkında Bilgi
Sitemizde Yumurcak Dünyası isimli yayınevine ait Toplam 27 kitap bulunuyor."Yumurcak Dünyası" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Kath Smith

Yumurcak Dünyası

Bu neşeli yavru hayvanlar tanışmasında kimleri bulacaksın acaba? Tatlı şeyler her sayfadan, hoplayarak çıkıyor ve "Merhaba!" diyor. Rengârenk resimleri ve eğlenceli, kafiyeli mısraları ile bu kitap, size saatler sürecek bir hareketli kitap eğlencesi sunuyor.»»
Kolektif

Yumurcak Dünyası

Faaliyet Kitapları serisi Okulöncesi çocukları için Zeka ve dikkat geliştirici aktiviteleri eğlenceli ve basit bir şekilde sunmaktadır. Çocuğunuzun zihinsel becerilerini geliştirmek için tanıdık basit geometrik şekiller içerir. Bu nedenle bu eğlenceli faaliyetleri gerçekleştirmek çocuğunuzun ilgisini çekecektir. Kitabın sonunda faaliyetlerin çözümleri bulunmaktadır.»»
Kolektif

Yumurcak Dünyası

Hop Hop Kurbağanın hayat hikâyesini çocuklar zevkle ve heyecanla okuyacaklar. Gerçekçi detaylarda uzayan bir kurbağa dili veya şişen bir kurbağa karnı, hareketlenen sayfalar, gerçekten zıplayan kurbağalar bu kitabın sayfalarında sizleri bekliyor. Bu sıradan bir kitap değil, çocukların etkileşimli olarak, hareketli çarklar, kanatlar, altına bakılan yapraklarla öğrenme sürecine katıldığı yepyeni b..»»
Kolektif

Yumurcak Dünyası

Bu kitap anaokulları ve ana sınıflarında daha nitelikli eğitim ve öğretim yapılabilmesi için hazırlanmıştır. Ayrıca ilköğretimin 1, 2 ve 3. sınıfları bu çalışmadan yararlanabilirler. Anne ve babalar da şarkıları çocuklarına dinleterek öğretebilirler. Kitapta şarkıların notaları mevcuttur. Bunun yanı sıra şarkıyı tonaliteye uygun öğretebilmek için hazırladığımız Cd'de şarkıların sözlü ve sözsüz mü..»»
Kolektif

Yumurcak Dünyası

Makas Yok Yapıştırıcı Yok Sevgili çocuklarımız için özenle hazırlanan maket kitaplar, onlara kendi dünyalarını inşa etmenin muhteşem heyecanını sunmaktadır. Çocuklara saatler süren eğlencenin yanı sıra, bu kitaplar onların yapıcı ve üretken düşüncelerini geliştirerek hayal güçlerini kuvvetlendirecektir. Maketi inşa..»»
Kolektif

Yumurcak Dünyası

Makas Yok Yapıştırıcı Yok Sevgili çocuklarımız için özenle hazırlanan maket kitaplar, onlara kendi dünyalarını inşa etmenin muhteşem heyecanını sunmaktadır. Çocuklara saatler süren eğlencenin yanı sıra, bu kitaplar onların yapıcı ve üretken düşüncelerini geliştirerek hayal güçlerini kuvvetlendirecektir. Maketi inşa kılavuzu kapak içlerinde verilmiştir. Kılavuz sayfalarını açın ve tüm parçaları..»»
Kolektif

Yumurcak Dünyası

Bil Bakalım! Serisi ilk öğrenme devresi ile eğlenceli ve katılımcı yepyeni bir metot sunuyor. Bilmeceleri bilmeye çalışarak, orman hayvanlarının muhteşem dünyasını keşfedin. Bilmecelerin cevabını görmek için kolu çekin ve sürpriz cevaba ulaşın. Çocuklarınızla eğlenceli saatler sizleri bekliyor. »»
Kolektif

Yumurcak Dünyası

Yavru köpek mutlu olunca kulaklarını sallar ve en sevdiği şeylerden biri de kemiğini dişlemektir neşeyle. Burnunda ve kulaklarında tüylü parçaları kıpır kığır oynatabileceğiniz kapağı ile bu sevimli köpekcik kitabı tüm yaşlardaki okuyucularına neşe saçacak. Minikler Yavru Köpek ile dolaşmaya, kafiyeli ritmi ile kitabı okurken köpeğin kulaklarını kıpırdatmaya bayılacaklar. »»
Kolektif

Yumurcak Dünyası

Birbirinden farklı, kolay çizimlerle aşama aşama resim yapmayı öğreten bu kitaplarla eğlenerek yeteneğinizi keşfedin. "Minik Ressamlar" setiyle kabiliyetinizi geliştirerek gizli hünerlerinizi sergileyin. El becerilerini geliştirmek isteyen Minik Ressamlar; haydi iş başına... »»
Kolektif

Yumurcak Dünyası

Dev boyutta birbirinden güzel La Fonten yaprak masallarını bu kitapta bulabilirsiniz. Özellikle anasınıflarına uygun spiralli cildi ve dev resimleri sayesinde, sınıf resimlere bakarken öğretmen hikayeyi okuyabilir. - 19 Birbirinden Güzel Masal - Tamamı Renkli - Her Yaprakta Tam Sayfa Resim - Spiral Cilt İçindekiler; Altın Yumurtl..»»
Tuba Bozcan

Yumurcak Dünyası

Çocuklar... Üzerlerine titrediğimiz, en değerli varlıklarımız... Onları erdemli, yüksek ahlâklı, değerlerimizi bilen ve sahip çıkan bireyler olarak yetiştirmek herkesin ortak amacı. Bunun da en önemli aracı masallar. İşte "Hikayelerle Değerler Eğitimi" kitapları da buradan yola çıkarak hazırlandı. "Değerler Eğitimi" temel alınar..»»
Kolektif

Yumurcak Dünyası

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.