Yaşamında öteki kişilere ulaşabildiğin anlar, bir ormandaki kuş ötüşleri gibi olacak... Uzaklardan gelip geçerken, kısacık bir süre yapraklarda yankılanacaklar o kadar. Orman bütün sessizliğiyle yine yalnız duracak orada... I.KANT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Yolculuk Yayınevi

Yolculuk Yayınevi

• Yolculuk Yayınevi Kitapları | • Yolculuk Yayınevi İletişim Bilgileri | • Yolculuk Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Yolculuk Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Yolculuk Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Didem Kurubacak

Yolculuk Yayınevi

Kelime oyunları değil midir zaten hayat? Ustaca kullananın kazandığı adaletsiz bir yarış Şiir beni en iyi ifade eden edebi bir tür oldu. Gerçi öyküleri de sevdim romanlarıda. Kimbilir belki birgün o alanlarda da ifade etmeye çalışırım kendimi. Ama şiir bambaşka dünyalara açılan bir kapı benim için. Yazdıkça yeni dünyalar keşfediyorum, keşfetmekse beni daha çok yazmaya teşvik ediyor. Bu ..»»
Uğur Babat

Yolculuk Yayınevi

Hani anlat desem içindeki sevgiyi, ilk kelimenden sonra kaç saniye sürer? "Yazılarını okumadan bakışlarını okuyun ki, görün aşk kâğıda nasıl sığmış!" -Sinan Yağmur-"Aşkın Gözyaşları" adlı kitabın yazarı Aşk dediğin; binlerce şairin anlatıp öğretemediğidir. Sevgisini yazmak isteyip de yazamayan anlatmak isteyip de anlatamayanların okuyacağı bir eser... Söylesene beni kaç harfle sevdin? Ha..»»
Selver Koçyiğit

Yolculuk Yayınevi

Ben neredeyim, Hayatın neresinde? Bence en dipteyim. Güzel miyim? Yüzüm, ruhum ne durumda? Yaşadığım kompleks sonucu egomu tatmin etmek için kurduğum bir aşk mıydı yoksa? Ruhum zayıf mı? Gerçekleri görmeden kurduğum yalan dünyada mı yaşıyorum? Hayat benim için yeni mi başlıyor ya da bitmek üzere mi? (Tanıtım Bülteninden) »»
Remziye Özen

Yolculuk Yayınevi

Kendini gör, kendini yaşa, Kendin olmaktan asla korkma... Doğum yeri Mardin, adı Tirkiye, soyadı Dınya olan büyük bir aşiret kızıdır Dîrok. Güneydoğu'nun görülmeyen kadınlarından sadece biridir... Dîrok'ların çocukluğu ellerinden alınır. Kadın oldukları unutturulur. Ana olma süreçleri önemli ve acı doludur... Dîrok, 18'inde kadınlığını unuttuğunu ve çocuklarının ölümü ile kadınlığı..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.