Aşkta insan ne yardımcı, ne de arkadaş ister. GOETHE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Yerdeniz Yayınları

Yerdeniz Yayınları

• Yerdeniz Yayınları Kitapları | • Yerdeniz Yayınları İletişim Bilgileri | • Yerdeniz Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Yerdeniz Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Yerdeniz Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Asa LindKristina Digman (Çizen)

Yerdeniz Yayınları

-Saat yalnızca zamanı ölçer, dedi Kumkurdu. Ama zamana hükmedemez.

- Peki, bunu kim yapar? dedi Zackarina.

Kumkurdu hiç kimsenin yapamayacağını söyledi. Bu imkansızdı, çünkü zaman çok yaşlı ve çok büyüktü. Ve çok önemli! Bütün dünyanın kralları ve devlet başkanlarından daha önemli. O ne yönetilebilir ne de durdurulabilirdi.

Zackarina kumsalda açtığı çukura baktı. »»

Per Olav Enquist

Yerdeniz Yayınları

Mina altı yaşındaydı, sarı saçları, yeşil gözleri vardı ve anaokulundaki erkekler onun çok şeker bir kız olduğunu düşünüyordu. Ama Mina onlara hiç yüz vermiyordu. "İnsan her şeye dayanabilir, aşka bile" demişti annesi. Bir gece Mina henüz uykuya dalmıştı ki, poposunu bir timsah ısırdı. Mina onu tanımıştı, çünkü babasının kazağında bu timsahın resmi vardı. Şimdi resimde olduğundan daha büyüktü ve ..»»
Tomas Lappalainen

Yerdeniz Yayınları

`Mafyanın, bir toplumun nasıl olması gerektiğine dair bir ütopyası yoktur. Onlar bu tür şeylerle uğraşmazlar. Bu tür şeyler politik hareketlerin işidir. Onların tek bir motivasyonu vardır; özel çıkarlar... Bu nedenle her şeyin özelleştirilmesini savunurlar. Politikayla ilgileri yalnızca politikanın yaratmış olduğu avantajları kullanmak içindir. Kendi adamlarını politikanın merkezine yerleştirme..»»
Asa Lind

Yerdeniz Yayınları

- Sonra? dedi Zackarinaç - Taş oldum, dedi Kumkurdu. Daha doğrusu bir parça granit - Taş olmak sıkıcı bir şey olmalı, dedi Zackarina - Hayır, çok eğlenceli dedi, Kumkurdu. Çok seyahat ediyorsun. Ve taşların, dağların doruğundan vadilere, yeryüzünün en kuzeyine nasıl seyahat ettiğini, bütün dünyayı nasıl dolaştığını anlattı... »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.