Başarıyı hedef alın mükemmel olmayı değil. Yanlış yapma hakkınızdan vazgeçmeyin; vazgeçerseniz yeni şeyler öğrenme ve gelişme olanağınızı kaybedersiniz. Unutmayın; mükemmeliyetçiliğin arkasında korku yatar. İnsan olduğunuzu hatırlayarak korkularınızı göğü [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Yasakmeyve

Yasakmeyve

• Yasakmeyve Kitapları | • Yasakmeyve İletişim Bilgileri | • Yasakmeyve Hakkında Bilgi
Sitemizde Yasakmeyve isimli yayınevine ait Toplam 97 kitap bulunuyor."Yasakmeyve" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Altay Öktem

Yasakmeyve

adına cinayetler işledim, saklamıyorum itinayla dörde böldüm hayatı herkese kanlı bir parça düştü, herkese tufan sıyrılıp gittin çıkardığın yangından  »»
Süreyyya Evren

Yasakmeyve

Kim ki pis pis hüzünlenir o silikon vadisidir kim ki hüznü alır omzuna takar arka kapıdan sağ ol paşam sırtımı sıvazlaman içime oturuyor doğumum içime oturuyor merhabalar tutulamayan her esinti verilemeyen her söz takılmış mızrağın ucunda gezdiriliyor meydanda aklımdan çıkmıyor trenin kıran sesi ve uyu küçüğ&uum..»»
Tozan Alkan

Yasakmeyve

sana şehir gelecek uzaklardan bir halkın içinden geçerek gelecek.»»
Emel Nişlioğlu

Yasakmeyve

arka bahçede o gece yarısı rüzgârın ince nemli şarkısı yüreğe yerleşirken kırık eğri düşen yaprakta gizliydi çehremiz aşkın kırkyamasıyız biz mahcup bir eylül duruyor karşıda mahcup bir eylül öylece orada güneşi biriktiren çiçeğin su bilgisi yazdan kalma anılar sarısında kimsesiz aşkın kör kamasıyız biz tam da bu zamanlarda bu zamanlarda işte sınandı ipek çelik'ten bir eşikte izmir'in ayrı duran..»»
Gülseli İnal

Yasakmeyve

Kendimle bir sorunum var dağlara doğru çekilen rüzgâra bağlıyım rüzgârın mirasını ise istemiyorum bu sorun bitmiyor içimde üç ayrı kişi konuşuyor kendimle bir sorunum var dört ayrı yöne bakan dört ayrı kuş bekliyor başımda biri bunun uğur ötesi olduğunu söylüyor inanmıyorum bağlı olduğum rüzgâr çekip gidiyor mavi sürüngen kertenkeleye yol açıyor geçen yıl bağlı olduğum söz bu yıl ateşte eriyor b..»»
Cengiz Kılçer

Yasakmeyve

masumiyet çocukluğun hakikatidir diyelim bilirsiniz biraz da bozkırdır atı biçimleyen atlarımızın yelelerini düğümleyip ay sulardan silinmeden kalkıp bir erken ortaçağ evindeki beşiğin bıraktığı izlerden kızıl kuğular gecesine gidelim kızıl kuğular gecesine gidelim bilirsiniz biraz da bozkırdır atı biçimleyen ama sonsuz biçimleyen»»
Erdi Mamikoğlu

Yasakmeyve

Göbek bağımı yüreğine gömmüş annem; İşte bu yüzden güzel olan her kadına âşığım ben. Erdi Mamikoğlu, 1987 yılında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü Rejisörlük Sanat Dalı mezunu. İlk oyunu Seksenbirinci Cadde Ondördüncü Bin..»»
Fırat Demir

Yasakmeyve

Hiçbir şey ifade etmiyor Hiçbir şey ifade etmiyor bana Hiçbir şey ifade etmiyor ki Türkiye nasıl seviştiği yurttaşlarının benden önce Oysa alsınlar benim parıltılı çarpıklığımı ve oh kaldırsınlar kaldırsınlar büyük dolaplara kimlik kıyafetlerini Yan yana getirilmelidir kentin tüm saçakları uzun sürecek yağmura karşı Kentin tüm s..»»
Bengü Özsoy

Yasakmeyve

çünkü sevgilim melek olmayı reddedecek kadar çok istiyorum bu gece kadın olmayı»»
Hakan Yirik

Yasakmeyve

bıçak bıçak üstüne atmış katil pozu veriyorsun oturduğun bank sedye olurken bana ağzımda solunum cihazım yani tek dal samsun ölüm diyorum yan etkisidir hayatın biraz da »»
Mehmet Rayman

Yasakmeyve

ince düşünmek için bir sözcük attım yere eğildim dilimle aldım günde bin kere Mehmet Rayman, 1956 yılında Yozgat’ta doğdu. Sarıkaya Ortaokulu ve Yozgat Lisesi’ni bitirdi. Gazi Eğitim Enstitüsü Türkçe Bölümü’nün ardından Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’ni bitir..»»
Tolga Özen

Yasakmeyve

herkesin yağmuru kendisi miymiş? herkes kendine mi yağmış?»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.