Hakikat aleyhine hürriyet olamaz. -- Salazar [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Yankı Yayınları

Yankı Yayınları

• Yankı Yayınları Kitapları | • Yankı Yayınları İletişim Bilgileri | • Yankı Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Yankı Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 10 kitap bulunuyor."Yankı Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Nurlan Nazlı Kaya

Yankı Yayınları

Arkalarından daha yaşlı bir asker göründü az sonra. Diğerlerinin tersine daha yavaş ve vakur adımlarla girdi içeri bu adam. Onun yüzündeyse koca bir ateş gördü İkram Bey. Cehennem gibi sanki. Mağrur adımlarla askerlerinin yanına geldi durdu, etrafta gezindi gözleri; koca avluda, koca köşkte, köşkün arkasındaki elma bahçesinde, avlunun ortasındaki çeşmede, avlunun ortasındaki yaprakları sararan a..»»
M. Metin Baş

Yankı Yayınları

www.siirkolik.com ailesinin sevilen şairlerinden sevgili M.Metin Baş'ın ilk şiir kitabının yayınlanmasından son derece mutluyuz. Şair yönü, insanlığıyla birleşen ender kişilerden biri olarak sevgili dostumuza Şiir yolunda başarılar diliyoruz... Işın Ergüney-Site Sorumlusu Şiirlerini sayfasında okuduğumda büyük keyif aldığım, hassas şair yüreğine güvendiğim sevgili M.Metin Baş'ın duygularını ..»»
Oral Nahmadov

Yankı Yayınları

benim hakkımda suskunluğum kendimi bilmemdendir, yoksa sanmayın ki lal'dır bu adem gülüşüm yorganıdır ızdırapların, kanıp da demeyin şen'dir bu adem siz beni bilmezsiniz, bilemezsiniz çünkü hiçbiriniz ben değilsiniz ben deryasında boğulan siz değilsiniz, bakıp da sanmayın sığ'dır bu adem (Arka Kapak) »»
Cumali Bozkaya

Yankı Yayınları

Gökhan, iyi bir doktor, iyi bir arkadaş, iyi bir koca ve babaydı. Hayalindeki eve taşınacakken en yakın iki arkadaşının öldürüldüğünü öğrendi. Yeni evlerinin inşaatı yeni bittiği için elektrik yoktu ve karanlıkta yalnız değildiler. Komiser Cemil, işini seven iyi bir polis, iyi bir amir ve sevgiliydi. Hayatının en gizemli davasıyla karşılaştı. Ölü iki doktor ve onların kayıp kafaları. Birbi..»»
Hakan Yıldız

Yankı Yayınları

Naylon hayatlar yaşıyoruz, naylon; Naylon gibi parlak ama ruhsuz, Naylon gibi esnek ama sahte. Naylon gibi öldürüyoruz doğayı ve insanı. Naylon gibi zararlıyız, Ve naylon kadar zavallı. Küçük ve masum yüreklerdeki o devasa sevgiler ve güzel umutlar olmasaydı, Bu dünya hâlâ uğrunda savaşmaya değer bir yer olmazdı. (Arka Kapak) »»
Hüsnü Kandemir

Yankı Yayınları

Hüsna Kandemir, 1943 yılında, Niğde İli, Ulukışla ilçesinde doğdu. İlk ve Ortaokulu ilçede, Liseyi İstanbul Haydarpaşa Lisesi Edebiyat bölümünü bitirdikten sonra, Öretmen Okulunun farklı derslerini vererek, 1965 yılında öğretmenlik mesleğine başladı. Sonra Eğitim Önlisans'ı arkasından Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi. Ulukışla ve Konya Ereğli'nin çeşitli İlkokulların d..»»
Erdoğan Mert

Yankı Yayınları

Bu kitapta cevaplarını bulacağınız bazı sorular: Tanrı var mı? İsa, Tanrı'nın oğlu mu? İnsanlık "ensest" ilişkiyle mi çoğaldı? Geleceği bilmek mümkün mü? Ruh var mı, varsa nerede? Dua nedir, nasıl yapılır? UFO var mı? Evren nasıl oluştu? Zamanda yolculuk mümkün mü? Öldükten sonra ne olacak? PUT nedir? Beyin nakli ve klonlamanın sonuçları nelerdir? Milyonlarca yıllık insan kalıntıl..»»
Sema Çimen

Yankı Yayınları

Öyle duygular vardır ki saf ve tertemizdir. Ama gün gelir kirli bir el kirletir bu duyguları, her şeyi hiçe sayarak. O kirli eller için sadece kendileri vardır ve kendi ekseni etrafında dönen çıkarları. Bir kez koklamak için koparılan nice güller vardır, sonrasında kurumaya terk edilen. Pelin de etrafını ören örümcek ağları arasında hayat mücadelesini vermektedir. Öyle bir mücadele ki sert ve ac..»»
Sevgi Evcimen

Yankı Yayınları

İş dünyası ne mi ister? Hepsini, her şeyi Aynı anda olsun ister İş dünyasında enerjinizi en üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız? Dizginleri ele alıp, dört nala koşmaya... Tüm sorumluluğu ele almanın tam zamanı. Dikkat edin neler mücadele etmek zorunda kalacağınızı asla tahmin edemeyebilirsiniz, bunun için önce zırhınızı kuşanmanız ve sabırla her şeyin üstesinden gelmeyi başarmanız gerekecek. ..»»
Mir Mehmet Öztürk

Yankı Yayınları

Eşik sabaha kadar balık kokuyorum kocaman bir kavanozda aklım kavanoz kapınızın eşiğinde eşikte kaç ayak izi(m) var en derin iz yüreğinizde yüreğinizde kaç eşik var bir türlü aşamadığım... (Arka Kapak) »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.