Söylediklerinizi duyurmak için kimseyi kolundan tutmayınız ; Zira insanlar sizi dinlemeye arzulu değillerse, onları tutacak yerde çenenizi tutmanız daha hayırlıdır.-- Chesterfield [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Yankı Yayınları

Yankı Yayınları

• Yankı Yayınları Kitapları | • Yankı Yayınları İletişim Bilgileri | • Yankı Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Yankı Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 24 kitap bulunuyor."Yankı Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ali Volkan Şenyapar

Yankı Yayınları

Hamit Akyürek

Yankı Yayınları

Hasan Erdem

Yankı Yayınları

Mehmet Aksu

Yankı Yayınları

Mehmet Nuri İşken

Yankı Yayınları

...Okula kayıt olmaya gitmek için yol parası bulamamıştım. Sabah namazında köyden çıktım. Gece saat 21.00 sıralarında okula vardım. Eğitim Başı görevi başındaymış, beni hemen kaydetti. Sonra götürüp yatacağım ranzayı gösterdi... ...Sırtımızda taş çekiyorduk. Eğitim Başı Ali DEMİRALP hocamız da bizimle beraber çalışıyor, en ağır taşları o yükleniyordu... ...Ben de ATATÜRK düşmanıydım, eğer Kö..»»
Mustafa Kalender

Yankı Yayınları

Polis Memuru Barman Kara, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan Polis Memuru Hüseyin Taşkın’a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de Emniyeti tanıtır. İkili, amansız bir seri katilin peşine düşer. Katil; sarışın, yuvarlak yüzlü ve yeşil gözlü kadınları kurban olarak seçmektedir, çok profesyoneldir, olay mahallinde delil namına bir şey bırakmaz...»»
İ. Batuhan Özdemir

Yankı Yayınları

Sonunda mücadele bitmişti. Şehirdeki neredeyse herkes katledilmiş ve topu topu iki yüz kadar kişi esir alınmıştı. Cheng Theng, Çiçi’nin başını esirler önünde kesmiş ve ibret-i alem olsun diye çıktığı kapının üstüne astırmıştı. Ardıç, Yalçın, Battal ve İçten’e ne olduğunu ise hiçbir tarih kitabı yazmamıştır. Fakat Şamanlar onların Çin’e götürülen esirler arasında olduğu kanısındadır. Bazıları..»»
Melih Kul

Yankı Yayınları

Ben sana elveda derken güneş sönmüştü birden.Karanlık kaplar oldu hayatı güneş sönerken.O güneş sen miydin yoksa, hayatımı karanlıkta bırakıp giden?Ne göz yaşı dökülmeliydi gözlerimden,Ne kan ağlamalıydım bundan sonra ben,Çünkü göz yaşlarıma karışan kanlar, yaşlar vardı süzülen gözlerimden,Sana yazdığım şiirler demetinin arasından dökülen! Ben sana elveda derken yağmur kesildi birden.Gökteki bu..»»
Salih Güzeş

Yankı Yayınları

Hasan Ildız

Yankı Yayınları

Uğur Kesim

Yankı Yayınları

Hakan Yıldız

Yankı Yayınları

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.