Hakikat aleyhine hürriyet olamaz. -- Salazar [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Yalın Yayıncılık

Yalın Yayıncılık

• Yalın Yayıncılık Kitapları | • Yalın Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Yalın Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Yalın Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."Yalın Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Bayram Recber

Yalın Yayıncılık

Ortada bir sessizlik oluşunca, Hazan sağ elini Yiğitin elinin üzerine koyarak, sevgilisini teselli etmeye çalışan akıllı aşık edasıyla konuşmasına devam etti: Lütfen beni yanlış anlama. Senden bir şey saklayacak değilim. Sadece biraz zaman istiyorum. Tüm zamanlarım senin olsun Hazan. Seni zorlayacak değilim. Ne zaman istersen o zaman anlatırsın. Bu güven verici sözleri duyan Hazan, diğer elini d..»»
Behzat Cem Günenç

Yalın Yayıncılık

Behzat Cem Günenç tarafından 2,5 yılda tamamlanan 600`den fazla öğrenci üzerinde denenmiş başarılı bir "Gitar Öğretme Sistemi". Temel bilgiler, teller, etütler, gitar teknikleri, repertuvar ve gitar tarihinden oluşan 6 bölüm detaylıca hazırlanmış olup çok sesli klasik gitar müziği ile tanışmak isteyen, yeni başlayan gitar öğrencilerine eşsiz bir rehber niteliğindedir. Metod tüm içeriği ile Türkiye..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.