Başarıyı hedef alın mükemmel olmayı değil. Yanlış yapma hakkınızdan vazgeçmeyin; vazgeçerseniz yeni şeyler öğrenme ve gelişme olanağınızı kaybedersiniz. Unutmayın; mükemmeliyetçiliğin arkasında korku yatar. İnsan olduğunuzu hatırlayarak korkularınızı göğü [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Yakın Kitabevi

Yakın Kitabevi

• Yakın Kitabevi Kitapları | • Yakın Kitabevi İletişim Bilgileri | • Yakın Kitabevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Yakın Kitabevi isimli yayınevine ait Toplam 76 kitap bulunuyor."Yakın Kitabevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Esin Ulutaş

Yakın Kitabevi

Oya ile Orkun bu yaz tatilinde de babaannelerinin yanına giderler. Eski Tanrılar Şehri'nde yeni serüvenler onları beklemektedir. Afacan Orkun, Oya'nın tüm uyarılarına karşın işleri zaman zaman karıştırsa da Asklepios ile ölümsüzlük ilacının peşine düşerler; Yankı ile Nergis'in aşkına tanıklık ederler. Ama bir gün Zeus, Çoban Paris' e çok zor bir görev verir. Altın elmayı en güzele verecektir..»»
Sevil Bütüner

Yakın Kitabevi

Başkan, diğer konsey üyeleriyle tek tek bakıştı. Hepsi başlarıyla onay verdiler. Saldorf Elwin'e döndü. "Sen genç peri Elwin, merakının merkezine, ormanın dışına, sislerin ötesine, insanların arasına sürgüne gideceksin. Kanatların senden geçici süreyle alınacak. Onların haricindeki peri yeteneklerin kalıyor. Doğru davranışlarını görmeyi bekliyoruz." İlk kitabı Peri Fısıltıları ile okurlar..»»
Gülay Pamuk

Yakın Kitabevi

Bu dede çok unutkan... Onu her an çocuklar gibi parkta oynarken, çiçeklere yemek yedirirken, kedileri sularken veya adres sorarken bulabilirsiniz. Çünkü ilaçlarını içmeyi sık sık unutuyor! Maceralar da bundan sonra başlıyor...»»
Hasan Karaca

Yakın Kitabevi

Dünyanın her köşesi tüm çocuklarındır.Bir çocuk kapınızı çaldığında sofranıza bir tabak daha koyun ve ona anlatacak umutlu masallarınız olsun.»»
Ayfer Demirtaş

Yakın Kitabevi

Siz "Yeraltı Canavarı"nı bilir misiniz? Ev, tuğladan ya da kumaştan olmuş, fark eder mi?Tanımadığımız biriyle kardeş olabilir miyiz? Yeraltı Canavarı, deprem nedeniyle göç etmiş bir ailenin hikayesi. Umut'un sevgi, hayal, cesaret, arkadaşlık, macera dolu hikayesini okumaya hazır mısınız?»»
Nevzat Süer Sezgin

Yakın Kitabevi

Onu göremedik, sesini duyamadık, kokusunu alamadık, tadını bilemedik, ama dokunmamak gerektiğini iyi öğrendik. Yaşamımız ansızın değişti, günlerimiz 'Ah! Vah!' ederek geçti. Şaşırdık, endişelendik. Bu eserde yirmi bir yazar bir araya geldi. Korona günlerinde yaşadıklarımızı çocuklar için öyküleştirdi.»»
Tufan Çapar

Yakın Kitabevi

"Tufan Çapar' dan nefis bir serüven ve masal kitabı. Büyük bir hikâyenin başlangıcı gibi." Ateş İlyas Başsoy "Zaman nasıl geçti anlamadım. Sürükleyici ve çok zekice kurgusuyla, sade, anlaşılır diliyle, geçmiş bilgeliklerle günümüz sorunlarını harika şekilde harmanlanmış anlatımıyla kitaba bayıldım." Gündüz Öğüt Yezuk'un Çocukları çok zekice toparlanmış bir 'düzen' parodisi. Çapar, aslında s..»»
Suat Çağlayan

Yakın Kitabevi

Yasemin'in Söylenceler Dünyası'yla başlayan macerası Çiçekler Ülkesi'yle devam etmişti. Şimdi de rrunitılanyla bize sevgilerini göstermeye çalişan minik dostlanmızın, yani kedilerin ülkesine gidiyor Zeytin Kız, Zeytin Nine ile birlikte. Karne töreninden sonra kedisini bulamayan Zeytin Kız, soluğu hemen Zeytin Nine'nin yanında alıyor. Kedisini bulmak için başlayan ve dönüşüm tünelinden geçerek çıkt..»»
Gülçin Sahilli

Yakın Kitabevi

Karanlık perilerin gün geçtikçe güçlendiği... Lanetli tılsımların felaketleri tetiklediği başka dünyada... Mitoloji, rüya ve gerçek birbirinin içinde dönerken göğe doğru yükselen bir okul... Bir akademi... Peri Akademisi Şimdiye dek hiçbir romanda perilerle ilgili bu kadar gerçek bilgi paylaşılmadı. Hatta hiçbir okur, periler dünyasına bu kadar çok dahil olmadı. Elida Belenus ..»»
Dilge Güney

Yakın Kitabevi

İdil oyun oynamayı çok seviyor ama arkadaş bulamıyordu. Yine böyle tek başına kaldığı bir günde, okulun arka bahçesinde mavi çocuğu gördü. Bakalım bu gizemli karşılaşma ile başlayan kovalamacanın sonunda neler olacak? Ödüllü yazar Dilge Güney'in kaleminden zorbalık, arkadaşlık ve oyun üzerine sürükleyici bir öykü. İdil'in başından geçenleri eğlenceli üslubuyla aktaran yazar, öğrencilere ve ö..»»
Svoboda Petrova

Yakın Kitabevi

Svoboda Petrova'nın Üç Vatan Bir Hayat'ta (2018) kendisine gelen mektuplardan küçük bir seçki yayımlamıştı. Bu kitaptaki mektuplar ise, kendisine gelen mektupların neredeyse tamamı. Fahri Erdinç'ten Ziya ve eşi Şekibe Yamaç'a, Aziz Nesin'den İlhan Tarus'a, Ercüment Behzat Lav'dan Haldun Taner'e, Radi Fiş'ten Adnan Özyalçıner'e, Nevzat Üstün'den Sargut Şölçün'e, Fuat Bultan'dan Gültekin Gazioğlu'na..»»
Stefan Petrov

Yakın Kitabevi

Bu anılar uzun zamandır çekmecemdeydi. Nedense, epeyce bir süre onları okura sunmaya cesaret edemedim. Bu arada, dünyanın, ülkelerin tarihlerinde ve benim yaşamımda birçok şey yaşandı. Sonra, başta babam Stefan Petrov olmak üzere, o yılların insanları bir bir aramızdan ayrıldı. Onların yaşamları, mücadeleleri günümüzde, elbette ele alınacaktır. Bazıları göklere çıkarılacak, kimileri de, günün moda..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.