Geceler sonsuz değildir. ALBERT CAMUS [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Uğurböceği Yayınları

Uğurböceği Yayınları

• Uğurböceği Yayınları Kitapları | • Uğurböceği Yayınları İletişim Bilgileri | • Uğurböceği Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Uğurböceği Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 338 kitap bulunuyor."Uğurböceği Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
John Sazaklis

Uğurböceği Yayınları

İştahı kadar hayal gücü de gelişmiş bir çocuk Billy... Dedektif babası, suçlu psikoloğu annesi ona yetişmekte zorlanıyor. Yeni şeyler denemek isterken başı dertten kurtulmuyor. Ondan sonra gelsin pişmanlıklar! Ama kusurunu affettirmek için örnek aldığı bir kişi var. Kasabanın efsanesi... Namı dillerde bir adam... Bir kahraman...»»
Franco Aureliani

Uğurböceği Yayınları

Dino Avcısı Mike, fosilbilim uzmanı babasıyla birlikte dünyayı dolaşıyor. Büyük Britanya’daki Jurassic kıyılarından Çin’deki Liaoning bölgesine kadar her yere gitti. Babası fosillerin tozunu silerken, o kendi dino yetenekleriyle başka şeyler ortaya çıkardı. Gerçek dinozor yumurtaları! Bir denizaltı dinozor sığınağı! Dinozorlar Çağı’na açılan bir zaman kapısı! Çılgın ve heyecan dolu Dino Avcı..»»
Özkan Öze

Uğurböceği Yayınları

Yıllardır sadece çocuklar için yazan biri olarak, ilk kez okuyucularımın anne, baba ve öğretmenlerine hitap edecek olmamdan eminim asıl okurlarım hiç hoşlanmayacaklardır. Çünkü sabırsızlıkla yeni çıkacak kitabı bekliyorlar. Ama ben onlarla olan sohbetime kısa bir ara verip, biraz da sizinle konuşmak istiyorum... Çok büyük bir iddiam yok, bunu baştan söyleyeyim. Ama çocuklar Allah’ı sorduğunda, ..»»
Franco Aureliani

Uğurböceği Yayınları

Dino Avcısı Mike ve arkadaşları, “zaman kapısı”yla Dinozor Çağı’na geçiş yapıyorlar. Mike ve arkadaşları geçmişe yaptıkları bu yolculukta hayatta kalabilecekler mi? Ve kendi zamanlarına geri dönebilecekler mi? Yolculukları sırasında karşılaştıkları dinozorlarla nasıl baş edecekler?»»
Franco Aureliani

Uğurböceği Yayınları

Dino Avcısı Mike ve fosilbilim uzmanı babası sualtında bir dinozor yaşam alanına doğru yola çıkıyorlar. Mike, dinozorların gerçekten hayatta olduğunu ve sualtında bir zaman kapısı olduğunu öğrendiğinde şok yaşıyor. Dinozorları kaçırmaya çalışan kaptanla giriştiği mücadele ise nefes kesici...»»
Franco Aureliani

Uğurböceği Yayınları

Dino Avcısı Mike ve fosilbilim uzmanı babası son buluşlarını gözler önüne seriyorlar. Tiranozor yumurtaları milyonların ziyareti için müzede sergileniyor. Ama Mike yumurtaların çatlamak üzere olduğunu fark ediyor. Çok geçmeden yavru dinozorlar müzenin her yerinde koşuşturmaya başlıyorlar.»»
Franco Aureliani

Uğurböceği Yayınları

Dino Avcısı Mike, fosilbilim uzmanı babasıyla dünyayı dolaşıyor. Babası dinozor kemikleri için kazı yaparken, Mike gerçek bir Tiranozor ile karşılaşıyor. Gerçek olması imkansız olan bu şeyin izini sürerken, bu dinozorun nereden ve nasıl geldiğini bilen biri karşısına çıkıyor. Sonrasında yaşadıkları hayli ilginç ve heyecan dolu....»»
Şebnem Güler Karacan

Uğurböceği Yayınları

Okul gazetesine haber yapacaktım ve ben bunu unutmuştum. Annemin akşam yaptığı ıspanağı yiyince aklıma geldi. Ne yapsaydım Acaba? En iyisi kâğıt kalemimi alıp mahalleye inmekti. İlk hedefim bakkal Ali amca oldu. – Ali Amca, okul gazetesi için sizinle Röportaj yapmak istiyorum, dedim. – Peki, sor bakalım sorularını, dedi. – Ispanak nedir? Ali Amca garip garip yüzüme baktı. – Ispan..»»
Kolektif

Uğurböceği Yayınları

Kafayı Çalıştır - Zeka Geliştirme Seti; 6-10 yaş arası öğrencilerin analitik, görsel, ilişkisel ve mantıksal düşünme becerileri ile dikkat ve algılarının gelişmesine yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Beceri türlerine göre dört farklı kategoride sınıflandırılan ve her kategorisi kendi içinde kolay, orta ve zor olmak üzere üç grup kitaptan oluşan bu set, farklı yaş gruplarına hitap eden toplam ..»»
Kolektif

Uğurböceği Yayınları

Serdar Akgün

Uğurböceği Yayınları

Kolektif

Uğurböceği Yayınları

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.