Sevmek acı çekmektir, sevmemekse ölmek.. ARİSTOTELES [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Uçan Fil

Uçan Fil

• Uçan Fil Kitapları | • Uçan Fil İletişim Bilgileri | • Uçan Fil Hakkında Bilgi
Sitemizde Uçan Fil isimli yayınevine ait Toplam 23 kitap bulunuyor."Uçan Fil" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Andrea Beaty

Uçan Fil

***Bu, Yağmur Deniz'in hikâyesi, Mühendis olmaktı Yağmur'un hayali.*** Başkalarının çöp diye baktığı şeyler Yağmur Deniz'e ilham veriyordu. Utangaç Yağmur akşamları odasında, bulduğu ıvır zıvırlardan büyük icatlar yapıyordu. Sosisli sandviç makineleri, uçan pantolonlar ve yılan kovucu peynir şapkaları… Yağmur onları saklamasa, bu icatların hepsi insanları şaşırtabilirdi. Ama Yağmur başarısız ol..»»
Andrea Beaty

Uçan Fil

Kimi çocuk kumdan kaleler yapar. Kimi de çamurdan pasta. Kimi de büyük kuleler yapar.Bina yapmak konusunda Cem Kenar kadar başarılı çocuk yoktu, bir defa, evin ön bahçesinde, Mısır'daki büyük Sfenks'lerden birinin kopyasını bile yapmıştı! Ne yazık ki Cem'in yeteneğini çok az kişi takdir ediyordu. Özellikle ikinci sınıf öğretmeni Melis Yeşil, mimariden nefret ederdi. Görünüşe göre Cem'in cetvelini ..»»
David Melling

Uçan Fil

Üzülme Sarıl Can »»
David Melling

Uçan Fil

Sarıl Can Pijama Partisinde »»
Karen George

Uçan Fil

Şampiyon Can'la tanışın. Bu hikâye tüyler - ürpertici drama yeteneğinizi ortaya çıkaracak, sizi KAŞINDIRACAK ve darmadağınık saçlarınızı yıkayıp kestirdikten sonra kuruturken verilecek şekilde saçınızda kuaförden çıkmış görüntüsü yaratacak. 'Can Şampuan'ın saçları diğerlerinden daha havalı!' - Waterstones- (Tanıtım Bülteninden) »»
Simon Rickerty

Uçan Fil

***Ve biz, aynı kabuğun içindeki iki bezelye tanesiyiz… olması gerektiği gibi.*** Hugo adında bir Hipopotam. Bella adında bir kuş. Ve büyük bir bezelye macerası! (Tanıtım Bülteninden) »»
Simon Rickerty

Uçan Fil

***Haklıymışsın Bella, birbirine benzemek çok eğlenceli!*** Aynı olmak istemiyorlar… Birbirlerinden ayrı da duramıyorlar… (Tanıtım Bülteninden) »»
Aslı Güçlü

Uçan Fil

Kendi alışveriş caddeni yaratmak ister misin? Tasarımını kendin yap! 24 Boyama sayfası... 12 çıkartma ve poster sayfası... 1000'den fazla çıkartma... İster resme çıkartmaları dilediğin gibi yapıştırarak, ister kitabının sonundaki örnekleri kullanarak çizimleri tamamla... Resimleri dilediğin gibi boya ve alışveriş caddesindeki satıcı ve müşterileri canlandır... Bitirdiğin zaman..»»
Aslı Güçlü

Uçan Fil

Hayalindeki şatoyu yaratmaya ne dersin? Tasarımını kendin yap! 24 Boyama sayfası... 12 çıkartma ve poster sayfası... 1000'den fazla çıkartma... İster resme çıkartmaları dilediğin gibi yapıştırarak, ister kitabının sonundaki örnekleri kullanarak çizimleri tamamla... Resimleri dilediğin gibi boya ve alışveriş caddesindeki satıcı ve müşterileri canlandır... Bitirdiğin zaman, hazı..»»
Kolektif

Uçan Fil

Bu sevimli mini kütüphanenin içinde bebeğinizin elinde rahatça tutabileceği tam 9 küçük kitap var. Çocuğunuz birbirinden güzel resimler yardımıyla sayılar, hayvanlar, şekiller ve daha pek çok şeyi öğrenmeye bayılacak! (Tanıtım Bülteninden) »»
Kolektif

Uçan Fil

Bu rengârenk kitapta güzel prenseslerle dolu bir dünyayı keşfedeceksin. Yüzün üzerinde çıkartma ve birbirinden güzel oyunlarla, küçük prensesler her yere götürebilecekleri bu kitaba bayılacaklar. (Tanıtım Bülteninden) »»
Kolektif

Uçan Fil

Bu rengârenk kitapta güzel prenseslerle dolu bir dünyayı keşfedeceksin. Yüzün üzerinde çıkartma ve birbirinden güzel oyunlarla, küçük prensesler her yere götürebilecekleri bu kitaba bayılacaklar. (Tanıtım Bülteninden) »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.