Söylediklerinizi duyurmak için kimseyi kolundan tutmayınız ; Zira insanlar sizi dinlemeye arzulu değillerse, onları tutacak yerde çenenizi tutmanız daha hayırlıdır.-- Chesterfield [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Uçan Balon Yayınları

Uçan Balon Yayınları

• Uçan Balon Yayınları Kitapları | • Uçan Balon Yayınları İletişim Bilgileri | • Uçan Balon Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Uçan Balon Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Uçan Balon Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Elif Eda Tartar

Uçan Balon Yayınları

Bayram gelmiş hoş gelmiş! Bize sevgiyi paylaşmayı, neşeyi, mutluluğu getirmiş. Ne güzel de etmiş. Bayrama arifeden hazırlanmış çocuklar; onların hazırlanmasına eşlik etmiş anne ve babalar. Kurban alma telaşı sarmış babaları. Ev temizliği pek yormuş anneleri. Çocuklar harçlıkların hesabını yapmaya hazırlanmışlar. Tüm aile birlikte akraba ve arkadaş ziyareti için yollara koyulmuşlar. Da..»»
Elif Eda Tartar

Uçan Balon Yayınları

Al sana bir bilmece: ***onbir ayın sultanıdır, her eve buyur edilir. Bil bakalım bu ay hangisidir?*** Duyamadım, şimdi daha yüksek sesle söyle haydi! Eveet, çok doğru! Ramazan gelmiş hoş gelmiş! Bize sabrı, sevgiyi, yardımlaşmayı getirmiş... Daha başka? Hadi gel birlikte okuyalım bakalım ramazanla birlikte neler gelmiş... Bu arada hem okuyalım hem de doğru çıkartmayı bulup uygun yere ..»»
Hatice Uğur

Uçan Balon Yayınları

İşte sana bir hediye! Büyüklerinle kutladığın kandillerin ve tuttuğun oruçların hediyesi. O bir kitap. İçinde birbirinden renkli, bayram şekerleri gibi tatlı öyküler olan bir kitap! Kandil simidi ile beslediğin martı acıkmadan, gökkuşağı rengindeki aşure soğumadan, odana astığın balonlar inmeden ve dedenle tek tek dolaştığın şekerci dükkanları kapanmadan yetiş! Kitabını oku, çıka..»»
Hatice Uğur

Uçan Balon Yayınları

Çok seviyorsun değil mi, Peygamberimizi? Demek öfkelendiğin zaman kırıcı olmaman, yalan söylememen ve hep güleryüzlü olman bu yüzden. O zaman sana bir müjde! Peygamberimiz de seni çok seviyor! Yaşasın! Ne sandın? Sen Peygamberimizi seveceksin de, O seni sevmeyecek mi? Sen O'nu tanımak isteyeceksin de, O buna sevinmeyecek mi? Öyleyse, sende benim gibi doya doya dolaş bu kitabın sayfala..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.