Yaşamında öteki kişilere ulaşabildiğin anlar, bir ormandaki kuş ötüşleri gibi olacak... Uzaklardan gelip geçerken, kısacık bir süre yapraklarda yankılanacaklar o kadar. Orman bütün sessizliğiyle yine yalnız duracak orada... I.KANT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Turuncu Yayınları

Turuncu Yayınları

• Turuncu Yayınları Kitapları | • Turuncu Yayınları İletişim Bilgileri | • Turuncu Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Turuncu Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 15 kitap bulunuyor."Turuncu Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Mete Atay

Turuncu Yayınları

Öğrenci Setinde Neler Var? Ela ve Tino ile Okuma Yazma Yolculuğu 1 Ela ve Tino ile Okuma Yazma Yolculuğu 2 Ela ve Tino ile Okuma Yazma Yolculuğu 1-a Ela ve Tino ile Okuma Yazma Yolculuğu 2-a Ela ve Tino ile Çizgi Çiziyorum Ela ve Tino ile Harf Yazıyorum Ela ve Tino ile Rakam Yazıyorum (Tanıtım Bülteninden) »»
Komisyon

Turuncu Yayınları

Bu kitapta, Çoklu Zeka Kuramına ve Probleme Dayalı Öğrenme Yaklaşımına uygun; günlük yaşamla ilişkilendirilmiş konu anlatımları, yaratıcı etkinlikler, sözel zekayı geliştirecek sorular, yeni sınav sistemine uygun nitelikli 1230 test sorusu yer almaktadır (Tanıtım Bülteninden) »»
Komisyon

Turuncu Yayınları

Bu kitapta, Çoklu Zeka Kuramına ve Probleme Dayalı Öğrenme Yaklaşımına uygun; günlük yaşamla ilişkilendirilmiş konu anlatımları, yaratıcı etkinlikler, sözel zekayı geliştirecek sorular yeni sınav sistemine uygun nitelikli 1230 test sorusu yer almaktadır. (Tanıtım Bülteninden) »»
Mete Atay

Turuncu Yayınları

Necati Yıldırım

Turuncu Yayınları

- Nedir Akıllı Kumbara? Çok seveceğiniz matematik şiirleridir. - Neden Matematik Şiirleri? Çünkü matematik bize günlük yaşantımızda problem çözme, iletişim kurma, ilişkilendirme, akıl yürütme gibi beceriler kazandırır. Bu becerileri, şiirlerle zihnimizde canlandırmak daha güzel, daha zevkli olmaz mı? (Arka Kapak9 »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.