Ama şan ve şerefime tanık olanların önünde ondan daha fazla söz etmek bana yakışmaz.. XIV. Louis [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Türkmen Kitabevi

Türkmen Kitabevi

• Türkmen Kitabevi Kitapları | • Türkmen Kitabevi İletişim Bilgileri | • Türkmen Kitabevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Türkmen Kitabevi isimli yayınevine ait Toplam 41 kitap bulunuyor."Türkmen Kitabevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ali Karabey

Türkmen Kitabevi

Faruk Çubukçu

Türkmen Kitabevi

İpuçlarından amaç$$ her düzeydeki kullanıcıya yardımcı olacak pratik kullanımı ve çözümleri anlatmaktadır. Bilindiği gibi Windows ve uygulamaları (for Windows programlar) geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden programlardır. Bu programların kullanımında belli bir işi yapmanın değişik seçenekleri vardır. Menülerden, araç çubuklarında..»»
İsmet Mucuk

Türkmen Kitabevi

... Genç ve değerli meslekdaşımız, modern bir yaklaşımla kaleme aldığı eserinde, pazarlamanın temel nitelikteki güncel bütün sorunlarına yer vermiştir. Uzun bir çalışmanın ve sürekli araştırmaların mahsulü olan "Pazarlama İlkeleri", aslında, işletmecilik dalında öğretim gören lisans öğrencileri için hazırlanmıştır. Dr. Mucuk..»»
İhsan Karagülle

Türkmen Kitabevi

115 Visual Component İnternet Kontrolleri Win 32 Kontrolleri ve Modern Windows Uygulamaları Veritabanı, Sorgulama, Rapor Builder Fonksiyonları Help Dosyası Ekran Koruyucu Yazma System Tray Uygulamaları Windows API OLE, Drag&Drop, Drag&Dock Registry DDE&Link Çizim, Resi İşleme ve....  »»
Zeydin Pala

Türkmen Kitabevi

Kitap; hücre adresi, hücrelere sayısal ifade girme, hücreler üzerinde işlem yapma, veri seçme, veri taşıma, hücrelerin satır ve sütun genişliklerini ayarlama, hücre kesme, kopyalama, yapıştırma, birden fazla sayfa ile çalışma, sayfalar arasında işlem yapma, aritmetik operatörler, otomatik hesaplama, hücrelerin isimlendirilmesi, form&uum..»»
Zeydin Pala

Türkmen Kitabevi

Kitap; Windows ortamında en çok kullanılan veri seçme, kesme, kopyalama, silme, geri alma, dosya açma, kaydetme, yazı biçimi değiştirme, paragraf ayarlama, metni sütunlara bölme, özel karakter yazma, satır başlarına madde imi ekleme, yazıya kenarlık ekleme, arama ve bulma gibi temel konuların yanında sayfaya kenarlık ekleme, tablolarla çalışma, ..»»
Selçuk Burak Haşıloğlu

Türkmen Kitabevi

Önemli Konu Basliklari - Enformasyon Toplumu - Siberuzayda Internet ve Diger Ögeler - Siberuzayda Ticaret - Örgütlerin Siberuzaydaki Faaliyetleri Üzerine Bir Arastirma  »»
Abdurrahman Özalp

Türkmen Kitabevi

Akreditif dış ticarette kullanılan çok önemli ve güvenli bir ödeme yöntemidir. Akreditifin avantajından yararlanabilmek için akreditifi kullanmak kadar akreditifin tekniğini, risklerini ve tabi olduğu kuralları bilmek son derece önemlidir. Akreditifi bilinçli kullanmak ne kadar güvenli ise akreditifin tabi olduğu kuralları bilmeden ve risklerin farkında olmadan kullanmakta o ölçüde tehlikelidir. ..»»
E. Sabri Yarmalı

Türkmen Kitabevi

İçindekiler: - Türkçe - İngilizce / Türkçe Açıklama - Ünlü Ekonomistler - İngilizce - Türkçe»»
Mert Uydacı

Türkmen Kitabevi

Pazarlama, işletmelerin görünen yüzüdür. Dünyadaki kaynaklarımızın üçte ikisini tükettiğimiz düşünülürse, ekonomilerin en verimli şekilde işlemesi, çevreye en az zararı vermesi ve geleceğimizin garanti altına alınması, yeşil pazarlama uygulamaları sayesinde gerçekleşecektir. Yeşil pazarlama uygulamalarının gel..»»
E. Sabri Yarmalı

Türkmen Kitabevi

Sözlük, sosyal bilimler alanındaki eğitimci, öğrenci, bu alanda çalışan ve hukuka ilgi duyanlara yararlı olması amacı ile özenle hazırlanmıştır. Kitapta yer alan ifadeler hukuk bilim dalında farklı hukuk dallarındaki temel kitap, makale ve sözlükler taranarak seçilmiştir. »»
Nuray Terzi

Türkmen Kitabevi

Prof. Dr. Nurdan Aslan ve Doç. Dr. Nuray Terzi, Küresel Finans'ta, dünya finans piyasası konularını teorik ve uygulamalı olarak ele almakta; küresel finans sisteminin temel kavramlarını, gelişimini ve küresel finans sisteminin kurumlarını yeni boyutları ile işlemektedir. Günümüzün hızla gelişen piyasalarından türev piyasalara ayrıntılı biçimde yer verilmekte; forward, future, opsiyon ve swap işle..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.