Sevgi ne kadar büyükse kederi de o kadar büyük olacaktır. SPİNOZA [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Türk Hava Yolları Yayınları

Türk Hava Yolları Yayınları

• Türk Hava Yolları Yayınları Kitapları | • Türk Hava Yolları Yayınları İletişim Bilgileri | • Türk Hava Yolları Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Türk Hava Yolları Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."Türk Hava Yolları Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Richard Nisbett

Türk Hava Yolları Yayınları

***Hayatımda beni en çok etkileyen düşünür, psikolog Richard Nisbett'tir. Dünya görüşümü ondan aldım.*** Malcolm Gladwell, The New York Times Book Review ***Kötü haber, dünya hakkındaki sezgisel düşünme yöntemlerimiz yanlış. İyi haber ise, doğrusunu bulmak zor değil. Bu konular hakkında hiç kimse psikolog Richard Nisbett kadar donanımlı değildir. Hayatını insan aklının yetersizliklerini anlama..»»
Bill Aulet

Türk Hava Yolları Yayınları

Girişimciliğe olan ilgi küresel ölçekte büyüyor ancak çoğu insan hâla girişimciliğin öğretilemeyeceğine başarılı olanların, diğerlerinde olmayan bir özellikle dünyaya geldiğine inanıyor. Ne var ki en büyük girişimcilerin Richard Branson, Steve Jobs, Bill Gates ve daha birçoklarının gerçekte tek bir ortak özelliği var: Muhteşem ürünler yarattılar. Disciplined Entrepreneurship inovatif ve üstün b..»»
Murat Söylemez

Türk Hava Yolları Yayınları

Tarihe kazınmış bazı yerler vardır ki buralar, üzerlerindeki yaşanmışlıklarla dünyanın akışına yön verip, ulusların kaderlerinin değiştiği topraklar olmuşlardır. Böyledir Çanakkale de, Truva efsanesinden beri konuşula gelen... Bu küçük coğrafya, asırlar sonra tekrar insanlığın dilindeydi, ama bu kez yorgun bir milleti tekrar uyandırmak için feda ettiği nesliyle. ***Gelibolu 1915, 100 Yıl Sonra Yen..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.