Kötünün dünyada eseri kalmaz. EYRANİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Tuna Yayınları

Tuna Yayınları

• Tuna Yayınları Kitapları | • Tuna Yayınları İletişim Bilgileri | • Tuna Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Tuna Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Tuna Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Tahir Sakman

Tuna Yayınları

Alemde ne varsa hepsi O'dur yani isimsiz...O'nu katagorize etmeden,O'na insanca isimler,sıfatlar yakıştırmadan...O'nu ne bu akılla anlayabilir,ne bu gözle görebilirdik. O,özümüze kendimize döndüğümüz anda hiçbir kelimenin ve anlatımın olmadığı bir hiçlik içindeki var olan tek... Öyle bir hiçlikki her şeyi kuşatan seven ve aslında her şeyin sadece ondan ibaret olduğu; tek... Çiftin teki değil;baş..»»
Emine Şeyma Yıldız

Tuna Yayınları

Aşk, ihanet ve ayrılık üçgeninden oluşan bu kitapta yasak aşklara ve çıkarsız bir dostluğa şahit olacaksınız. Gerçek aşkı bulup sonradan inkar edeceksiniz. Kadınların bir çoğunun aşık olduğu çapkın bir genç olan Anıl'ın inanılmaz aşk serüvenine yolculuk edeceksiniz. Aşka dair her şeyi anlatmış olduğum, tutkuyla okuyacağınız bu romanın içinde kendinizi hiç ummadığınız bir yerde bulacaksınız....»»
Emel Sünter Yalçın

Tuna Yayınları

Verda aşkın kadınıdır.. Verda hayatı keşfe çıkarken insani aşkla ilahi aşkın arasına sıkışan bir kadındır. İnsanın kendinden bile kaçtığı gerçekleriyle yüzleşiyor. Onun sessizlik ve çığlıklar arasındaki gel-gitlerinde onunla, kimi zaman ağlayacak kimi zaman tebessüm edeceksiniz. Bir kadının gözyaşlarıyla, hayata tutunma çabasına tanık olacaksınız. Verda'nın hikayesi, hayatın bilinmeyen yönl..»»
Melahat Kıyak Ürkmez

Tuna Yayınları

Bu kitapta, zâhiri ilimlerde zirveye ulaşmış bir müderrisi, bilginler bilginini önünde diz çöktürerek öğrenci yapan, geleneksel tasavvufa başkaldıran, anlaşılması ve açıklaması güç, tehlikeli görülen davranışlara götüren, Şems-i Tebrizî'yi tanıyacaksınız. Kimdi bu celâlli, sivri dilli, garip, tahammül edilmez, esrarengiz yabancı?.. Neye inanıyordu, ne istiyordu?.. Mevlâna gibi bir bilgi cevherin..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.