Ödünç alınan son kuruşla ödenen ilk kuruş arasında tabii muazzam bir fark vardır. GOETHE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Sonsuz Kitap

Sonsuz Kitap

• Sonsuz Kitap Kitapları | • Sonsuz Kitap İletişim Bilgileri | • Sonsuz Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde Sonsuz Kitap isimli yayınevine ait Toplam 98 kitap bulunuyor."Sonsuz Kitap" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Lisa Jackson

Sonsuz Kitap

BENZERLİKLER… Üzücü, tuhaf bir tesadüf… Bu, Kacey Lambert’ın kendisine rahatsız edici derecede çok benzeyen iki kadının ölümüne verdiği cevaptı. Kacey ile öldürülen aktris ve ilkokul öğretmeni arasında bir bağlantı yok gibiydi. Ancak Dedektif Selena Alvarez bunun tam aksini düşünüyordu. ÖLÜMCÜL… Kurbanlardan biri bulunduğunda kanında yüksek miktarda zehir tespit edild..»»
Franz Kafka

Sonsuz Kitap

Fyodor Mihailoviç Dostoyevski

Sonsuz Kitap

Raskolnikov yürürken..."Nerede okumuştum, hani bir iadam mahkumu ölümünden biraz önce şöyle söylemiş ya da düşünmüştü: 'Yüksek ve sarp kayalıkta, ancak iki ayağımın sığabileceği dar bir yanım uçurumlar, okyanuslar, sonsuz bir gece, sonsuz bir yalnızlık ve hiç bitmeycek bir fırtınayla sarılmışdurumda yaşamak ..»»
Raven Hart

Sonsuz Kitap

Eski Dünya'dan gelen ve William'ı yok etmeye çalışan acımasız vampir Reedrek'in yenilmiş olmasına rağmen hâlâ takipçileri vardır; ve istedikleri şey her tür imkânın kullanılacağı bir savaştır... Kan emicilerden oluşan bu kötücül gruba karşı koyabilmek için, William bir vampir imparatorluğu kurar ve yakın maiyetine yakış..»»
Fyodor Mihailoviç Dostoyevski

Sonsuz Kitap

Dürüst olmak, "budala" olmaktır... Bu dünyada budalalığın olmazlığını, sonuyla ve hatta başıyla belirtmiştir yazarı, o kadının ağzından:"Böyle aşklar yalnız romanlarda olur...Oysa burada hepimiz gerçek ve akıllı insanlarız..."»»
Raven Hart

Sonsuz Kitap

Savannah'ın en güçlü vampiri William sevgili karısı ve oğlunun ölümleri için yas tutarak beş asır geçirdi. Zengin, güzel kadınların efendisi, karanlıkların prensi William şimdi intikam peşinde... Yardımcısı Jack, baştan çıkarıcı eski kız arkadaşı ve asi kurtadam sürüsüyle uğraşırken William daha büyük bir tehditl..»»
Fyodor Mihailoviç Dostoyevski

Sonsuz Kitap

Dostoyevski vicdansız yayıncısı Stellovski'yle yaptığı sözleşme gereği Kumarbaz'ı bir ay içerisinde bitirmek zorundadır. Aksi halde gelecekteki tüm romanlarının yayın hakkını elden çıkarmış olacaktır. Acelesi yüzünden romanı kendi eliyle yazamaz ve yanına daha sonra evleneceği Anna Grigoryevna'yı alıre bitirilmiş olsa da tüm yaşama yayılmış bir de..»»
Meg Mullins

Sonsuz Kitap

2002 Yılının En İyi Amerikan Kısa Öyküsü "Bu sadece mükemmel bir öykü değil. Bütün iyi edebiyat eserlerinde bulunması gereken güçlü bir mesaj da taşıyor: insan olmanın ne demek olduğu hakkında bize anlattığı şeyler var." -The Philadelphia Inquirer- "Çok hoş bir teselli öyküsü..." ..»»
Raven Hart

Sonsuz Kitap

Savannah'nm en güçlü kan emicisi, güneyli aristokrat VVilliam Cuyier Thorne, şehvetini ve susuzluğunu bastırırken ve şehrin insan nüfusunu gerçelel kötülüğe karşı korurken asırlar geçirdi. Sosyal nüfuza, voodoo büyüsüne ve hortlak olmanın getirdiği kıskanıiası bir güce sahip. Ama şimdi VVilliam bile hu..»»
Raven Hart

Sonsuz Kitap

Jack McShane, âşık, katil, kadın avcısı, aile babası ve vampir… Gece mekânları ve yosun kaplı meşeleriyle Savannah’nın gölgelerinde, Jack, neyle karşı karşıya olduklarını bile bilmedikleri bir tehditten insanlığı korumaya çalışıyor: Yer altı dünyasından ve cehennemden yüzeye çıkan kötü hortlaklardan. Turistler, St. Patrick Gün&uu..»»
Raven Hart

Sonsuz Kitap

Eski Dünya'dan gelen ve William'ı yok etmeye çalışan acımasız vampir Reedrek'in yenilmiş olmasına rağmen hâlâ takipçileri vardır; ve istedikleri şey her tür imkânın kullanılacağı bir savaştır. Kan emicilerden oluşan bu kötücül gruba karşı koyabilmek için, William bir vampir imparatorluğu kurar ve yakın maiyetine yakışıklı ..»»
Raven Hart

Sonsuz Kitap

"İntikam hiç bu kadar tatlı olmamıştı..." Savannah serisinin üçüncü kitabı 'Öpücük' sizi esir edecek... Savannah'ın en güçlü vampiri William sevgili karısı ve oğlunun ölümleri için yas tutarak beş asır geçirdi. Zengin, güzel kadınların efendisi, karanlıkların prensi William şimdi intikam..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.