Söylediklerinizi duyurmak için kimseyi kolundan tutmayınız ; Zira insanlar sizi dinlemeye arzulu değillerse, onları tutacak yerde çenenizi tutmanız daha hayırlıdır.-- Chesterfield [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Sis Yayıncılık

Sis Yayıncılık

• Sis Yayıncılık Kitapları | • Sis Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Sis Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Sis Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 319 kitap bulunuyor."Sis Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Melih Boydak

Sis Yayıncılık

Melih Boydak şiirlerinde doğup büyüdüğü topraklara duyduğu sevgiyi ve bağlılığı sürdüren bir duyarlılıkla ilgisini ve gözlemlerini daha geniş bir coğrafyaya yayarak daha sağlıklı ve erdemli bir dünyanın özlemini dile getiriyor. Bu şiirlerin en belirgin özelliği haksızlığa, yoksulluğa ve bilgisizliğe karşı içten bir insan ve doğa sevgisiyle insanı insan yapan değerleri bizi birlikte savunmaya ve bu..»»
Nuray İçel Gönül

Sis Yayıncılık

Randevu sevgilerin buluşması bu randevu vakti geldiğinde kuşlar ötmez rüzgar esmez olur. İki kalbin çarpması çarpması duyulur sadece yerde ve gökte kelebekler uçuşur.»»
Gülser Erdem

Sis Yayıncılık

Bu kitabı yazmaktaki düşüncem, bizim gibi, Otistik bir çocuğa sahip olan ailelere deneyimlerimi aktarmak, onlarında bundan yararlanmalarını sağlamak.»»
Melih Boydak

Sis Yayıncılık

..... Ben Anadolu kadını; Ak ederim karanlığı, Görkemliyim, Güçlüyüm... Yunus kadar aşk dolu, Pir Sultan kadar yürekli, Veysel kadar içliyim. Melih Boydak’ın şiirlerini okurken bir kez daha anladım ki; şiir insanoğlu için nefes almak kadar doğal bir gereksinim. Cihana hükmeden padişahların bile yüreklerinden geçeni dizelere dökmüş olmaları, çeşitli mahlaslar altında şiir yazmaları da bunu kanıt..»»
Kamil Üci

Sis Yayıncılık

Kamil Üci, "Baba Neredesin?" ve "Şiirce Sevdam" adlı kitaplarından sonra yepyeni bir romanla okuyucularıyla buluşuyor. Daha önceki kitaplarında da toplumsal değerlerimizi ve gerçekleri irdeleyen Üci, "Gölgedeki Hayat" adlı romanıyla Doğu Anadolu’nun kanayan en temel yaralarına parmak basıyor: Göç ve kan davası... Toplumumuzu çürüten bu illetler; kabullenilmesi, içselleştirilmesi, onaylanması mümkü..»»
İbrahim Çelebi

Sis Yayıncılık

Sonsuzluğunda Sayılı harfle Sınırında kaldım sözün Kaç lügate sığabilir gamzelerin?»»
Nil Peri Gökçe

Sis Yayıncılık

Rüyalar... geçmişi bugüne taşıyan, gelecekten ipuçları veren özel şifreler... Her gece farklı bir şifre, her şifre de kişiye özel hayat sırları... Bilimin, nasıl ve neden gördüğümüzü hala çözemediği rüyalar, gören için aslında gelecekten de ipuçları taşıyan şifreli mesajlar veriyor. Bazen bir ikaz, bazen bir müjde, bazen de bir yol gösterici... Bu kitap, giriş bölümüyle rüyalar bilimsel yaklaşımda..»»
İsmet Kanber

Sis Yayıncılık

Aklım firar kapısında kalemim Ceylanım sende gezer Ödüne düştüğüm kan olayım Geceme mızrap vurdun! Tenine düştüğüm ben olayım Yayında ben gerildim kirpiğinde ben olayım Bırak okun saplansın öldürdüğün ben olayım»»
Zeynep Orcanel

Sis Yayıncılık

Hayat koşuyorum sana/ inadına çamurlu/ inadına dikenli yollarda/ İşte bunlar yaşama sevinci veriyor benim duygularıma!/ Biliyorum ki, seni yaşatacağım/ bir çiçek gibi/ her insanın ruhunda/ en saf güzel yanlarınla…»»
Gamze Belkıs

Sis Yayıncılık

A.Vahap Kaya

Sis Yayıncılık

Tasavvufun dünyayı terk etmek isteyen cezbeli düşüncesiyle, varoluşçuluğun dünyaya terk edilmiş, bulantılı düşünceleri farklı bir üslupla bizi kendine çekiyor. Girdaba kapıldığınızı hissediyorsunuz. Okyanus çukuru kadar derince kesif bir yalnızlık... Dağ doruğu kadar yüksek fakat kimsesiz bir düzey... Bambaşka inançların emzirdiği, farklı yüzyılların büyüttüğü iki beynin gizemli kıvrımlarında saf ..»»
Zeynep Orcanel

Sis Yayıncılık

İki gözün olacak yüzünde aynı yere bakan. Gözünü düşmana açacak, yüreğini sevdana çevireceksin. Umut aşkın yanında, aşk gözünün önünde olacak. İkigözün olacak yüzünde seninle ağlayan, seninle gülen. Gideceğin yöne sorgu sual sormadan gelen, yani gözün aşk'ın, Aşk'ın senin gücün olacak.»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.