Öldükten sonra yaşamak isterseniz, kalıcı bir eser bırakınız. HZ.ALİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Serhat Kitabevi

Serhat Kitabevi

• Serhat Kitabevi Kitapları | • Serhat Kitabevi İletişim Bilgileri | • Serhat Kitabevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Serhat Kitabevi isimli yayınevine ait Toplam 6 kitap bulunuyor."Serhat Kitabevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Hasan Çalışkan

Serhat Kitabevi

"Ey Peygamber! Hanımlarına, kızlarına ve mü'minlerin kadınlarına (bir ihtiyaç için dışarı çıktıkları zaman) cilbablarını - örtülerini (dış giysilerini) üstlerine almalarını (vücutlarını örtmelerini) söyle. Onların tanınmasını ve incitilmemesi için en elverişli olan budur. Allah, çok bağışlayan, çok merhamet edendir." -33 Ahzab,59- "(Vakar ile) Evlerinizde oturun. Evvelki cahiliyye devri kad..»»
Hasan Çalışkan

Serhat Kitabevi

Allahü Teala, kadın ve erkeğe din ve akıl vererek onlardan hakikatı bulmalarını istemiş ve kendi yolunda yaşayanlara dünya ve ahiret saadeti vaad etmiştir. Ama Allah'ı ve Peygamberi dinlemeyip, nefsine ve şeytana uyanlar ise hem dünyada sıkıntı hem de Cehennemde azab çekeceği belirtilmiştir. Bizleri yaratan Cenab-ı Hak, dünya ve ahiret saadetine nasıl ereceğimizi gönderdiği kitapları ve peygambe..»»
Mircea Eliade

Serhat Kitabevi

Bu çalışmanın bir çok bakımdan ülkemiz dinler tarihçileri ve fenomenologları için değişik açılardan faydalı olacağı kanaatindeyim. Öncelikle belirtmek gerekir ki, Eliade'ın bu eseri, dinler tarihine konu olan bütün fenomenleri, dinler tarihi disiplini içerisinde incelemekte, onların tipolojilerini yapmakta, dini fenomenlerin morfolojik değişimlerini örneklerle sunmaktadır. (Arka Kapak) ..»»
Ali Akpınar

Serhat Kitabevi

Bin yıldır İslam'la yoğrulan ve asırlarca İslam'ın bayraktarlığını yapan milletimizin bize emaneti olan kültürümüzün hemen her alanında bu yüce dinin motiflerini taşımaktadır. Ev hayatından iş hayatına, camiden mezara kadar her alan İslamî çizgilerle süslüdür... Kültürümüzün en temellerinden biri Kur'ân-ı Kerim'dir. Kur'ân, millet olarak bizim taşımız-toprağımız, ekmeğimiz-aşımız, huyumuz-suyumu..»»
Sevim Yörük

Serhat Kitabevi

IMLA(YAZIM)KILAVUZU»»
M.Sabri Koz

Serhat Kitabevi

BELIRLI GUNLER VE HAFTALAR ILKOGRETIM»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.