İyi bir kitap, başka hiçbir şekilde giremeyeceğimiz bir dünyaya girmemizi sağlayan bir sihirli halıdır. CAROLİNE GORDON [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Sepya Yayıncılık

Sepya Yayıncılık

• Sepya Yayıncılık Kitapları | • Sepya Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Sepya Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Sepya Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 41 kitap bulunuyor."Sepya Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Gülşah Elikbank

Sepya Yayıncılık

Masal gibi bir aşk masallar diyarında... Günebakan Üçlemesi'nin ilk kitabı. Siyah Nefes'i okuyunca, bir lanetin kasabaya çöküşüne satır satır inanacaksınız. Bir gülle bir gelinciğin aşkından lanetli kasabaya yolu düşen Nil ve karşısına çıkan garipliklerle dolu dünya. Nil'i lanetin sonu olarak görüp ..»»
Ümit Sinan Topçuoğlu

Sepya Yayıncılık

Şimdi mutlu musunuz? Huzurlu uyuyabiliyor musunuz geceleri? Artık duymuyorsunuz havlamalarımızı... Rahat mısınız? Rahat olun. Her ay içimizden otuz kadarı ölüyor. Yakında biteriz. Siz de köpek kadar sadık insanlar bulursunuz kendinize!!! Gidin şimdi! Bizi anlatın herkese. Biz ölmek istemiyoruz. Öldürülmek de... Ölülerimizin yanı başımızda yakıldı..»»
Erol Onar

Sepya Yayıncılık

Sepya Kitaplar'dan ev kadını,işsiz,memur,işçi ile patron ve yöneticiler için başvuru niteliğinde bir kitap(...)»»
Rita Hunter

Sepya Yayıncılık

Sepya Kitaplar okurlarına, serüvenlerini merakla bekleyecekleri yeni yazarı Rita Hunder'dan ilk aşkları anımsatacak bir roman sunuyor.Her satırında taraf tutmak ve genç bir kadının ilk aşkını tadışına tanık olmaktan büyük keyif duyacaksınız!"Eğer hemen şimdi konuşmazsan seni zindana attırmak zorunda kalacağım ufaklık."Kızın gözleri daha da büyü..»»
Gülşah Elikbank

Sepya Yayıncılık

Luna daha önce kasabada yaptığım şeyi tekrar yapmamamı istiyordu. Siyah Gül'ün kalbini kullanarak Kayra'nın hayatını kurtarmam onlarınkini riske atmıştı ama hâlâ o konuda fikrim değişmemişti. Dünya Kayra olmadan dönemezdi. En azından benim için! O yüzden Luna'nın tembihleri beni pek etkilememişti. Aslında aynı şey Fimes&..»»
Ayça Kumluca

Sepya Yayıncılık

Neredeyse normale dönmüştüm. Olanların üzerinden altı ayı aşkın bir süre geçmişti. Geceleri gördüğüm kâbuslar azalmış, hayatım yeniden düzene girmeye başlamıştı. Ta ki bu sabah posta kutumda o kartpostalı bulana kadar. Kartın üzerindeki Sevgili Gizem diye başlayan üç satırdan gözümü ayıramıyordum. Yaşadığım b..»»
Necati Demirci

Sepya Yayıncılık

"Sahip olacaklarınız uğruna sahip olduklarınızı bir kenara atmayın. Siz, birilerinin hayallerini yaşarken, birilerinin de sizin hayallerinizi yeşerttiğini unutmayın." Umudunuzu Kaybetmeyin Dünyanın halinden mi şikâyetçisiniz? Yoksa kendinizden mi muzdaripsiniz? İşler hiçbir zaman istediğiniz gibi gitmiyor mu? Depresyonda mısınız? Değişime inancınızı mı kaybettini..»»
Wu Meizhen

Sepya Yayıncılık

Sisi çok kibar ve hassas bir kız. Bu yüzden herkes ona "Prenses" diyor. Annesiyle babasını bir trafik kazasında kaybeden Sisi, babasının ilk eşiyle yaşamak zorunda kalıyor. Son derece zalim olan bu kadın Sisi'ye hizmetçi gibi davranıyor. Sisi'nin tek dostu ise konuşan oyuncak ayısı Yomi. Ancak tanıştığı gizemli bir bahçıvanın çok önemli bir s..»»
Cemil Arasta

Sepya Yayıncılık

Hakikat gözümüzün gördüğünden, kulaklarımızın duyduğundan, dilimizin söylediğinden, kitapların yazdığından örülü bir uzun yol mudur, yoksa kişi kendi hakikatini yaşamak için mi geçer yaşam yolundan? Mavi ev, Cemil için hakikatin kapısının aralandığı yerdi, fakat cevabı o da bilmiyor; bulmak için upuzun içsel yolculuklara çıkıyordu. Bu yolculuk onu kâh psikiyatri kliniklerinden, kâh uzun dağ yolla..»»
İlknur Uğur

Sepya Yayıncılık

Yaren Artul beklenmedik bir kaza sonucu ailesini kaybetmiş, uzun bir bunalımın ardından yeni bir hayat kurmak için büyük bir köşkte yaşayan Sümeyye Hanım'ın bakıcılığını üstlenmiştir. Ne var ki yeni hayatı göründüğü kadar sakin geçmeyecektir. Çünkü Yaren'in ölen babası Turgut Artul, gizli biyoloji savunması al..»»
Sinem Akça

Sepya Yayıncılık

Hayat zor malum; erkekler daha da zor. Artık kimse "Kadınlar ne ister?" sorusunu sormuyor, durum tam tersine dönmüş durumda: Erkekler ne ister? Sahi ne ister bu adamlar? Umutsuz aşkların, yasak ilişkilerin, aldatmaların sonrasında yapılan yüklü ve keseye zarar alışverişlerin, girilen depresyonların sorumlusu bu adamlarla ne yapacağız? Henüz bir cevabımız yok tabii. Ama benim hikâyem c..»»
Sergun Ağar

Sepya Yayıncılık

Ya doktor kanser olduğunuzu söylerse? "İlk başlarda şaşırtıcı ve sarsıcı oluyor. Daha kötüsü de olabilirdi diye düşündükçe sarsıntı azalıyor. Ne olursa olsun, niye ben diye sormamak gerekiyor. Ben sormadım. Her an herkesin başına gelebilir çünkü. Asıl vardığım nokta ise hastalığın karşısında iki türlü tepki gösterilmesi. Ya kararlı oluyorsunuz ya da kaygılı. Kararlıysanız, önünüzdeki zamanı sonu..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.