Başarıyı hedef alın mükemmel olmayı değil. Yanlış yapma hakkınızdan vazgeçmeyin; vazgeçerseniz yeni şeyler öğrenme ve gelişme olanağınızı kaybedersiniz. Unutmayın; mükemmeliyetçiliğin arkasında korku yatar. İnsan olduğunuzu hatırlayarak korkularınızı göğü [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Salıncak Yayınları

Salıncak Yayınları

• Salıncak Yayınları Kitapları | • Salıncak Yayınları İletişim Bilgileri | • Salıncak Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Salıncak Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 26 kitap bulunuyor."Salıncak Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Afet Ilgaz

Salıncak Yayınları

O sırada köy kadınlarının yaktığı bir türkü kulaklarında uğuldamaya başladı: "Çanakkale içinde vurdular beni Ölmeden mezara koydular beni Ooof gençliğim eyvah…." Çocuklar da Savaştı´ da yaşları ve bedenleri küçük olmasına karşın yetişkin insanları bile bıktıran zor zamanlarda yaşayan çocukların mücadeleleri anlatılıyor. »»
A. Vahap Akbaş

Salıncak Yayınları

Okullar kapanalı iki hafta olmuştu. Bu iki haftanın her gününde babama şu soruyu yönelttim: "Babacığım tatil için bir yere gitmeyecek miyiz? Tatil Rüyası İlkokula giden çocukların hayatlarından oluşan bir öykü kitabı. Duygu dolu, sevgi dolu bir kitap. A. Vahap Akbaş ülkemizde çocuklar için yazan en başarılı yazarlardan biri. Yazdığı yazacağı birbirinden güzel kitapları ardı ardına yayınlayacağı..»»
Olcay Yazıcı

Salıncak Yayınları

Şiirli, lirik bir üslupla kaleme alınan Papatyalar Üşümesin´nde, tabiat sevgisi ile Anadolu insanın yalnızlığı, hasret ve gurbeti dile getiriliyor. Çocuğun büyük dünyasını iyi tanıyan yazar, tasvir ve tahlilleriyle, onları bize dair güzelliklerle erkenden tanıştırmaya çalışıyor.»»
Nehir Aydın Gökduman

Salıncak Yayınları

Fesleğen Sokağı'nda Nehir Aydın Gökduman, iyiliklerin, güzelliklerin süslediği bir sokağın insanlarını anlatıyor. Yazar, genç okurlarını, yarattığı güzellikler ortamına bir anda çekiveriyor. Fesleğen Sokağı'nda birbirinden güzel öyküler var... »»
İbrahim Demirci

Salıncak Yayınları

Bu Camı Kim Kırdı?, sıradan bir soru gibi görünebilir, ama kitabı okumaya başlayınca şaşırtıcı, heycanlı, komik ve düşündürücü olaylar birbirini izliyor. Önce Bekçi, sonra Hasan ortaya çıkıyor. Daha sonra Neriman, ardından diğerleri... Hayatımızla ilgili heycanlı bir oyun; sonunda herkesin çok beğendiği bir şarkı. »»
Afet Ilgaz

Salıncak Yayınları

Annem Annem'de anneleri evden ayrılan çocukların başlarından geçen olayları soluk soluğa okuyacak ve sevginin gücünü yüreğinizde hissedeceksiniz. Yazar iyilik, acıma, yardımlaşma gibi insancıl duygulara, çocukların kendi aralarındaki ilişkilere değişik bir açıdan bakıyor. Bu güzel kitabın, sizlere daha geniş bir gözlem gücü, daha yeni duyarlıklar kazandıracağına inanıyoruz. »»
Nehir Aydın Gökduman

Salıncak Yayınları

Nehir Aydın Gökduyman'ın öykülerini anneler, babalar, öğretmenler, ama en çok çocuklar okuyor! Nehir Aydın Gökduman'ın öykülerini çok beğendim. Sanki ben de öykülerdeki kahramanlardan biriyim... -Enes- Harika bir kitap... Hele "Çikolata"nın tadı!... -Hatice- Kitabı okurken, "Keşke bütün öyküler hem güldürse hem düşündürse!" diyorum içimden... -Merve- »»
Mustafa Oğuz

Salıncak Yayınları

Bizler Ramazan´ı, tatlı bir telâş, farklı bir tat ile yaşarız.Ramazanda çevremizdeki fakirlere yardımcı olur, onları iftara davet ederiz.Ramazanın o güzel atmosferinde birlik olup camileri doldurur, kardeşliğimizi gösteririz.Bin geceden daha hayırlı olan Kadir Gecesi´ne misafir oluruz. "Nasıl da geçtin, gittin böyle çabuk ey g&u..»»
Sedat Palut

Salıncak Yayınları

Uzayda Labirent Yolculuğu »»
Poison ve Hapları

Salıncak Yayınları

Modern Taş Devri 4 - Poison ve Hapları »»
Son Yolculuk

Salıncak Yayınları

Modern Taş Devri 5 - Son Yolculuk »»
Ayla Abak

Salıncak Yayınları

Davut'un en çok dikkatini çeken kişi küçücük bir çocuk olmuştu. Bu çocuk olmuştu. Bu çocuk büyüklerin söylemeye cesaret edemediği pek çok gerçeği açıkça söylemesiyle tanınmıştı. Bu davranışıyla birçok büyüğüne örnek olmuş; onları da yüreklendirmişti. Davut onu ***Kral Çıplak*** masalından hatırlıyor gibiydi. Hani şu üstünde elbiseleri olmadığı halde yalancı terziler tarafından kandırı..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.