Mütavazi olmalıyız. Çünkü gelip geçiçiyiz ve unutulacağız. Hayat başkalarına muvaffakiyetlerimizi anlatmak için geçirilmeyecek kadar kısadır. -- Carnegie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Şahsi Yayın

Şahsi Yayın

• Şahsi Yayın Kitapları | • Şahsi Yayın İletişim Bilgileri | • Şahsi Yayın Hakkında Bilgi
Sitemizde Şahsi Yayın isimli yayınevine ait Toplam 50 kitap bulunuyor."Şahsi Yayın" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Aziz Akgül

Şahsi Yayın

  Çalışmalarda doğru ,istatistiksel analiz ve yorumların yapılabilmesi için SPSS'i en iyi şekilde anlatan bu kitap, öğrencilere ve araştırmacılara çok faydalı olacaktır.   Konu Başlıkları   • Araştırmanın Tasarımı • Örneklem Seçimi • Verilerin Organizasyonu ve Gösterimi • Ü&cce..»»
Tanıl Bora

Şahsi Yayın

Gençlerbirliği, Türkiye'nin en eski futbol kulüplerinden biridir. Cumhuriyetle yaşıttır. Bu kitabın yayımlandığı 2003 yılı, Gençlerbirliği kulübünün kuruluşunun 80. yıldönümüdür.   Gençlerbirliği'nin adı bile "başka"dır! Bir ilin, şehrin veya semtin adını takınmamış olan, sadece "kendine m..»»
Yusuf Cesur

Şahsi Yayın

Bu kitap, diferansiyel denklemlerin ve onların çözümlerinin daha iyi anla şılabilmesi için Mathematica ve ODE programlarından da yararlanılarak hazırlanmıştır. Değişik branşlarda mühendislik eğitimi alan üniversite öğrenci leri bu kaynak sayesinde, doğa problemlerinin bir kısmına karşı bulunmuş diferansiyel denklemler ile karşılaşmasının ötesinde ..»»
Emin Yaykın

Şahsi Yayın

Murat Ertan

Şahsi Yayın

Asla vazgeçmeyin. Dünyada hiçbir şey ısrar etmenin yerini alamaz. Yetenek alamaz, dünyada yetenekli ama başarısız insandan d aha çok ne var? Deha alamaz, uygulamaya sokulmamuş deha, atasözü gibidir. Tek başına eğitim alamaz, dünya başıboş gezen, eğitimli insanlarla doludur. Israrlı ve kararlı olmak tek başına bir güçtür...»»
Murat Ertan

Şahsi Yayın

William Holman Hunt "Kâinatın Işığı" adlı tablo ile gönlün sadece içeriden açılabileceğini ne güzel anlatmıştır.»»
Mevlüt Büyükhelvacıgil

Şahsi Yayın

Yaklaşık 122 yıldır kendi işini yöneten bir ailenin üyesi olarak değişimin kaçınılmazlığa her gün yeniden şahit oluyoruz.Bir tarafa değişimi gerçekleştirirken diğer yanda sürekliliği sağlamak ve yönetimi bir sonraki nesle sağlıklı bir biçimde devredebilmek için aile kültürü ve değerlerini korumak,sistematik çalışmak ve &..»»
Fehmi Baykan

Şahsi Yayın

(...) C- Eşitlik: Eşitlik fikri, ferd ve hürriyet kadar reklamı yapılmasa da umûmî liberal ı kelerdendir. Bu ilke siyâsî liberalizm sahasında, genellikle adalet bağlama da ifâde edilir. Eşitlik ve adalet konuları hakkında çok geniş bir literatür var; ve bu tar malar ta Eflâtun'a, Aristo'ya kadar gider. Bu tartışmalara hiç girme Do..»»
Fehmi Karasioğlu

Şahsi Yayın

Süleyman Duman

Şahsi Yayın

Mustafa Kemal Öncül

Şahsi Yayın

İnsanların vücut şekillerinden, yüzündeki veya elindeki bir takım işaretlerden yola çıkarak o insanın mizacını, ahlakını, karakter ve huyunu anlayabilir ve incelediğimiz insanın nefsi kabiliyetleri ile ilgili yönlerini tahmin edebiliriz. Bu da bizim yaşamımızı çok yüksek oranda kolaylaştırır.»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.