Öldükten sonra yaşamak isterseniz, kalıcı bir eser bırakınız. HZ.ALİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Şadırvan Yayınları

Şadırvan Yayınları

• Şadırvan Yayınları Kitapları | • Şadırvan Yayınları İletişim Bilgileri | • Şadırvan Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Şadırvan Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."Şadırvan Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
H. İbrahim Çoraklı

Şadırvan Yayınları

Kur'ân-ı Kerîm'i güzel okuma sanatı Tecvîd, H. İbrahim Çoraklı tarafından anlatıldı. Sözlerin en güzeli ve en doğrusu hiç süphesiz Kur'ân-ı Kerîm'dir. Bu yüce kitabı doğru bir şekilde okumak her Müslüman'ın vazifeleri arasındadır. Kur'an'ı usulüne uygun olarak güzel bir şekilde okumak için tecvîd kurallarının öğrenilmesi ve talim edilmesi gerekir. Kur'an kurslarının ve İmam Hatip Liseler..»»
Siraceddin Önlüer

Şadırvan Yayınları

Kıymetli okuyucularımız, sizlere her mümini yakından ilgilendiren ve onun ruhi hayatı, ahlaki terbiyesiyle ilgili faydalı bir eseri daha sunuyoruz. Dört ana başlık altında toplanmış olan bu eserimiz her müminin bilmesi gereken bilgilerden derlenmiştir. (Tanıtım Bülteninden) »»
Abdülkadir Geylani

Şadırvan Yayınları

Abdülkadir-i Geylani hazretlerinin [kuddise sırruhu] derlediği bu salavat-ı şerifeler pek çok veli tarafından okunmuş ve tavsiye edilmiştir. Büyük bölümü ayet-i kerimelerden oluşan bu duaları okumak Peygamberimiz'e (sallallahu aleyhi vesellem) duyduğumuz sevginin ifadesidir. (Arka Kapak) »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.