Gerçek sevgi, iyilik gördüğünde artmayan, kötülük gördüğünde eksilmeyendir. YAHYA B. MUAZ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Ruh ve Madde Yayıncılık

Ruh ve Madde Yayıncılık

• Ruh ve Madde Yayıncılık Kitapları | • Ruh ve Madde Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Ruh ve Madde Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Ruh ve Madde Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 38 kitap bulunuyor."Ruh ve Madde Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Leon Denis

Ruh ve Madde Yayıncılık

Spiritüalizmin öncülerinden Léon Denis bu kitabında, kaderimizin şekillenmesinde tekrardoğuş yasalarının işleyişinin kaçınılmaz olduğunu itirazlar ve eleştirilerin ışığında, deneysel ve tarihi kanıtlarıyla okuyuculara sunmaktadır. Herkesin kendi eylemlerinin, kendi kaderinin sahibi olduğu; Sokrates, Shakespeare, Mozart vb. dahilerin tekrardoğuş yasaları içinde çizilmiş bir planın ve izlenmiş..»»
John Willner

Ruh ve Madde Yayıncılık

İnsanın alın yazısını gezegenler belirler. EDGAR CAYCE YILDIZLARIN NE SÖYLEDİĞİNİ ÖĞRENİN, KENDİNİZİ ANLAMAYA BAŞLAYIN Yaşamın gizemleri üzerine olağanüstü öngörüleri olan eşsiz insan Edgar Cayce, arayış içinde olan milyonlarca insana durugörü yeteneği ile yardım etmeyi sürdürüyor. Bu kez, onun görkemli astroloji anlayışını yayına hazırlamış bulunuyoruz. Edgar Cayce evrenle aramızda kurulan ve ink..»»
Zeynep Zahal Camat

Ruh ve Madde Yayıncılık

Bilinmeyen bir yerden üç elma düştü, Biri maddenin derinliklerine, diğeri evrenin sınırlarına, sonuncusu da uzak bir galaksinindış kollarından birinde avare avare dolanan mavi yeşil varlıkların zihinlerine...
»»
Zeynep Zahal Camat

Ruh ve Madde Yayıncılık

Doğasında şiddet ve acımasızlık olan bir evrende yaşadığımızı ve er ya da geç kozmik bir felakete maruz kalacağımızı biliyor muydunuz? Sakin bir üyesi olduğumuz bu cadı kazanında galaksilerin çarpışması, yıldızların patlaması, karadeliklerin ağlarına düşen ne varsa yutması, göktaşlarıyla kuyruklu yıldızların gezegenlere çarpması, doğal döngünün parçalarıdır. Yani Dünyamız’ın, cehennemin kapılarını..»»
Alparslan Salt

Ruh ve Madde Yayıncılık

Sembolizm evrensel bir dildir ve insanlar için en ortak dildir çünkü semboller farklı dil ve yazı sistemlerini kullanan tüm insanlara aynı dilden hitap ederler. Bu ansiklopedik sözlük, “evrensel yasa, ilke, bilgi ve fikirleri açıklayan işaretler” ya da “evrensel bilgi ve hakikatleri basit ve sade ögelere indirgeyerek ifade eden işaretler” olarak tanımlanan “semboller”i ele almaktadır. Ezote..»»
Rudolf Steiner

Ruh ve Madde Yayıncılık

Okunduğunda insanı şaşkınlığa sürükleyecek olan bu kitap, bizi yakın geçmişten uzak geçmişe doğru spiritüel bir yolculuğa çıkarıyor. Bu, kitap olmaktan çok, “Spiritüel bir Plan”, geçmişin kayıtları, geleceğin planıdır. Bilimsel dünyanın basamaklarını çıkacak olan okuyucu, Dünya’mızın popülasyonunda meydana gelmiş olan değişimleri anlayabileceği bir kapıyı da aralayacak. Ruhsal alemi al..»»
Maurice Nicoll

Ruh ve Madde Yayıncılık

Dr. Maurice Nicoll İngiliz tıbbi psikoloji alanında çok iyi tanınan bir öncüdür. Uzun yıllar boyunca, İngiltere`deki çalışma gruplarına haftalık dersler verdi. Aynen kayıtlara geçirilen ve Yorumlar`ı oluşturmak üzere basılan bu konuşmalar, Dr. Nicoll`ün daha sonra yazdığı kitaplarda ayrıntılı olarak ele aldığı temel fikirleri içermektedir. Belirli derin fikirlerin günlük yaşama derhal uygulanma..»»

Rene Guenon

Ruh ve Madde Yayıncılık

Agarta Orta Asya ve Tibet geleneklerine göre Asya`daki sıradağların içinde, kimi ezoterik bilgilere göre de Dünya`nın merkezinde yer alan ve tüm kıtalara muazzam tünellerle bağlanabilen bir üstün uygarlıktır. Efsanevi Mu ve Atlantis kıtalarının tahrip olmasından önce buralarda yaşayan çok yüksek düzeydeki inisiye rahipler tarafından kurulmuş olduğuna ve bu üstün varlıkların yeryüzünde olup bitm..»»

Zecharia Sitchin

Ruh ve Madde Yayıncılık

ENKİ, başlangıçtan bu yana olanları gelecek nesillere anlatmak üzere bir yazıcı seçti ve ona bir Tanıklık Kitabı yazdırdı. Zaman uygun olduğunda mührü kırılıp açılacak kil zarfın içinde 14 kil tablet vardı.

Sümerce ve Akkadça tabletler, Babil ve Asur tapınak kütüphaneleri, Mısır, Hitit ve Kenan "mitleri" ve de kutsal kitapta anlatılanlar bu kitapta okuyacağınız metnin esasını oluşturmaktad..»»

Zecharia Sitchin

Ruh ve Madde Yayıncılık

İnsanoğlu ve ruhsal varlıklar arasındaki etkileşimin, yani İlahi Karşılaşmalar`ın metinlerde ve kadim yazıtlarda yer alan kayıtları Gök ve Yer`i mekan alıp ibadeti ve bağlılığı, ebediyeti ve faniliği, aşkı ve sevgiyi, kıskançlık ve cinayeti içeren etkileyici bir dramı gözler önüne sermektedir. Ama bunların hangisini gerçek olaylara, hangisi mitlere dayanır?

Dünya Tarihçesi dizisinin yazarı..»»

Kurt Tepperwein

Ruh ve Madde Yayıncılık

Mantal çalışma, içinizde yatan yetenekleri uyandırmanızda ve onlardan yararlanmanızda size yardım edecektir. Mantal çalışma yöntemleri için gereken tek şey, kadere yön vermeye, başarılı ve mutlu olmaya yönelik içsel istektir.

Başarıya giden yolda hayat hep sizin tarafınızda olacaktır.

Bu kitapta sunulan davranış kurallarını dikkate aldığınıza, gelecekteki tüm doğru şeyler doğru zamand..»»

Zecharia Sitchin

Ruh ve Madde Yayıncılık

Stonehenge`in mimarları binlerce yıl önce Dünya`ya gelip insanoğlunun Yeni Çağını başlatmışlardı; göklerden gelen bu kadim ziyaretçilerin yol göstericiliğinde insanlık bilimsel gelişmeyi ve ruhsal aydınlanmayı tanıdı.

Ruh ve Madde Yayınları`ndan çıkan Dünya Tarihçesi dizisinin beşinci kitabı “Zaman Başlarken” kitabında dış uzaydan gelen tanrıların varlığına tanıklık eden devas..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.