Sevgi bir inanç davranışıdır. İnancı az olanın sevgisi de azdır. ERİCH FROMM [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Prestij Yayınları

Prestij Yayınları

• Prestij Yayınları Kitapları | • Prestij Yayınları İletişim Bilgileri | • Prestij Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Prestij Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 33 kitap bulunuyor."Prestij Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
İclal San Atasoy

Prestij Yayınları

İngilizce - KPDS, KPSS, ÜDS, YDS »»
Victor Burgeni

Prestij Yayınları

Yayınımız, 19. yüzyıl sonuyla 20. yüzyılın ilk yıllarında İstanbul ticari hayatının; moda, emlak, gıda, tarım, tekstil, süpermarket, sağlık, otomobil ve yan sanayi gibi çeşitli dallarında Osmanlıca gazete ve dergilerde yayınlanan reklam ve ilanlarından oluşmaktadır. Ayrıca dönemin İstanbul ticari hayatını gözler önüne sermektedir. (Tanıtım Bülteninden) »»
Richard A. Bryant

Prestij Yayınları

Bu kitap, ilk kez 1994`te DSM-IV`e bir tanı kategorisi olarak tanıştırılmasından beri akut stres bozukluğu hakkındaki ilk kapsamlı klinik metindir. Yazarlar, Akut Stres Bozukluğu olan kişilerin tanınması ve tedavi edilmesi yolu ile Travma Sonrası Stres Bozukluğunun gelişimini önlemenin mantıksal temellerini ve tekniklerini özetliyorlar. Alana öncülük eden klinik ve araştırma deneyimlerinden yol..»»

Irvin D. Yalom (Genel Editör)Sophia Vinogradov (Editör)

Prestij Yayınları

"Anlaşılır ve eşsiz bir kaynak. Şizofreninin karmaşık ve gizemli doğası ve hastalığı anlamak için gerekli çoklu tanı araştırma, reori, redavi ve fenome-noloji perspektifleri açısından bir hediye niteliğinde."

Sherrie W. Echols, Klinik Psikolog

"Şizofreninin insani ve kişisel yüzünü aydınlatan kitap."

Owen M. Wolkowitz, M. D., Psikiyatri doçenti, Kaliforniye Üniversitesi Tıp Fa..»»

Rose Rosetree

Prestij Yayınları

Rose Rosetree`nin kitabı, bizi kendi doğal yeteneklerimizi keşfetmeye, kendi varlığımızdan haberdar olmaya ve empatik yeteneklerimizi hayatımızı güzelleştirmek için kullanmaya davet ediyor. Rose`un öğretileri hayatınızı derinden etkileyecek kadar güçlü.»»

Michael MurrayMichael Lyon

Prestij Yayınları

Fazla kilolu olan; ailesinde diyabet hikayesi olan ya da kendisinde ya da ailesinde kalp hastalığı hikayesi olan; pre-diyabet hastalığı, düşük kan şekeri ya da sınırda yüksek kan şekeri olan; ve hareketsiz bir yaşam tarzı süren herkesin. Bu kitap, sağlıklı ve aktif bir hayat sürmenizde yardımcı olacak başlıca araçtır.

- Tip I ve Tip II Diyabetin Önlenmesi

- Diyabetin tedavi edilmesi v..»»

Dilşad Doğan Özdoğan

Prestij Yayınları

Yıllardır çektiğiniz ağız kokusundan10 gün içinde kurtulabilirsiniz.

Geceleri diş gıcırdatma probleminiz varsa gece plağı kullanabilirsiniz.

Dişeti kanamaları, dişeti hastalığının belirtisidir.

Gece Ağrıyan Dişe Ne Yapmalıyız?

İdeal Ağız Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Estetik Dişler ve Diş Beyazlatma

Sigara Çürük Yapar mı?

Korsan Hekimler ve Hepatit Tehlikesi

Sakız Çiğn..»»

Irvin D. Yalom (Genel Editör)Hans Steiner (Editör)

Prestij Yayınları

Doğumdan beş yaşına kadar olan çocukların klinik tedavisi üzerine odaklanmış olan Okul-öncesi Çocuklarının Terapisi,önemli araştırmacılar ve öncü klinisyenler grubu tarafından yazılımıştır.Bu pratik kaynak ;Otizm,zihinsel ,gerilik,Suistimal ve ihmal gibi ciddi problemlerin değerlendirilmesi ve tedavisinde gerekli bilgi ve açıları sağlamaktadır.»»

Irvin D. Yalom (Genel Editör)Ira D. Glick (Editör)

Prestij Yayınları

"Bu kitap, depresyon çilesini hafifletecek, günümüzde mevcut olan başlıca tedavi yöntemlerinin eşsiz bir anlatımıdır."

- John P. Docherty, M.D.

Psikiyatri Profesörü

"Klinik uzmanlara çağdaş tekniklere yönelik harika bir bakış açısı sunarak, depresyon tedavisinde sıklıkla kullanılan terapiler üzerine en son bilgileri sunuyor."

- Ellen Frank, Ph., D.

Psikiyatri Profesörü ..»»

Irvin D. Yalom (Genel Editör)Joellen Werne (Editör)

Prestij Yayınları

Yeme Bozuklukları Terapisi, bu alandaki en seçkin klinisyenlerin, geniş çeşitlikteki çağdaş terapileri; anoreksia nervoza, bulimia nervoza ve tıkınırcasına yeme bozukluğu olan hastaları başarıyla tedavi etmek için nasıl kombine ve entegre ettiklerini detayları ile anlatmaktadır. Konu bireysel vakaların etraflıca sunumu aracılığıyla her yazarıngörüş açısı bağlamında dikkatlice tartışılmaktadır, ..»»

Nicholas Perricone

Prestij Yayınları

Cilt Bakımının Öncü Sesi

Dr. Nicholas Perricone, hiçbir sağlık ya da güzellik uzmanının yapamadığını gerçekleştirdi ve yaşlanan cildin panzehirini yarattı. Yale Üniversitesi`ne bağlı dermatolog ve anti-aging uzmanı Dr. Perricone, cildin yaşlanma nedenleri ve tedavileri üzerine 20 yılını verdiği araştırmalar sonunda, cildin gençleşmesi için yüzeyin onarımından çok daha derinlere giderek ci..»»

Irvin D. Yalom (Genel Editör)Hans Steiner (Editör)

Prestij Yayınları

Ergen Terapisi, ergen gelişimi üzerine özlü ve güncel bilgiler vermenin yanı sıra anksiyete bozuklukları, depresyon, yeme bozuklukları, somatizasyon, davranım bozukluğu ve psikoz gibi rahatsızlıkların etkili klinik tedavisi konusunda adım adım rehberlik etmektedir. Yazarların her biri, ergen tedavisi konusunda uzmanlığa sahiptir ve alanlarındaki en son bilgiler ile klinik teknikleri sunmaktadır..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.