Düşünmek kolaydır, yapmak zordur. Dünyada en güç olanşey de düşünüleni yapmaktır. (Goethe) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Porte Müzik Eğitim Yayınları

Porte Müzik Eğitim Yayınları

• Porte Müzik Eğitim Yayınları Kitapları | • Porte Müzik Eğitim Yayınları İletişim Bilgileri | • Porte Müzik Eğitim Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Porte Müzik Eğitim Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."Porte Müzik Eğitim Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Övünç YamanVuslat Çiftdal

Porte Müzik Eğitim Yayınları

Beste ve aranjman yapan her seviyedeki müzisyenin, her zaman elinin altında bulunması gereken bütün temel bilgileri içeren teorik çalışmalar, 80 sayfa, 1. hamur, krem renkli, mürekkebi hızlı emen, ışıkta yansıma yapmayan özel ithal kağıt, Standart müzik defterinden daha büyük, 24 x 33 cm ebatlarında, konser partileri yazmak için uygun, Müzisyenlerin bestelerini, aranjmanlarını, notlarını dü..»»
Zafer Şanlı

Porte Müzik Eğitim Yayınları

Yıllarca öğrendiğim, uyguladığım, tecrübe ile pekiştirdiğim bilgilerimi sizlerle paylaşmak için bu metodu yazmaya karar verdim. Sürekli gelişmekte olan müzik dünyasına adım atarken bu kitabın altyapınızı en güzel şekilde oluşturacağına inanıyorum. Bu metot yaratıcı ve özgün bir şekilde nasıl bas gitar çalınacağını öğrenmek için temel bir kaynaktır. Bu metot ile çalışmak isteyenlerin ne düzeyde not..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.