Senden nefret edenleri sev; İyilikten başka üstünlük alameti tanımıyorum. -- Ludwig Van Beethoven [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Perspectivas y Opiniones  - Kolektif - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*<META NAME=***keywords*** CONTENT=***M. Fethullah Gülen: Ensayos

Perspectivas y Opiniones - Kolektif - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*

• Perspectivas y Opiniones - Kolektif - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* | • Perspectivas y Opiniones - Kolektif - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* | • Perspectivas y Opiniones - Kolektif - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
Sitemizde Perspectivas y Opiniones - Kolektif - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* isimli yayınevine ait Toplam 1 kitap bulunuyor."Perspectivas y Opiniones - Kolektif - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* henüz bilgi girişi yapılmamış..


Son Yayınlanan Kitapları
Kolektif

Perspectivas y Opiniones - Kolektif - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
Mütebariz bir manevi şahsiyet, üretken bir yazar ve şair olan Fethullah Gülen yaklaşık son otuz yılda oldukça etkili ve teveccüh gören bir İslâm âlimidir. Bu kitap, Hocaefendiyi kısa bir biyografi, çeşitli makalelerinden seçmeler, modern eğitim ve önemine dair görüşleri ve medyada nasıl tanındığını ele alarak takdim ediyor. Bu kitap, Gülen'in mesajını ve uzun yıllar boyunca ortaya koy..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.