İnsan, alışkanlıklarının çocuğudur. İBNİ HALDUN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Pelikan Yayıncılık

Pelikan Yayıncılık

• Pelikan Yayıncılık Kitapları | • Pelikan Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Pelikan Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Pelikan Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 167 kitap bulunuyor."Pelikan Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Tahir Deveci

Pelikan Yayıncılık

Bu kitap karmaşık, çok bilgi yerine, temel bilgileri berrak bir biçimde sunmaktadır. Almanca öğrenenlere ilk adımlarda, daha sonra da bilgi tazelemede temel olacak niteliktedir.Almanca öğretiminde hedeflenen Okuduğunu Anlama, Dinlediğini Anlama, Konuşma, Yazılı Anlatım, çeviri becerilerini geliştirmede, sözcük varlığını ilerletmede bu kitap çıkış..»»
Murat Hişmanoğlu

Pelikan Yayıncılık

This book aims at providing a variety of language material for intermediate and advanced learners of English who are preparing for KPDS, TOEFL and other proficiency exams. It can be used in a classroom context both as a general test book and a reference guide to teach grammar. However, it is mainly a self study book. »»
Ahmet Sait Akçay

Pelikan Yayıncılık

Bellekteki Huriler, Siyasal İslam'ın bir sonucu olarak ortaya çıkan "hidayet romanları"nın işlevselliğini eleştirel bakış açısıyla sunuyor. Hidayet romanlarının dönemsel bir bilinci yansıttığına dikkat çeken Ahmet Sait Akçay, çalışmasında müslümanların yakın dönemdeki dönüşümlerinin popüler kültü..»»
Mustafa Karaağaçlı

Pelikan Yayıncılık

Günde bir kez telefon etmeyen, radyo dinlemeyen ya da televizyon izlemeyen yok gibidir. Bu haliyle teknoloji yaşamın odağında dururken etkili öğretim için de "olmazsa olmaz" faktörlerin başında gelmektedir. Eğitimde Teknoloji ve Materyal adını taşıyan bu çalışma, öğretim ve değerlendirme süreçlerinde teknoloji ve materyale öğreten..»»
Anıl Gürbüz

Pelikan Yayıncılık

Türkçe Konu Anlatımlı 4000 Özgün Alıştırma 1500 örnek cümle 500 kelimeden oluşan Vocabulary Bölümü Phrasal Verb Cevap Anahtarları Bu kitabın amacı, İngilizce öğrenenler için İngilizce dilbilgisininin detaylarını elementary seviyeden intermediate seviyeye doğru sunmaktır. Bunun yanı sıra, daha..»»
Cesur Öztürk

Pelikan Yayıncılık

Esssentıal Academic Vocabulary akademik metinleri okuyup anlamak ve yazma çalışmalarına sözcük zenginliği katmak için gerekli sözcükleri öğreten ve test eden bir referans ve test kitabıdır. Basic Academic Vocabulary ve Advandemic Vocabulary olmak üzere iki ana bölümden oluşan kitabın birinci bölümünde İngilizce hazırlık ok..»»
M. Fatih Adıgüzel

Pelikan Yayıncılık

Basic Grammar of English İçeriği:   • From beginners through intermediate level • Turkish explanation of grammar points • Suitable for the syllabus of Anatolian High Schools and High Schools of Sciences • A comprehensive book for prep classes at universities • A wide range of exercises from mechanic drills to cloze tests v A ..»»
Erdem Karabulut

Pelikan Yayıncılık

• Soru çözüm teknikleri • 5'i çözümlü 10 özgün KPDS testi • 5 özgün KPSS testi • Çözümlü 5 eş anlamlı sözcük testi • Çözümlü 5 zıt anlamlı sözcük testi • Tercüme soruları • Cümle tamamlama sorular..»»
Mustafa Demir

Pelikan Yayıncılık

Evrensel bir dil olan İngilizce’nin önemi her geçen gün artmaktadır. Özel kuruluşların yanında kamu kurumlarının iyi İngilizce bilen kalifiye personele ihtiyacı giderek fazlalaşmaktadır. Buna ek olarak alanında başarılı insanlar yetiştirmek isteyen üniversitelerimizde yüksek lisans ve doktora programlarında İngilizce bilgisini bir ön koşul olarak sunmaktadır. Bu bağlamda, genel nitelikli tes..»»
Mesut Buliç

Pelikan Yayıncılık

Geniş Türkçe Açıklamalar Zengin Örnek ve Alıştırmalar Kendi Kendine Çalışma İmkanı  »»
Cesur Öztürk

Pelikan Yayıncılık

Building Skills for Proficiency Building Skills for Proficiency is a specially designed vvorkbook containing a wide variety of exercises and tests that aim to help learners to master the English language in order to ensure their success in English proficiency examinations The book gives extensive coverage to the complexities of English, providing brief but relevant explanations and car..»»
Cesur Öztürk

Pelikan Yayıncılık

Fundamentals of Academic English orta derecede İngilizce bilenleri ileri düzeyde metinleri anlayabilir bir duruma getirebilmek için düzenlenen kapsamlı bir başvuru ve test kitabıdır. İngilizce dilbilgisi kurallarının yanı sıra önemli İngilizce akademik sözcükleri öğretmek ve test etmeyi hedeflemektedir.   Kitap özellikle güç..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.