İnsan, alışkanlıklarının çocuğudur. İBNİ HALDUN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Papatya Yayıncılık

Papatya Yayıncılık

• Papatya Yayıncılık Kitapları | • Papatya Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Papatya Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Papatya Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 66 kitap bulunuyor."Papatya Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Yasin Kaplan

Papatya Yayıncılık

Veri Haberleşmesi Kavramları, özellikle konuya ilgi duyan öğrenci, bilgi işlem sektörü çalışanlarının, konuyla ilgili kavramlara aşina olmalarını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. On bölümden oluşan kitapta temel prensipler, veri haberleşmesi protokolleri ve popüler uygulamalara değinilmiştir. Kavramların anlaşılırlığını artırmak için ö..»»
Ali Vardar

Papatya Yayıncılık

GTK+/GNOME, Linux altında görsel program tasarım ortamı sunan yardımcı bir kütüphanedir. C bilen programcılar için GTK+/GNOME'ın öğrenilmesi ve onunla görsel program tasarlanması oldukça kolaydır.   Bu kitap Linux'un güçlü ve güvenilir mimarisini kendi profesyonel iş yaşamına koymak isteyen ve Linux ortamında..»»
Bora Tunçer

Papatya Yayıncılık

Bu kitapta C Programlama Dilinin öğretilmesi uygulamalı olarak ele alınmıştır. Bunun için C dilinin yapısıbaşlangıçtan itibaren anlatılmış ve konulurla ilgili bolca örnek verilmiştir. Konu anlatımı basitten zora, daha karmaşık yapılara doğru ilerleyen örneklerle desteklenmiştir. C Programlama Dilini öğrenmek veya deneyimlerini farklı ve bol örneklerle..»»
Emine Yüter

Papatya Yayıncılık

Görgü kurallarının amacı; kişilerin, ailenin ve toplumların huzuruna sağlamaktır. İnsanlar arasında çokça rastlanan günlük, haftalık, aylık ve yıllık işlerde bir plan ve program çerçevesinde çalışma sistemi oluşturma ve hakim kılmaktır.Görgü sayesinde fertler ve toplumlar, gerçek anlamda huzur ve rahata kavuşurlar. &nbs..»»
Yılmaz Erdoğan

Papatya Yayıncılık

Bir şair, "insanların vakti yok, durup ince şeyleri anlamaya!" diyor. Vakit az, lüzumlu işler pek çok. "Öykü Dünyası"nda günlük işlerin telaşesi içinde, bazen bir çay molasında ya da bir teneffüs arasında ince şeylerin daha güzel anlaşılması için birbirinden harika bir kucak dolusu öykü var..»»
Eleanor H. Porter

Papatya Yayıncılık

Pollyanna, dünya çocuk klasiklerinin en meşhurlarından biri...Yüzünde çilleri, iki yanından sarkan örmeli saçlarıylaherkesin gönlünde tahtkuran Pollyanna, olaylara iyi tarafından bakmasıyla tanınmış bir çocuktur...  »»
Betül Çotuksöken

Papatya Yayıncılık

İnsan hakları birbirinden çok farklı disiplinlerin ele aldığı bir konudur. Bu çalışma çerçevesinde özellikle felsefi yaklaşım dikkate alınmış; insan hakları, insan-dünya-bilgi ilişkisi ekseninde işlenmiş; philosophia-paideia özdeşliği insan hakları bağlamında gösterilmeye çalışılmıştır. Yapılan tüm belirlemeler, “kuram-eylem” ..»»
Yusuf Çotuksöken

Papatya Yayıncılık

“Türkçe Dil ve Edebiyat Terimleri Sözlüğü” adlı kitabımız genel edebiyat okurları, orta ve yükseköğretim basamaklarındaki öğrenciler ile Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı dersleri veren öğretmenler göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Sözlükte dil (dilbilgisi ve dilbilim), edebiyat, kompozisyon, çeviri, tiyatro, tasavvuf alanlarıyla ilgili binlerce terim yer almaktadır. Türkçede karşılığı..»»
Haluk Kul

Papatya Yayıncılık

Bu kitabın amacı işletmelerde bilgisayar destekli bilişim sistemlerinin tanımı, sınıflandırması ve gerçekleştirilmesi aşamasında kullanılacak yöntemleri, kavramları ve sahip olunması gereken becerileri tanıtmak ve yöneticilere veya Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) bölümü öğrencilerine bu konuda bir yol haritası sunmaktır.Kitap dört kısımdan oluşma..»»
Nazan Alioğlu

Papatya Yayıncılık

Bu kitap, çağımızda iletişim sağlayan yeni medyanın sanat ve felsefe ile olan ilişkisini anlatmaktadır. Geleneksel medya yerine, yeni medyanın bilgisayar ağları, sayısal (dijital) içerik, İnternet hizmetleri ve karşılıklı etkileşimi önplana çıkartması, onun güçlü ve etkili yanlardan birkaç tanesidir. Bu bağlamda, Yeni Medya Sanatı ve Estetiği adlı bu kitabımız, iletişim çalışmaları üzerine yo..»»
Gönül Yenersoy

Papatya Yayıncılık

Bu kitap, "Endüstri Mühendisliği Bölümü" öğrencilerine "Üretim Planlama ve Kontrol" derslerinde öğrenmeleri gereken bilgi ve teknikleri içeren bir ders kitabı olarak hazırlanmıştır. Bununla birlikte "Malzeme Yönetimi" veya "Envanter-Stok Yönetimi" gibi derslerde, mühendislik yönetimi ve İşletme programlarının çeşitli konularında, gerek lisans ve gerekse yüksek lisans düzeyinde yardımcı ders kita..»»
Aydın Göle

Papatya Yayıncılık

Satış, "Muhtemel müşterilere, ürünlerimizi satın almakla kazanacakları faydaları aktarma ve inandırarak ikna etmek işlemidir." Öylese sizler de, bu kitabı alıp okumanız halinde hangi fayda ve avantajları kazanacağınızı bilmelisiniz! Satış ve müşteri ilişkileri, çok pratik ve piyasa gerçeklerine uygun şekilde, yaşanmış vak'a yorumlarıyla anlatılmaktadır. Mesleğinizin gelişimi hakkında kendinizl..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.