Aşkta insan ne yardımcı, ne de arkadaş ister. GOETHE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Öke Yayınevi

Öke Yayınevi

• Öke Yayınevi Kitapları | • Öke Yayınevi İletişim Bilgileri | • Öke Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Öke Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."Öke Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Özkan Eroğlu

Öke Yayınevi

Neredeyse kemikleşmiş bir önyargıdır bizde. Batı sanatı üzerine pek çalışılmaz. Çalışanlara da öyle iyi gözle bakılmaz. Hele de Giotto, Leonardo, Michelangelo, Caravaggio vb. sanatçılar söz konusuysa yandınız demektir. Çünkü, yaygın ama yanlış bir kanıya göre bu ***devler*** üzerine zaten herşey söylenmiştir. Geriye söylenecek bir şey kalmadığına göre, ne gereği var bu büyükler üzerin..»»
Özkan Eroğlu

Öke Yayınevi

Yaşamakta olduğumuz ülkemizde sanat kültürüne ilgi duymak, sanatı yorumlamak ve anlamak istediğinizde başvuracağımız kaynaklar çok kısıtlı ve sürekli kendini tekrar eden durumda oluyorlar. Bir sanat yapıtını, olayını, felsefesini yorumlayabilmek için öncelikle literatüre hakim olmamız gerekiyor... (Arka Kapak'tan) »»
Özkan Eroğlu

Öke Yayınevi

Ülkemiz Resim Tarihinde (1850-2000) Kim Sanatçı? Ülkemizde plastik sanatlar denilince,a ilk akla gelen resim yönündeki gelişmeler olmakta. Plastik sanatlarda, disiplinler arasılık da ortadan kalkmış durumda. Bundan dolayı, resmin içindeki her an alternatif bir arayışa tanık olabilirsiniz... (Önsöz'den) »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.