Başarıyı hedef alın mükemmel olmayı değil. Yanlış yapma hakkınızdan vazgeçmeyin; vazgeçerseniz yeni şeyler öğrenme ve gelişme olanağınızı kaybedersiniz. Unutmayın; mükemmeliyetçiliğin arkasında korku yatar. İnsan olduğunuzu hatırlayarak korkularınızı göğü [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Mürekkep Yayınları

Mürekkep Yayınları

• Mürekkep Yayınları Kitapları | • Mürekkep Yayınları İletişim Bilgileri | • Mürekkep Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Mürekkep Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 64 kitap bulunuyor."Mürekkep Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Fırat Balcı

Mürekkep Yayınları

Murat kekilli,albümüne verdiği "yedialtı" adının anlamı sorulunca,"Bu toplum henüz bunu öğrenmeye hazır değil",cevabını vereli 8 yıl... David Copperfield'in gösteri sırasında sahneye çağırarak yok ettiği Atilla Taş,geri döner dönmez nasıl kaybolduğunu açıklayarak şovu yok edeli 12 yıl...»»
Kolektif

Mürekkep Yayınları

Uykusuz dergisi yazar ve çizerleri...»»
Bülent Üstün

Mürekkep Yayınları

Dört ayaklı metropol canavarı kötü kedi Şerafettin efsanesi tam gaz sürüyor! Oğlu Tacettin ve babası Tonguç'un Şero'ya eşlik ettiği kıpırdak, ısırgan bir mizah, osurtan bir eşkınla bezenmiş dadından yinmez maceraların biraraya toplandığı işbu albük, "edebi edepsizden öğren" düsturundan yola çıkarak, milli eğitim bakanlığı'..»»
Yiğit Özgür

Mürekkep Yayınları

Cihan Ceylan

Mürekkep Yayınları

Memo Tembelçizer

Mürekkep Yayınları

Bülent Arabacıoğlu

Mürekkep Yayınları

Fırat Budacı

Mürekkep Yayınları

Genellikle yakın tarihte vuku bulmuş olayları mizahi bir dille derleyen yıllık serisi.»»
Cihan Kılıç

Mürekkep Yayınları

Gündelik hayat hakkında komik saptamaları, özgün çizgisiyle, başrole kendisini koyarak anlatıyor Cihan Kılıç.»»
Oky

Mürekkep Yayınları

Oky'nin Cihangir'de Bi Ev maceraları, hem tekniği hem de öyküleriyle, 2000'li yılların ilk çizgi roman fenomenlerinden biri olmayı başardı. Karşı cinsle olan ilişkilerindeki efsanevi başarısızlığıyla Batu, ekibin en çapkın üyesi Muhittin ve bu ikiliyle aynı evi paylaşan Ömer'in evinde yaşananlar, eve gelen birbirinden renkli konuklarla, yayınlandığ..»»
Oky

Mürekkep Yayınları

Son dönemin popüler reality-show ve biri bizi gözetliyor tarzı programlarını alın, üzerine biraz soap opera sosu ekleyin ve bütün bunları, karakterleri gerçekten hayatın içinden gelen ve her karesi 90'ların sonu ve 2000'lerin başının ruhunu yansıtan bir çizgi öyküde birleştirin. Tarifimize son olarak bir de Oky'nin eğlenceli ..»»
Oky

Mürekkep Yayınları

"Cihangir'de bir ev" denildiğinde, bugün akıllarda genellikle esaslı bir yatırım önerisi ya da televizyon dizisi oyuncularının, reklamcıların ve zevk sahibi orta üst sınıf zenginlerin favori ikametgâhı canlanıyor. Ama çok da uzak olmayan bir zamanlar, "Cihangir'de bir ev" demek, gece Beyoğlu'na eğlenmeye çıkanların, kendisine ev ar..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.