Büyük olma yolundaki ilk adım, dürüst olmaktır. (S. Johnson) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Müptela Yayınları

Müptela Yayınları

• Müptela Yayınları Kitapları | • Müptela Yayınları İletişim Bilgileri | • Müptela Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Müptela Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 36 kitap bulunuyor."Müptela Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Halil Bezmen

Müptela Yayınları

Osmanlı kültürü dışında farklı kültürleri tanıyan, Batı eğitimi almış olan ve bir diplomatın genç ve güzel kızı Cemile, nişanlısı Osman'dan ayrıldıktan sonra hayata küsüp kendi içine dönünce, babası kızını bu durumdan kurtarmak ister. Cemile'nin hemşire olarak Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’nde çalışmasına olanak sağlar. Hastanede çalışmasıyla birlikte günden güne daha iyi hissetmeye başlayan Cemil..»»
Şükrü Karakoç

Müptela Yayınları

"Aylardan Aşk, harika ve yaratıcı... sürükleyici bir aşk hikâyesi..." Böğürtlen Kışı ve Son Kamelya kitaplarının yazarı SARAH JIO Gerçek olduğunu düşündüğünüz hayatınızdaki her şeyin kocaman bir yalandan ibaret olduğunu öğrenseydiniz, ne yapardınız? Zengin Sancaktar Ailesi'nin en kü..»»
Eyüp Erdoğan

Müptela Yayınları

Niçin âşık oluruz? Neden seks yapma ihtiyacı hissederiz? Peki, tüm yaşam sürecimizde neler yaşayacağımız önceden belirlenmiş olarak mı doğarız? İlla annemize ya da babamıza benzemek zorunda mıyız? Özgün bir birey olabilmemizde ya da olamamamızda ebeveynlerimizin ve içinde yaşadığımız toplumun etkisi var mıdır? Ey&u..»»
Işıl Parlakyıldız

Müptela Yayınları

Anne sıcaklığı, baba emniyeti olmayan bir dünyada ayakta kalmaya çalışan kırılganlık abidesiydi Duygu. Üç yoldaşı vardı onu taşıyan. “Develerim” derdi onlara. O develer ki İstanbul’un en arızalı tipleriydi. Her ne kadar bela makinesi olsalar da Duygu için tek bir gerçek vardı; “Bekir candı, Ali kandı, Sedat aşktı.&rdquo..»»
Burcu Büyükyıldız

Müptela Yayınları

“Ne olacağını bilmiyorum...” dedi onun bakışlarındaki tedirginliği yok etmek ister gibi, “Ama öğrenmek istiyorum Mira. Hayatımdaki tüm kaosa, tüm belirsizliğe rağmen bunu seninle yaşamayı istiyorum.” diye fısıldadı ve ardından ekledi, “Çünkü seni incitebilme ihtimalime rağmen, seni istemekten vazgeçemiyorum.” ..»»
Ali Lidar

Müptela Yayınları

“Beni affetme... Anlama da... Hayatımın özeti, düzeltilemeyecek kadar vahim bir anlatım bozukluğu... Beni daha fazla konuşturma... Ben susayım, sen ağla... Gusül abdesti alabileceğim kadar gözyaşı biriktir benim için... Sonra beraberce çayıma siyanür karıştıralım. Önce göm beni, sonra anla…” Çocukluğa, bü..»»
Selvi Atıcı

Müptela Yayınları

Ön Sipariş: 19.09.2014 “Seni sevmekten nasıl vazgeçebilirim ki? Ben geçsem bile kalbim vazgeçmez...” Deryal Yiğit, nam-ı diğer Kimliksiz... Kirli geçmişiyle, acımasızlığıyla, kadınlara değer vermeyişiyle bilinen karanlık bir adam... Garip takıntıları ve sadece kendine sakladığı sırlarıyla kendi çöplüğünden yarattığı krallığında hükümdarlığını süren Deryal'in hayatına Burcu bomba gibi düşmüştü...»»
Berrin Karapınar

Müptela Yayınları

Kahramanlarıyla birlikte okurunu da oradan oraya sürükleyecek ***masal gibi*** bir macera, ***film gibi*** bir aşk… Yüreğime Doğ, kurgu yeteneği ve hayal gücüne hayran bırakan Berrin Karapınar'ın ikinci kitabı. Hiç bitmeyecek sandığımız günler vardır, biterler. Hiç dinmeyecek sandığımız fırtınalar da dinerler. Ve asla yaşayamayacağımızı sandığımız duygular vardır, aniden kapımızı çalan... ..»»
Aycannur İnce

Müptela Yayınları

Wattpad çok okunanlarından olan kitap, töre kavramına bambaşka bir bakış açısıyla; bir umutla, bir hayalle yaklaşıyor. Aycannur İnce ilk kitabı olan Töre'yi yazma sebebini şöyle açıklıyor: ***Ben, bu zorunluluklarla hayatı şekillenmekte olan bir kadının, öykünün sonunda mutlu olduğu bir dünya yaratmaya çalıştım. Bizim asıl üzerimize düşen, kadınların kurgusal dünyalarda mutlu sonlara ihtiyaç duy..»»
Elif Ece Bıyıklı

Müptela Yayınları

Kalemi ve anlatı yeteneğiyle dikkat çeken Elif Ece Bıyıklı, henüz on altı yaşında bir yazar: Ilk kitabı olan İzmir'de; on altı yaşı, şehir değiştirme telaşını, adaptasyon sürecini, arkadaş edinmeyi, ailesinin bölünmesine alışmayı, ilk aşkın heyecanını anlatıyor. Nisan ayında raflarda olacak bu hikâye, tıpkı bahara benziyor: Güneşli, yağmurlu, ılık ve papatyalı. ***Yani şimdi ben gidince; bunlar..»»
Alican Sofu

Müptela Yayınları

İzmirli radyocu ve şair Alican Sofu'nun ikinci kitabı. Bir ilişki biter. Gölgesi kalır. Aşk artık tek kişilik bir tutsaklıktır. ***Unutacağım…*** ***Unutmalıyım…*** Kâr etmez. Gitmez. Unutturmaz kendini. Etrafına bir parmaklık örer gibi kalır. Kaç çentik sürer bu mahpusluk bilinmez ama duvardan silinse, yürekte izi kalır. Alican Sofu yine ortaklarıyla dertleşiyor. Aşktan, hayattan,..»»
Büşra Doğa Yıldız

Müptela Yayınları

İlk haftasında ikinci baskıya giren Bir Bebek Daha'nın devam kitabı. Kanatlarıyla ya da kuyruklarıyla gökyüzünü boyayan bütün sevgilere… ***Ben Kartal Yiğiter, hayattaki amacını bulmuş bir insanım artık. Sevdiğim herkes yanımda ve kocaman bir aileye sahibim. Onların hepsi bizim gibi kendi dünyalarını yaşayan birer gezegendi eskiden. Kendi etrafında dönen...*** Her şey bir tesadüfle başladı, Karta..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.