Sevilmek umuduyla sevmek insanidir. Fakat sevmek için sevmek, meleklere mahsustur. ALPHONSE DE LAMARTİN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
Tek Bir Güne Sığmayan Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...Kitap Ara:
Kitap Kişi
Modern Müzik Akademisi Yayınları

Modern Müzik Akademisi Yayınları

• Modern Müzik Akademisi Yayınları Kitapları | • Modern Müzik Akademisi Yayınları İletişim Bilgileri | • Modern Müzik Akademisi Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Modern Müzik Akademisi Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 7 kitap bulunuyor."Modern Müzik Akademisi Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Bora Uslusoy

Modern Müzik Akademisi Yayınları

Elinizde tuttuğunuz bu kitap sadece elektrik, akustik ya da klasik gitara özgü bir metot değildir. Rock, blues, jazz, pop ve benzeri modern müzik tarzlarıyla ile ilgilenen herkes bu kitaptan yararlanabilir. Pena tekniği ile çalışıldığı sürece elektrik, akustik ya da klasik gitardan herhangi birini çalan (ya da çalmaya yeni başlayan) herkes bu kitapt..»»
Bora Uslusoy

Modern Müzik Akademisi Yayınları

Bu kitap bas gitar eğitimine yönelik Türkçe kaynak eksikliğini gidermeyi amaçlıyor. Bas Gitar Metodu'ndan temel sağ ve sol tekniklerini, majör, minör ve pentatonik dizileri, arpejlerleri öğreneceksiniz. Nota'nın yanı sıra tab sisteminin de kullanıldığı bu kitaptan yeni başlayan ya da bas gitar tekniğini geliştirmek isteyen herkes yararlanabilir. Kitabın sonunda yer alan Armoni Bölümü'nde bir ba..»»
Bora Uslusoy

Modern Müzik Akademisi Yayınları

İyi bir solo gitarist olmak için geniş bir dizi ve arpej dağarcığına sahip olmak gerekiyor. Rock, blues, Jazz ve bütün diğer gitar ağırlıklı müziklerde kullanacağınız dizi ve arpejlerin tamamını bu kitapta bulacaksınız. Gitar klavyesini sembolize eden şemalar, nota ve tab yardımıyla dizileri kolayca, hızlı ve kalıcı olarak öğrenmek mümkün olacaktır. Her dizi için armonizasyon bilgisi, üzerine çal..»»
Bora Uslusoy

Modern Müzik Akademisi Yayınları

"Yeni Başlayanlar İçin Gitar Metodu" adından da anlaşılacağı gibi klasik, akustik ya da elektrik gitarla yeni tanışan kişilere yönelik toplam 10 dersten oluşan bir çalışma. Yeni başlayanların yanı sıra eksiklerini gidermek isteyen gitaristlerin de yararlanabileceği bir kaynak kitap aynı zamanda. Gitar Metodu'nda nota okuma, açık akorlar, bare akorlar, ritmler, parmak alıştırmaları ve dizilerle i..»»
Bora Uslusoy

Modern Müzik Akademisi Yayınları

Rock, blues, jazz ve bütün diğer gitar ağırlıklı müziklerde kullanılan dizi ve arpejlerin tamamı bu kitapta yer almaktadır. Gitar klavyesini sembolize eden şemalar, nota ve tab yardımıyla dizileri kolayca, hızlı ve kalıcı olarak öğrenmek mümkün olacaktır. Her dizi için armonizasyon bilgisi, üzerine çalınabilecek örnek akor dizileri ve tavsiye edilen parmak numaralarıyla bu kitap müzis..»»
Bora Uslusoy : Kitap+CD |

Modern Müzik Akademisi Yayınları

Bora Uslusoy ve Savaş Yatmaz tarafından hazırlanan Bas Gitar Metodu bas gitar eğitimine yönelik Türkçe kaynak eksikliğini gidermeyi amaçlıyor. Bu kitaptan temel sağ ve sol el tekniklerini, majör, minör ve pentatonik dizileri, arpejlerleri öğrenebilirsiniz. Nota'nın yanı sıra tab sisteminin de kullanıldığı bu çalışmadan yeni başlayan ya da bas gitar tekniğini geliştirmek isteyen herkes..»»
Bora Uslusoy

Modern Müzik Akademisi Yayınları

***Yeni Başlayanlar İçin Gitar Metodu*** adından da anlaşılacağı gibi klasik, akustik ya da elektrik gitarla yeni tanışan kişilere yönelik toplam 10 dersten oluşan bir çalışma. Yeni başlayanların yanı sıra eksiklerini gidermek isteyen gitaristlerin de yararlanabileceği bir kaynak kitap aynı zamanda. Gitar Metodu'nda nota okuma, açık akorlar, bare akorlar, ritmler, parmak alıştırma..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.