Kızgınken karar veren, fırtınalı havada yelken açan bir insandır. Euripides [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Mercan Kitap

Mercan Kitap

• Mercan Kitap Kitapları | • Mercan Kitap İletişim Bilgileri | • Mercan Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde Mercan Kitap isimli yayınevine ait Toplam 46 kitap bulunuyor."Mercan Kitap" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Seyfullah Erdoğmuş,Ebu Muaz

Mercan Kitap

Muhammed Akgün

Mercan Kitap

Muhammed B. Cemil Zeyno

Mercan Kitap

Maalesef islam Alemi'nin dört bir yanına yayılmış olan islam Dini'ne ters bir takım batıl inanç ve düşünceler yer almıştır. Bu kitapta değinilen bütün meseleler bizzat şahit olunan olaylardır. Bilinmelidir ki doğru inanç bakımından Müslümanların içinde bulundukları durum burada tasvir edildiğinden daha içler acısıdır. Şüphe yok ki bu sapıtmaların temelinde iyi niyet yatmaktadır, insanların iyi niy..»»
Ahmed İbn Hanbel

Mercan Kitap

Ebu Ya’la el-Hanbeli Der ki:Bu Kitabı aramak İçin Çin’e bile yolculuk yapılsa dahi az gelirdi.»»
Bekir Topaloğlu

Mercan Kitap

İbn Kudame El-Makdisi

Mercan Kitap

Muhammed Şahin

Mercan Kitap

Ali Haşşan

Mercan Kitap

Biz bu küçük risalede, Allah ve Rasulü'ne itaatin zorunluluğunu ve anlaşmazlıkları Kitab ve Sünnete götürerek çözümlemenin gerekliliğini, mezhep taassubunun tehlikesini, ayet ve hadislerle aynı zamanda sözüne güvenilir ilim ehlinin doğru beyanlarıyla delillendirmek suretiyle açıklayacağız.»»
Ziyaddin Hamurcu

Mercan Kitap

Ziyaddin Hamurcu

Mercan Kitap

Bir günün ardından herhangi bir konuda Peygamber'in s.a.v hadislerini okumak ve anlamak istediğimde birçok kaynağa gidip bakmam gerekirdi. Baktığım kaynaklarda ise birçok sorunla karşılaşırdım. Kaynakta yer alan hadislerin sıhhat durumu, sahabe, tabiin, tebei tabiin ve âlimlerin sözlerinin hadis gibi yer alması, kaynağı tercüme eden yazarın kendi mezhebi görüşü yönündeki dip notları ve durumlar ka..»»
Ziyaddin Hamurcu

Mercan Kitap

Camiul Ehadis Tercümesi 2.Cilt»»
Özgür Düzgün,Derya Düzgün

Mercan Kitap

Kulak akupunkturunun bizdeki tanımı ve işlevi Kuılakta dental çubuk ile teşhis ve tanı Akupunktur noktası ve bulunması Kulak Yapıları Sol Kulak - Sağ Kulak Akupunktur uygulama esnasında ve sonrasında oluşabilecek haller Kulak akupunkturunda zamanlama nasıl olur Teşhis ve Tedavide hasta çeşitleri ve İnancın önemi Kulak akupunkturunu kimler yapabilir Kulak hacamatı - Kanat..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.