Gerçeği her zaman savun, anlayan olmasa bile vicdanına karşı hesap vermekten kurtulursun. (Herbert George Wells) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
MediaCat Kitapları

MediaCat Kitapları

• MediaCat Kitapları Kitapları | • MediaCat Kitapları İletişim Bilgileri | • MediaCat Kitapları Hakkında Bilgi
Sitemizde MediaCat Kitapları isimli yayınevine ait Toplam 181 kitap bulunuyor."MediaCat Kitapları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Robert B. Cialdini

MediaCat Kitapları

6 KURAM Kullanılan dilin, ikna başarısına etkisi nedir? Günlük yaşamda, ikna psikolojisinin kuralları nasıl işler? Hoşlandığımız biri tarafından ikna edilmek niçin daha kolaydır? Fiziksel çekiciliğin ikna sürecinde rolü nedir? Onay verdiğimiz her şey için gerçekte ikna oluyor muyuz? İknanın, otoriteyle ilişkisi nedir?»»
Robert B. Ciadini

MediaCat Kitapları

Gerçekten okunası bir kitap....mutlaka okuyun derim...hayatta bilmeden size yapılan sizin yaptıklarınız toplumsal karşılıkta bulunma vs. hayattaki Pazar başarısının örneklerle altın tepside sunuş şekli.... okuyun derim. 03/01/2014 17:54:41 http://www.kitapokuyoruz.com/kitap/10937/Iknanin-Psikolojisi/ »»
Jack Dillon

MediaCat Kitapları

Trajik bir kişidir reklamcı!   Hat hudut tanımayan "gerçek bir yaratıcı" olmayı, yani kaleminden damlayan kelimelerin olduğu gibi mecraya akmasını isteyen kişidir reklamcı ve içinde bulunduğu bünye buna müsaade etmez. O, tüm belirlenmişliklerden kaçıp kurtulmak ister, oysa bu bünyenin ayakları yere basmalıdır.   &..»»
Neill Duffy

MediaCat Kitapları

Sponsorluk rüştünü ispatladı. Dünyada sponsorluk çalışmalarına her yıl 25 milyar dolar harcanıyor. Bu kadar büyük bir paranın harcanmasının sebebi, doğru kullanıldığında ve yönetildiğinde sponsorluğun şirketlere, diğer pazarlama iletişimi çalışmalarının hiç birinin sunamayacağı kadar etkili sonuçlar sağlanması...»»
Steven Stralser

MediaCat Kitapları

Hangi endüstride olursanız olun ya da hangi mesleği yaparsanız yapın, fark etmez, işinizde başarılı olmanız ve kolayca rekabet edebilmeniz için temel bir işletme bilgisi altyapısına sahip olmanız şart. Dünyanın hemen her yerinde, çeşitli alanlarda lisans eğitimini tamamlayan öğrencilerin hemen MBA yapmasına ya da birçok profesyonelin kariyerinin ortasında, ya..»»
Hüzeyme Yeşim Koçak

MediaCat Kitapları

Uzun yıllar devam eden yanlış dil politikaları, yasaklama ve baskılarla bugün gençliği, iki-üç yüz kelimelik bir lügatçe ile konuşmaya, yazmaya ve meramı anlatmaya mahkum ettik. Bu sebeple günümüzde böyle zengin dille yazılan eserlere gençliğin büyük ihtiyacı var. Sözüm ona b&u..»»
Kolektif

MediaCat Kitapları

Pazarlamanın, kuralına uygun oynayanların kazandığı bir oyun olduğunu mu düşünüyordunuz? Her zaman, en iyi olanın kazandığı bir yarış mı?.. Ne oyun ne yarış! Pazarlama, yalnızca kazananın haklı olduğu bir savaştır. Savaş olduğunu unutanların kaybetmeye mahkum olduğu bir savaş. Kazanmak için gerçek bir savaşçı olmalısınız. Yani sıra dışı, agresif,..»»
Tom Kelley

MediaCat Kitapları

 İnovasyon, yeni şeyler söylemenin çok zor olduğu bir zamanda, bambaşka bir yenilikçilik adı. Tom Kelley ise dünyaca ünlü bir inovasyon gurusu. Dünyanın büyük ve güçlü şirketleri konu inovasyon olduğunda ona danışıyor. Bu kitapla Kelley´nin deneyimleri, yalnızca bu şirketlerin değil sizin de yararlanmanız iç..»»
George Silverman

MediaCat Kitapları

Fortune 500 listesindeki şirketlerin de aralarında bulunduğu bir çok şirket için ağızdan ağza pazarlama kampanyaları hazırlayan George Silverman, ağızdan ağıza yayılmayı pazarlamanın en güçlü silahı haline getirmenin sırlarını anlatıyor. Bu kitapta okuyacağınız başarılı bir ağızdan ağıza pazarlama kampanyası hazırlamanın aşamalarını, ağızdan ağıza yayılmadan e..»»
Jack Trout

MediaCat Kitapları

Adını ne koyarsak koyalım fark etmez, yeni bir pazarlama döneminde yaşıyoruz. Bu yeni dönemde zihninde küçük bir yer edinerek tüketicinin dikkatini çekmek, tüketiciyi ürün veya hizmetinizi satın almaya ikna etmek ve nihayet tüketiciden müşteri yaratmak için iletişimi pazarlama faaliyetlerinizin her aşamasına, her noktasına ..»»
Daniel H. Pink

MediaCat Kitapları

Drive, sizi düşünmeye ve harekete geçmeye teşvik eden nadir kitaplardan. Yazar, ortaya koyduğu güçlü ve bilimsel savlarla motivasyon olgusunu yeniden düşünmemizi sağlarken, bize hayatımızı değiştirmek için ihtiyaç duyacağımız araçları da sağlıyor. Dr. Mehmet Öz Johnny Bunko'nun Maceraları ve Aklın Yeni Sınırları kitapları..»»
Philip Kotler

MediaCat Kitapları

Philip Kotler ve Nancy R. Lee yeni bir sosyal pazarlama kitabıyla geri döndüler. Yoksulluğa Karşı Sosyal Pazarlama'da efsanevi pazarlama uzmanı Philip Kotler ve sosyal pazarlamanın yenilikçi uzmanı Nancy R. Lee, yoksulluğu yeni ve güçlü bir bakış açısından değerlendiriyorlar: pazarlamacının bakış açısından. Kotler ve Lee geleneksel dış..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.