Bir kalbin içinde iki can vardır biri kendi canı diğeri sevdiğinin canıdır... Hasan Öztürk [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Martı Yayınları

Martı Yayınları

• Martı Yayınları Kitapları | • Martı Yayınları İletişim Bilgileri | • Martı Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Martı Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 737 kitap bulunuyor."Martı Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Janet Gurtler

Martı Yayınları

Konuşmaya, dinlemeye devam etmeliyiz. Çünkü ancak bu şekilde dünyayı değiştirebiliriz. #MeToo hareketi yayılmaya başladığında birçok insan gibi Janet Gurtler da geçmişte yaşadıklarını hatırlayanlardan biriydi. Maruz kaldığı her taciz, bu sosyal medya hareketiyle su yüzüne çıktı. Bu nedenle kendisine hiç anlatılmayan bir gerçeği gençlere anlatmak için harekete geçmeye karar verdi. Hiçbir insan c..»»
Laurie Faria Stolarz

Martı Yayınları

“Seni izliyorum . . .” Stacey Brown, en yakın arkadaşını korkunç bir ölümden koruyalı bir yıl olmuştur. Şimdi tekrar görmeye başladığı kâbuslarında, gözü dönmüş bir sapık tarafından katledilen hayaletler ona musallat olmaktadır. Çaresizlik içinde iyileştirici büyüler yaparken, yeni bir öğrenci olan Jacob dünyasına girer. Bu yakışıklı ve gizemli çocuk da tıpkı onun gibi rüyalar gördüğünü söyler...»»
Susan Dennard

Martı Yayınları

Üç büyük imparatorluğun hüküm sürdüğü bir kıtada cadılık yeteneğine doğuştan sahip olanlar, bunun kendilerini diğerlerinden farklı kıldığını gayet iyi bilirler. Ancak bu topraklarda büyüler kadar sorunlar da çeşitli ve fazladır. Doğruyu yalandan ayırt edebilen nadir bir güce sahip Safiya; lonca efendilerinden imparatorlara, hükümdarlık hayalleri kuran eski savaş kahramanı komutanlardan paralı aske..»»
Lisa Gardner

Martı Yayınları

Yıllar geçtikçe alanında daha da ustalaşan Lisa Gardner’ın, okurlarını psikolojik gerilimin dehlizlerinde yolculuğa çıkardığı gerilim romanları bu kez set halinde, yenilenen baskı ve kapaklarıyla sizlerle! Set İçeriği; 1- Tek Başına 2- Saklambaç 3- Sessiz Çığlık 4- Anlatmak İçin Yaşa»»
Lisa Gardner

Martı Yayınları

Yıllar geçtikçe alanında daha da ustalaşan Lisa Gardner’ın, okurlarını psikolojik gerilimin dehlizlerinde yolculuğa çıkardığı gerilim romanları bu kez set halinde, yenilenen baskı ve kapaklarıyla sizlerle! Set İçeriği ; 1- Kızım İçin Son Kez 2- Son Yüzleşme 3- Korkuya Yer Yok 4- Kimsin Sen ?»»
Markus Zusak

Martı Yayınları

Kitapları kırktan fazla dile çevrilen, sinemaya uyarlanan ve dünya genelinde geniş bir okur kitlesine ulaşan Markus Zusak’ın dokunaklı ve özgün kurgusuyla epik birer destan niteliği taşıyan çoksatan romanları kutulu set baskısıyla raflarda. Set İçeriği :1- Kitap Hırsızı2- Hiç Kimse Sıradan Değildir3- Kilden Köprü»»
Brenda Novak

Martı Yayınları

Whiskey Creek kasabasında yaşayan bir grup arkadaşın başından geçenlerin anlatıldığı Whiskey Creek serisi kutulu baskısı ile sizlerle. Set İçeriği ; 1-Sonbahar Kokusu2-Karlar Düşerken3-İçimdeki Yaz4-Bir Yanımız Bahar5-Bir Kış Büyüsü6-Umut Mevsimi»»
Alma Katsu

Martı Yayınları

“Açlıktan ölecek gibi olmanın nasıl bir şey olduğunu bilemezsin. Büyük bir acıdır. İçini bomboş yapar. Düşünebildiğim tek şey bu. Kanım bile aç.” Tamsen Donner bir cadı olmalıydı. Donner Grubu adıyla bilinen göçmen konvoyunun başına art arda gelen kötü olaylar ancak bu şekilde açıklanabilirdi. Tükenen erzaklar, insanlar arasında çıkan kavgalar ve küçük bir çocuğun gizemli ölümü göçmenleri deliliği..»»
Xavier-Laurent Petit

Martı Yayınları

Bir ayı oynatıcısının, yani bir Ursari’nin oğluysanız aynı yerde uzun süre kalamayacağınızı bilirsiniz. Polisin tehdit ettiği, mahallenin kovaladığı Ciprian ve ailesi en sonunda ayılarını arkalarında bırakıp yeni bir iş ve daha iyi şartlarda yaşama hayaliyle Paris’e göç ederler. Teneke mahallesine vardıklarında ailenin her üyesi yeni bir meslek edinir. Paris’e alışmaya çalışan Ciprian işten dön..»»
T. Christian Miller,Ken Armstrong

Martı Yayınları

“Bu derin, rahatsız edici, zorlayıcı, önemli bir kitap… Büyüleyici ve keskin bir dille yazılmış bu hikâye sizi saracak ve aynı zamanda şaşırtacak.” —Susan Orlean, The Library Book [Kütüphanelerin Bilinmeyen Dünyası] ve The Orchid Thief’in [Orkide Hırsızı] yazarı 11 Ağustos 2008’de on sekiz yaşındaki Marie, Washington, Seattle yakınlarındaki dairesinde maskeli bir adamın kendisine tecavüz ett..»»
Zekeriya Yıldız

Martı Yayınları

Bir yanda zenginlik, diğer yanda fakirlik…Bir yanda eğlence diğer yanda çaresizlik…Bir yanda değişim, diğer yanda çözülme…Sefahat ile sefalet arasında akıp giden yıllar…Gelişme ve yozlaşmanın birbirini tetiklediği derin fay hatları…Devletin tepesinde bir vezir, halkı peşine takan bir hamam tellağı…Ve derin bir hesaplaşma… Şiirlerin, şarkıların, köşklerin, kasırların, isyan çığlıklarıyla inleyen..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.