Öldükten sonra yaşamak isterseniz, kalıcı bir eser bırakınız. HZ.ALİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Martı Kitabevi

Martı Kitabevi

• Martı Kitabevi Kitapları | • Martı Kitabevi İletişim Bilgileri | • Martı Kitabevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Martı Kitabevi isimli yayınevine ait Toplam 367 kitap bulunuyor."Martı Kitabevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Jeff Abbott

Martı Kitabevi

Hiçbir şeyden korkmuyorsun... Ya peki ölüm seni adım adım takip ediyorsa...Hayatınızın en kötü anını unutabildiğinizi hayal edin...Miles Kendrick mafyadan saklanan bir muhbirdir, en yakın arkadaşının ölümü yüzünden sıkıntılı anlar yaşamaktadır. Psikiyatristini gizli isteği üzerine ona yardımcı olmaya çalışan Miles, kendisini bir ci..»»
Harlan Coben

Martı Kitabevi

Myron Bolitar, ihtiras dolu ilişkilerinin ardından Terese Collins’ten haber almayalı yaklaşık on yıl olmuştu ve Paris’ten gelen telefon, Myron’u tamamen savunmasız yakalamıştı. Terese, ortalardan kaybolmasının sebeplerini açık yüreklilikle kabul ediyordu: hamile kalmak ve hayatında yaşayabileceği en heyecanlı an olan çocuğunu ilk kucakladığı zamanı yaşa..»»
Ted Dekker

Martı Kitabevi

Yüzüklerin Efendisi ve Narnia Günlükleri’nden Sonra Milyonları Peşinden Sürükleyen Yeni Bir Mitolojiye Hoş Geldiniz Başlangıcı Olan Her Şeyin Birde Sonu Vardır ÇEMBER NEREDE BAŞLIYOR? Çoğu serinin aksine, Çember Serisi tamamen döngüseldir; yani Kitap Sıfır olan Yeşil, hem seriyi okumamış olanlar için bir başlangıç,..»»
Harlan Coben

Martı Kitabevi

Edgar Ödüllü Yazardan Bir Myron Bolitar Romanı Büyüleyici... Eğlenceli! -Los Angeles Times- "Büyük Vuruş, okuyucuyu tepeden tırnağa etkisi altına alacak... Sır düğümü çözülene dek kitabı elinizden bırakamayacaksınız. "-New York Times- Amerika Açık Tenis Turnuvası sarsıcı bir cinayete tanık..»»
Tess Gerritsen

Martı Kitabevi

Kendini bir rehine krizinin yanlış tarafında bulunca, hamile olan cinayet masası detektifi Jane Rizzoli, hayatının en mutlu saatleri olabilecek süreçte kendini tam bir kâbusun ortasında bulur. İsimsiz, güzel bir kadın, morga ceset olarak getirilir. Fakat Boston'lu tıp uzmanı Maura Isles ceset torbasını açıp baktığında, unutamayacağı bir korku yaşar: Ce..»»
Lesley Kagen

Martı Kitabevi

İçerisinde az da olsa masumiyet olduğunu düşündüğümüz karanlıkların, yürek burkan hikâyesi... 1959 yazıydı. On yaşında olduğum yaz. Sokaktaki herkesin kapılarını kilitlemeye başladığı yaz. Bir kızın ölmesi önemli bir şeydi. Fakat iki kızın ölmesi... Bu bambaşka bir şeydi. Herkes bir sonraki kurbanın kim olduğunu merak etmey..»»
Harlan Coben

Martı Kitabevi

O kırmızı kapıyı açmanın hayatımı değiştireceğini biliyordum. On yedi yaşında, ailesinin gurur kaynağı olan genç bir kız ortadan kaybolmuştur ve üzerinden aylar geçmesine rağmen bulunamamıştır. Kızın başına gelenlerin sırrı ilk günkü tazeliğini korumaktadır. Yaptığı televizyon programlarıyla tacizcileri deşifre edip canlı yayında alenen teşhir e..»»
Sharon Begley

Martı Kitabevi

BEYİN KAPILARINIZI AÇIN Sharon Begley Dalai Lama’nın Önsözü ile Aklınızı Eğitin Kendimizi Değiştirme Konusundaki Olağanüstü Potansiyelimizi Nasıl Ortaya Çıkartırız? “Beyin gücünü kullanmak hakkındaki son buluşları açık bir şekilde anlatan muhteşem bir eser.” - New Scientist “Aklınızı Eğitin Beyninizi Değiştirin, a..»»
Tess Gerritsen

Martı Kitabevi

Bir yanda büyük şehir hastanelerinin baş döndürücü kalabalığında kazanılan deneyim ve başarılar; diğer yanda küçük bir kasabanın acil servisinde, mezarlık vardiyası da denen sakin gece nöbetleri. Bir yanda gece yarısı anlaşılamayan bir nedenle hastaneye bırakıldıktan sonra kaybolan yaşlı bir adam; diğer yanda her şeyden habersiz, patl..»»
Gwen Cooper

Martı Kitabevi

Yürek parçalayıcı ancak bir o kadar da keyif veren, dokunaklı ve iyimserlik timsali bir roman olan Imperfect Birds, ebeveynlerin çocuklarıyla arasındaki bağlantıyı, ancak bir o kadar da derin bir uçurum halindeki kopukluğu, onlarla başa çıkmanın ebeveynleri nasıl zorladığını ancak külfeti ne olursa olsun altında yatan benzersiz sevginin büyüs..»»
Debbie Macomber

Martı Kitabevi

Kitapları bütün dünyada 140 milyondan fazla satan ve birçok dile çevrilen Debbie Macomber, yürek ısıtan romanlarıyla şimdi de Türkiye'de... "Artık o eski tasasız kız değilim. Yaşadığım her günün değerini biliyorum. Çünkü hayatın ne kadar değerli olduğunu öğrendim... Hiçbir şeyi, özellikle d..»»
Charlotte Bronte

Martı Kitabevi

Yayınlandığı ilk günden itibaren edebiyat dünyasına bir bomba gibi düşen Jane Eyre, çok geçmeden bütün okurların ve eleştirmenlerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Kimsesiz bir çocuk olarak baskı altında geçen yılların ardından, kendi ayaklarının üzerinde durmayı başaran özgür ruhlu genç kadın, patronun..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.