Cahil cesur olur. Hz. Muhammed (S.a.v) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Martı Genç Yayınları

Martı Genç Yayınları

• Martı Genç Yayınları Kitapları | • Martı Genç Yayınları İletişim Bilgileri | • Martı Genç Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Martı Genç Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 7 kitap bulunuyor."Martı Genç Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Jim Smith

Martı Genç Yayınları

İlk önce yeni erkek kardeşim annemi ve babamı benden çaldı. Sonra hiç yapmadığım bir şey için başım derde girdi. Bu tam da Dedektif Loser'a göre bir dava gibi görünüyor! (Tanıtım Bülteninden) »»
Annie Graves

Martı Genç Yayınları

Söyleyin bakalım hayal edebileceğiniz en az ürkütücü, en masum şey nedir? Bir yumurta, öyle değil mi? Doğru. Yumurtanın her yeri mükemmel derecede pürüzsüzdür. Tamamen doğaldır. Konuşamaz. Sizi lanetleyemez. Bir ruhu da olmadığı için, peşinize düşüp size musallat olamaz. Hah! Yanlış! Başınızdan hiç gitmeyen bir yumurtaya ne dersiniz? Ya da çatlayıp içinden bir tane... Neyse, kitabı okuyup kendiniz..»»
Annie Graves

Martı Genç Yayınları

Bir gece yatısı geleneği olan Kâbus Kulübü'ne hoş geldiniz. Bu gelenek kesinlikle korkaklara göre değil. Ev sahibiniz Annie Graves, bu kulübe, sadece ürkütücü hikâyeler anlatanları davet eder. Jessie, tüylü ve sevimli yavru kurt oyuncağı için deliriyordu. Fakat abisi, kurt oyuncaklarıyla ilgili bazı söylentiler duymuştu: Düğmelerine basmadan da hareket edebiliyorlardı. İğrençleşebiliyorlardı. H..»»
Annie Graves

Martı Genç Yayınları

***Gerçeklerden bır alıntı yapacak olursak, ben bu kitapta parcalara ayrılıyorum. Ama yıne de cok eglendirici buldum. Tabii ki kıtabı. Parcalara ayrılmayı degil.*** -Derek Landy- Bir gece yatısı geleneği olan Kâbus Kulübüne hoş geldiniz. Bu gelenek kesinlikle korkaklara göre değil. Ev sahibiniz Annie Graves olup, bu geceye katılması için sadece ürkütücü hikâyeler anlatanları davet..»»
Annie Graves

Martı Genç Yayınları

Bir gece yatısı geleneği olan Kâbus Kulübü'ne hoş geldiniz. Bu gelenek kesinlikle korkaklara göre değil. Ev sahibiniz Annie Graves, bu kulübe, sadece ürkütücü hikâyeler anlatanları davet eder. Şeyta, kesinlikle cehennemden çıkıp gelmiş bir bakıcıydı. Son derece katı biriydi, örümcek yiyordu ve... o boynuzlara ne demeli? Becky'nin tüm mahalleyi bu şeytan bakıcıdan kurtardıktan sonra, herkesin ka..»»
Kurtuluş Günü

Martı Genç Yayınları

YIL: 1587 YER: LONDRA GÖREV: İNGİLTERE'NİN MÜKEMMEL KRALİÇESİ I. ELIZABETH'İ KURTARMAK Geçmişi tamamen değiştirme şansın olsa ne yapardın? Jack Christie ve arkadaşı Angus geçmişe doğru yaptıkları inanılmaz zaman yolculuğundan sonra, gizli bir grubun üyesi olmaya karar verirler. Gruba katılan iki arkadaşın yeni görevi ise, 16. yüzyıla giderek İngiltere kraliçesi I. Elizabeth'e düzenlenec..»»
Susanne Gervay

Martı Genç Yayınları

Jack, okula gitmeyi veyeni şeyler öğrenmeyi seven bir öğrencidir. Fakat sınıf arkadaşı George Hamel, Jack'e***Popo Kafa!*** demeye başlayınca her şey alt üst olur. Okuldaki tüm çocuklar Jack'e ***Popo Kafa!*** demeye başladığında ise Jack'in hayatı kâbusa döner… Jack başındaki bu BÜYÜK belayı atlatmayı dener ama bu o kadar kolay olmayacaktır. Ta ki bir gün… ***Okuldakibaskı çocukları soyut..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.