Sükutumdan dolayı kendimden başka kimse kabahatli değildir. En büyük düşmanım ben idim. NAPOLEON [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Literatür Yayıncılık

Literatür Yayıncılık

• Literatür Yayıncılık Kitapları | • Literatür Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Literatür Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Literatür Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 239 kitap bulunuyor."Literatür Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Susan A. Riedel

Literatür Yayıncılık

The general procedure for using PSpice consists of three basic steps. In the first step the user creates a source file for the circuit to be simulated or analyzed. In the second step the user enters the source file into the computer, which then runs the program and creates an output file. In the third and final step the user instructs the computer to print or plot the results of the output..»»
Vedia Dökmeci

Literatür Yayıncılık

  Ekonomik dönüşümler kentlerin çehresini nasıl etkiliyor; sanayi sonrası ekonomik dönüşüm süreci ve yeni gelişen teknolojiler kentlerin işlevlerini nasıl değiştiriyor, üretimin kentleri terketmesi kentleri yeniden ticaret, kültür ve yönetim merkezleri haline mi getiriyor? Özel olarak İstanbul kent merkezi nasıl bir d&o..»»
Özden Ekmekçi

Literatür Yayıncılık

Is written to help English language learners at pre-intermediate level to develop their academic skills. The book gives emphasis to the personal as well as academic side of learning. The units embody the following topics: reading (types and strategies), library and dictionary use, note-taking, vocabulary development and organizational patterns of essasy. The last unit comprises information..»»
Bedri Baykam

Literatür Yayıncılık

In monkeys' right to paint, Turkish painter and self proclaimed cultural guerilla, Bedri Baykam takes on the entire western cultural establishment singlehandedly with a little help from fellow artists, soul mates and culturall sensitive art historians! Unyielding and determined to prove his case against the ethnocentricity of international art critics, Baykam goes on to unmask its inne..»»
Alpha C. Chiang

Literatür Yayıncılık

  İçindekiler: - Introduction - Economic Models - Static (or Equilibrium) Analysis - Comparative-Static Analysis - Optimization Problems - Dynamic Analysis - Mathematical Programming  »»
Anthony Barcellos

Literatür Yayıncılık

  Calculus öğretilmesi gereken büyüleyici bir çağda yaşıyoruz. Bugün Calculus′u öğretmenin yolu, gerçek bir devrimin olmasa bile, derin bir tartışmanın odağında bulunmaktadır. Öğretmenler, hesap makinesi ve bilgisayar kullanmak, özendirme için anlamlı uygulamalar eklemek, kendilerini yazılı olarak ifade etmeleri için ..»»
Nezihi Canıtez

Literatür Yayıncılık

Jeofizik problemlerinin çözümünde genel erek, yeriçini yada bir Jeofizik belirtiye neden olan kaynağı modellemeğe çalışmaktır. Bu yönü ile de Jeofizik, Jeolojiden farklı olarak, algıladığı yada incelendiği im (sinyal) aracılığı ile yervuvarıyla bir iletişim içindedir. Jeofizikçinin yer ile iletişimi başlıca iki yolla olmaktadır. B..»»
Çiğdem Öner

Literatür Yayıncılık

İnsan ilişkileri yumağı olan turizm hareketlerinin günümüzde daha hızlı, güvenilir ve yüksek motivasyonlu iş gücü ile çağdaş bir hizmet sektörü haline geldiğini görüyoruz. Bunun nedeni 1980'li yıllara kadar daha ucuz ve bol çeşitli turistik ürün talep eden tüketici kitlelerinin 1990'dan bu yana seyahat ..»»
Hasan Çatalca

Literatür Yayıncılık

Bilimsel terminolojide standardizasyon sağlanması, kuşkusuz bilimsel araştırmaların evrenselliğinin temel koşuludur. Ancak, özellikle "İstatistik" terimleri konusunda ülkemizde tam anlamıyla birlik sağlanmadığı gibi, öğretim ve araştırma kurumları arasında bile birinden diğerine terim farklılıklarına rastlanmaktadır; bu da, araştırmacı ve bilim adamları arasında il..»»
Nur Akın

Literatür Yayıncılık

... İstanbul'u İstanbul yapan bu çoğulcu ortamda Rum, Ermeni ve Musevi topluluklarıyla Levantenler, Osmanlı İmparatorluğu'nun özellikle Batı'yla sıkı ilişkiler içinde olduğu 19. yy'da, kent içinde yoğunlaştıkları Fener, Kumkapı, Balat, Galata-Pera gibi belirli bölgelerde ilginç yaşam biçimleri ve çevreler yaratmışlardır. Bu..»»
Mahmut Makal

Literatür Yayıncılık

Memleketin Sahipleri'ni iki gece arka arkaya ve bir solukta okudum. Kitabın adı,bana önce Atatürk'ün köylü için söylediği büyük sözü anımsattı. Fakat okuyunca, "Memleketin Sahipleri"nin de "sahipleri" bulunduğunu, Makal'ın bunlardan söz açtığını gördüm. Sonra sayfalar boyunca, Tü..»»
S. C. Fan

Literatür Yayıncılık

İçindekiler: 1 Genel İlkeler 2 Kuvvet Vektörleri 3 Parçacık Dengesi 4 Kuvvet Sistemi Bileşkeleri 5 Rijit Cisim Dengesi 6 Yapısal Analiz 7 İç Kuvvetler 8 Sürtünme 9 Ağırlık Merkezi ve Geometrik Merkez 10 Eylemsizlik Momentleri 11 Sanal İş Ekler A Matematiksel İfadeler B Sayısal Analiz ve Bilgisayar Analiz..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.