Hakikat aleyhine hürriyet olamaz. -- Salazar [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Literatür Çocuk

Literatür Çocuk

• Literatür Çocuk Kitapları | • Literatür Çocuk İletişim Bilgileri | • Literatür Çocuk Hakkında Bilgi
Sitemizde Literatür Çocuk isimli yayınevine ait Toplam 15 kitap bulunuyor."Literatür Çocuk" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Sharon DalgleishLisa Thompson

Literatür Çocuk

Sörfçüler büyük dalgaları nasıl aşıyorlar? Tsunamiler nasıl başlar? Dalgalar başka nelere yol açar? Bu konu hakkında her şeyi okuyun. İçindekiler; - Haydi Sörf Yapalım! - Dalgalar Çıldırıyor - Dalgaların En Azmanı - Bunları Biliyor musunuz? - Sözlük - Dizin (Tanıtım Bülteninden) »»
Paul McEvoy

Literatür Çocuk

Bir yaratık görseydiniz ne yapardınız? Tanımlanamayan Uçan Cisimler ya da UFO'lar hakkında neler söyleniyor? Gerçekleri öğrenin. İçindekiler; - Bu Dünyanın Dışından Geliyorlar! - Gerçek Orada Bir Yerlerde - Uzaylıları Çağırmak! - Bunları Biliyor musunuz? - Sözlük - Dizin (Tanıtım Bülteninden) »»
Sharon DalgleishLisa Thompson

Literatür Çocuk

Bermuda şeytan üçgeni'nde neden birçok gemi ve uçak yok oldu? İnsanlar en karmaşık cinayetleri, hatta 5.000 yıl önce işlenmiş bir cinayeti bile nasıl çözüyor? Gizemi çözmeyen çalışın! İçindekiler; - Gizemler Dünyasına Hoş Geldiniz - Adli Tıbba Gönderin - Buz Üstünde Cinayet - Bunları Biliyor musunuz? - Sözlük - Dizin (Tanıtım Bülteninden) »»
Sharon DalgleishClaire CraigIan Rohr

Literatür Çocuk

Hiç yeni bir buluş için çılgınca bir fikriniz oldu mu? Kimi saçma ve kimi de muhteşem olan icatların ardındaki Gerçek hikayeleri okuyun, Kimbilir, belki sizin çılgın fikriniz de harikadır! İçindekiler; - Uçuk İcatlar Dünyası - Nereden Akıllarına Geldi? - Gökyüzünden İlham Almak - Bunları Biliyor musunuz? - Sözlük - Dizin (Tanıtım Bülteninden) »»
Paul McEvoy

Literatür Çocuk

Robotlardan oluşan bir takıma karşı top oynamaya ne dersiniz? Oynayabilirsiniz! Bazı robotlar oynuyor... diğerleri çalışıyor... ve bazıları insanların yapmaya korktukları işlere gidiyor. Hareket eden makinelerle tanışın. İçindekiler; - Robotlar Gerçek Oluyor - Bilimkurgudan Bilimsel Gerçeğe - Günlük Yaşamda Robotlar - İnsanın Cesaret Edemediği Her Yere Gitmek - Uçsuz Bucaksız ..»»
Sharon DalgleishLisa Thompson

Literatür Çocuk

47 adet roketin bağlandığı bir sandalyeyle havaya fırlatılmak ister misiniz? Doğru yönün olmadığı bir yerde yaşamanın nasıl olduğunu biliyor musunuz? Uzayda biraz zaman geçirin ve astronotların Dünya'dan uzaktaki yaşamla nasıl başa çıktığını keşfedin. İçindekiler; - Uzay Yarışı - Orada Olmak - Uzayda Yaşayabilmek - Bu Bir İş - Yerçekiminden Uzakta - Görev Tamam - Uzay İstasy..»»
Sharon DalgleishClaire CraigIan Rohr

Literatür Çocuk

Her gün 30 kadar canlı türünün nesli tükeniyor. Hayvan ve bitki türleri nasıl yok oluyor? Peki şu ana kadar nesli tükenenler hangileri? Ya bu tehlikeyle karşı karşıya olanlar? Merak ediyorsanız okuyun ve bu konuda size düşen görevleri öğrenin. İçindekiler; - Yok Olanlar - Mamutlar... Ne, Nerede ve Neden? - Bir Neslin Tükeniş Öyküsü - Neredeyse Tükenmek Üzereler - Tehlike! Bir ..»»
Sharon DalgleishClaire CraigIan Rohr

Literatür Çocuk

Köpekbalıklarıyla dolu sularda bir gemi enkazında olduğunuzu düşünün. İnsan yiyen köpekbalıklarından dev örümceklere, yılanlardan minik kan emicilere kadar her şeyiyle, doğa bir kâbustan daha korkutucu olabilir. Okuyun ve doğanın şiddetli öfkesine şahit olun! İçindekiler; - Minik Saldırganlar - Kan Emiciler! - Küçük Ama Tiksindirici - Yılanlar - Sadece Bir Isırık - Öyle Sıkma..»»
Sharon DalgleishClaire CraigIan Rohr

Literatür Çocuk

Aktif bir volkana çarpan helikopter kazasında hayatta kalabilir miydiniz? Hayatta kalmak çok zor; özellikle insanlar büyük tehlike altındaysa. Şaşırtıcı maceralar ve zorlu kaçışlarla ilgili bu gerçek hikâyeleri okuyun. İçindekiler; - Yabani Türle Yakın Temas - Bozayıyla Karşılaşmak - Avlamak veya Av Olmak - Şiddetli Güçler - Dört Dakika Korku - Bir Volkanın İçi - Uzayda Kayb..»»
Sharon DalgleishClaire CraigIan Rohr

Literatür Çocuk

Bir sonraki kara parçasını nerede ve ne zaman bulacağınızı bilmeden yelken açar mısınız? İnandığınız şey uğruna tehlikeye gözü kapalı atılabilir misiniz? Cesaretleri ve görüşleriyle dünyayı değiştiren üç insanın hikâyesini okuyun. İçindekiler; - Bilinmeyene Yelken Açmak: Macellan - Zenginlik İçin Batıya Doğru - Yolculuğun Sonu - İyilik İçin Mücadele: Emmeline Pankhurst - Savaş..»»
Sharon DalgleishLisa Thompson

Literatür Çocuk

Hazine Avcıları dizisi, çocukları tarihsel ve efsanevi dünyalara götüren heyecanlı macera kitaplarından oluşuyor. İki kafadar Flynn ve Mia gizemli olayların peşinden koşuyor ve hazineye ulaşıyor. Gerçek yerlerde, tarihsel gerçekleri ele alan bu hikâyeler, çocuklara hem geçmişin zenginliğini hem de kültürlerin çeşitliliğini aşılıyor. Kayıp Uygarlık Atlantis'te Flynn ve Mia, Earl Amc..»»
Mert Doğan Özevin

Literatür Çocuk

Hazine Avcıları dizisi, çocukları tarihsel ve efsanevi dünyalara götüren heyecanlı macera kitaplarından oluşuyor. İki kafadar Flynn ve Mia gizemli olayların peşinden koşuyor ve hazineye ulaşıyor. Gerçek yerlerde, tarihsel gerçekleri ele alan bu hikâyeler, çocuklara hem geçmişin zenginliğini hem de kültürlerin çeşitliliğini aşılıyor. Kuşadam Yarışı'nda, uzaklardaki Paskalya Adası'na..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.